Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Zamenjava notranjih vrat – kje kupiti?

Zamenjava notranjih vrat – kje kupiti?

Prenavljam stanovanje (staro 50 let) in odločil sem se zamenjati vrata in podboje.

Bil sem na ogledu v LIP Bled in bil kar (negativno) presenečen. Približno 400€/vrata bi prišle najcenejše. Skupaj z montažo. Dimenzije niso ravno standardne, ampak meni se to zdi vseeno veliko.

Najbrž je že kdo podrobneje raziskoval. Sam nisem preveč zahteven, želel bi ceneje. Kje?

Ceneje ni, je pa vsekakor bolj kvalitetno kot pri Lip Bled -> mizarstvo Peternelj.

Sam pa se odloči, koliko ti to pomeni in koliko si pripravljen plačati.

hmmm, nisem preveč navdušen. Že LIP se mi zdi predrag.

Gledam na http://www.merkur.si, vrata 40€, podboj 40€. Kakšna roba to mora biti?!? Jaz bi nekaj vmes.

nova
Uredništvo priporoča

LIP Bled ali pa Invado

Pri Lipu se gotovo lahko dogovoriš za kak popust.

Tale vrata a la Merkur in Bau… so na prvi pogled poceni, ampak – si ziher, da podboj ustreza zidovom? Da ni treba kaj rezati in prilagajati? Montaža, če ti pride kdo delat posebej, ne bo poceni. Plus kljuke …
Nad Lipovimi cenami sem presenečena, ker ko sem jaz kupovala, so bila mogoče 100 evrov dražja po komadu od teh poceni variant (če upoštevam še montažo in kljuko), vendar dva kakovostna razreda višje.

Gledam njihov letak – krilo plus podboj od 170 evrov dalje (odvisno od dimenzije). Sem skoraj prepričana, da je to mnogo lepša in kakovostnejša izvedba od Merkurja.

Vrata INVADO so super, vendar ne priporočam monterjev:
INVADO Slovenija
INVADO d.o.o.
Koroška cesta 53d
4000 Kranj
Šelebajzerji da jih iščeš!!!!! Ne dvigujejo telefonov, ne odgovarjajo na mail. Pred montažo vsaj 10 klicov zapored na vsaj tri njihove telefonske da se dejansko kdo oglasi… Montiral štiri vrata cel dan!!! Končni rezultal: Ena vrata postrani (drajsajo po podnu), vse kljuke krive (odgovor:”zakaj ste pa vzeli kljuke, ki ne pašejo na ta vrata??” Zakaj ste jih vi prodali”), pa še eno stransko letvico je zlomil (krmp). Evo štiri mesece po montaži še vedno nobenga od nikoder da bi to popravil, kljub obljubam…

New Report

Close