Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Menjava strehe, delni dvig in izdelava lesene terase

Menjava strehe, delni dvig in izdelava lesene terase

Ker bom moral v kratkem menjati streho na hiši (nekje 160m2) bi v sklopu tega na enem delu streho povišal za 1m (v dolžini 4m, tako da bi lahko vstavil okna) in pa dal narediti še teraso v velikosti 10m2, ki bi bila pokrita (streha bi se nadaljevala…). Terasa bi bila v višini 3-4m, ob njej pa bi bile speljane stopnice.

Lokacijsko informacijo, ki mi to omogoča že imam…

Koliko bi me okvirno stal takšen projekt? Če se kdo spozna na te stvari… če kdo rabi še dodatne informacije naj vpraša…

Hvala,

Lep pozdrav

Živjo

Ko sem jaz iskala sem ga našla na Vaš linkin sicer sem dala brezplačno povpraševanje in izbrala najugodnejšega mojstra 🙂

lp

Nika

Hvala! Sem jim poslal povpraševanje… še skice ki sem jih naredil v google sketchup-u… 🙂

nova
Uredništvo priporoča

MSpro,
malce previdnosti pri tem projektu. Z omenjenim posegom spremenite fasado , zunanji izgled ter izvedete poseg v gradbeno konstrukcijo.
Za to potrebujete pravo GD.
Li to ne omogoča; zapisano je kaj se lahko/ sme izvesti (posegi) na hiši.
Sama cena bo bolj poznana, ko bo izdelan “popis del in količin”. Potrebuješ kar kvaliteten projekt – PZI Gradbenih konstrukcij . Ni tako enostavno se na pamet lotiti izvedbe detaljev na tvoji terasi.

LP

New Report

Close