Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Cene finih vodovodnih inštalacij v Ljubljani in okolici

Cene finih vodovodnih inštalacij v Ljubljani in okolici

Zdravo,

smo v fazi zbiranja ponudb za montažo sanitarne keramike v novogradnji. Zanima me, kakšne so cene za montažo naslednjih elementov:
– montaža treh talnih WCjev z nadometnimi kotlički (monoblok varianta),
– montaža dveh talnih bidejev s pipama,
– montaža dveh stenskih umivalnikov v steno + 2x pipa,
– montaža enega podpultnega umivalnika v kamnito ploščo + pipa tudi v kamnito ploščo v predizdelane odprtine,
– montaža kuhinjskega korita v kuhinjsko ploščo + montaža pipe v kuhinjsko ploščo,
– priklop pralnega in pomivalnega stroja,
– montaža tuš kadi 120*80 in pipa (nadometna termostatska armatura, ki ima posebej samo palico s tuš, ki se jo montira na ploščice, brez nadglavne prhe),
– montaža ovalne akril kopalne kadi dim 180*80 v ploščo, ki jo bo izdelal keramičar in montaža podometne armature.

Cene so precej različne. Ali mi lahko kdo priporoči kakšnega mojstra, ki naredi dobro in po normalni ceni? Lokacija je okolica LJ, vendar ni nujno, da je mojster iz teh koncev.

Hvala in LP

odtipkaj montaža wc kotliček…pa ti ven vrže merkur…cenik za vse postavke…
lp,A

Živjo

Ko sem jaz iskala sem ga našla na http://www.vsezakopalnico.net in sicer sem dala brezplačno povpraševanje in izbrala najugodnejšega mojstra 🙂

lp

KaraCE

New Report

Close