Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Re: Ecovind – PVC okna in vrata EcoVind

Re: Ecovind – PVC okna in vrata EcoVind

Midva imava z njim podobne tezave le da gre pri nas za reklamacijo vhodnih vrat in traja ze dve leti. Sedaj bomo zahtevali denar nazaj.

Mi smo tudi očitno eni izmed mnogih njihovih strank, denar nakazan in nič opravljeno kot je treba, smo še vedno brez rolet…itd. preveč za opisovat kako je poslovati z njimi, samo po novem dokapitalizirali bojo baje firmo in imeli novo dejavnost, vprašanje če bomo dobili denar nazaj,kakor koli z tem gospodom ne priporočam nikakršnega poslovanja v nobeni dejavnosti.

Pozdravljeni, mi smo tu še eni izmed mnogih, ki nismo prejeli oken, plačano je bilo po predračunu, narejeno pa nič!!!! Vračila denarja pa tudi ni. Sedaj je spletna stran umaknjena, telefonske št. nedosegljive. Očitno gre za nateg!!! Mogoče bi bilo dobro da se združimo, ter skupaj rešujemo nastalo situacijo kontakt: [email protected]

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!
Tudi mene so ogoljufali za skoraj 4000.- eur … že od januarja letos! Staro zasteklitev balkona so mi sicer demontirali, z novo ni bilo nič …Tudi na opomin pred tožbo se niso odzvali. Zdaj sem podala kazensko ovadbo, tako na podjetje, kot na samega direktorja, prejšnji teden sem že bila na policiji, zdaj vidim, da imajo vse račune že blokirane … Sem pa našla na FB njihovo novo poslovno dejavnost, “Najem avtodomov-AdriaticRV”, sam direktor pa “predava” o “uspešnem” poslovanju na “Ustvari-podjetje.si” … Naj še kdo poda kazensko ovadbo, morda se mu pa le zatresejo hlače! Pa da ne bo mogel še koga nategniti!

https://www.facebook.com/O%C5%A1kodovanci-podjetja-ECOVind-716932518502178/

Zanimivo, kako si je njihova predstavnica z Bizeljskega potrudila, da dobi posel. Saj sta prišla dva, z njima sem bil zadovoljen. Žal pa nista imela s sabo pravih dveh oken in montaža ni bila zaključena. Seveda so dobili 100% avans. Sporočeno sem dobil, na e-pošto, da po nabavi oken zopet pridejo. Ampak, glej ga zlomka, na GSM so vse številke blokirane, po preverbi tudi vsi računi na bankah, v Krškem pa prostor prazen in se oddaja. Kaj zdaj? Ja dobra reklama za lastnika podjetja …….to je možno samo pri nas, žal. Menda že imajo novo podjetje, mi pa kam??

mogoče veste kakšno podjetje? karkoli več o tem?

kaj bomo kej skupaj stopili in ga obiskali

Tudi sami smo naročili pri njih vhodna vrata in imamo probleme z njimi od samega začetka, ker se vrata posedejo.

in sedaj čakamo, več kot 2 leti, da pridejo popraviti.

Amapk kakor kaže, ne bo nič

Čimprej podajte kazensko ovadbo, do zdaj jih je bilo v letošnjem letu že 16 …

https://www.zurnal24.si/slovenija/placali-pohistvo-a-ga-niso-dobili-podjetnik-trudim-se-povrniti-dolg-299227

ali je že kdo prejev povračilo denarja ??

žal ne 🙁

Tudi mene so oguljufali. 2 vrata so mi napačna montirali. Reklamacijo so reševali pol leta in sem moral kupiti nova vrata pri drugem dobavitelju.
Kaj predlagate
Kako naj izterjam škodo?

New Report

Close