Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom vzmetnica – slovenska postelja ali dormeo?

vzmetnica – slovenska postelja ali dormeo?

kupujeva vzmetnico. kolebava med omenjenima podjetjema. eden od naju ima sicer višjo težo, tako da na žalost čist klasike ne bova mogla vzet.

povejte, ima kdo od vas vzmetnico od omenjenih dveh podjetij? katero od podjetij je boljše?

huh, sedajšnja vzmetnica iz yska ima že take luknje, da se boh usmil…

Slovenska postelja, sigurno.
Sama imam njihove jogije že 15 let. Razmišljam o menjavi izključno zaradi starosti. Jogija sta iz lateksa in sta kot nova. Nikjer posedena, nobenih lukenj..
Če se delajo tako kvalitetne pa ne vem.

12 let “Slovenska postelja”, takšna kot prvi dan, pa ima kar nekaj kilometrine!

nova
Uredništvo priporoča

slovenska postelja, imamo jih na vseh posteljah v hiši. Gostom in staršem smo hoteli podtaknit dormeo (kao ceneje, pa saj ni za vsak dan, samo za občasne obiske, goste…) Pa so se kaj kmalu pritožili, ko sem sama nekajkrat za test prespala na dormeu, sem bila polomljena ves dan. Poćasi smo zamenjali tudi v teh sobah, ker je edini razlog, da ne kupiš takoj slovenske postelje, finančni, so pač malo dražje. Ampak odtehtajo vse. Na koncu ugotoviš, da je to, kar ponuja dormeo, še najdražje, če primerjaš kvaliteto in ceno.

svetujem Slovensko posteljo, mi imamo na vseh posteljah tudi že od leta 2004 in nobene luknje, praktično kot novi

Slovenska postelja že 10 let. Oba z možem imava narejen jogi vsak svojega glede na težo, potenje zdravsvene težave ( hrbtenica).Ko bomo menjali sigurno Slovenska postelja.

Tudi mi Slovenska postelja že dolga leta. Ne vem, kdo potem kupuje Dormeo, so skoz reklame po tv.

Ehhhh… to sploh ni vprašanje. Midva sva bila v Dormeu sam pene majo. Plastika za kuhanje in statiko. Slovenska postla so dražji a imajo veliko izbiro. Midva sva kupla v postli na žepkaste vzmeti in latex gor. Sma mal več odštela, a je max udobje in nudijo celo servisiranje. Hahaaa… hecno, a resno.

Tudi midva imava posteljo slovenske postelje. Stare že 6 let, a zgledajo kot nove. Zdaj se odločava kater model bi vzela za sina, ki je star šele 3 lete. Verjerno ne rabi 6 slojev, a vseeno kupiva pri njih. Zadovoljni.

Mi še vedno podpiramo naravne materiale. Na trgu je veliko ponudb, a po referencah sodelavcev v zdravstvu ciljamo na Slovensko posteljo. Na sejmu sva videla izdelavo jogijev več ponudnikov, a so daleč najkvalitetnejši. Zmotil naju je sicer pristop njihovih prodajalcev, ker je blond gospa bila arogantna in naveličana, a ne bova spala na njej, ampak na njihovem jogiju.

Jogiji so res ok. Kličem trgovino v Zapuže ker bi tam naj bilo proizvajanje in vprašam trgovko če imajo kak jogi v razprodaji. Pa mi prav mi naših jogojev ne razprodajamo ampak delamo sam po naročilu. A na internetu skozi reklamirajo popuste. In mi vrže telefon dol. Hvala lepa. Sem kupil drugje.

Samo Jogi NG !

Definitivno Slovenska postelja po kvaliteti! Ampak pozor z nakupi pri njih! Cene po trgovinah pri njih so različne. Odvisno kolko zbarantate v posameznem kraju. Midva sva dobila maxi popust, nato nam je gospa v ljubljani rekla, da če kupiva pri njej nam zrihta še 3% popusta. Tako da priporočam, da kličete od trgovine do trgovine v kateri vam dajo največ popusta, tam naročite. Moja bivša soseda je naredila enako in tudi dobila te 3%.


Hvala za info. Midva sma tudi dobila več. Sam povejte da Meblo nudi isto kvaliteto za 50€ mej in bodo znižal.


Hvala za info. Midva sma tudi dobila več. Sam povejte da Meblo nudi isto kvaliteto za 50€ mej in bodo znižal.
[/quote]

Bom pa fer in povem da so v slovenski postelji po kvaliteti res najboljsi v sloveniji tudi trgovci so visoko usposobljeni. Tako da ja nekako lahko opravičjo cene. Aja pa še gratis ti v flet pripeljejo.

Slovensko postlo kr pozabte. Na sedežu firme se nihče ne javi. Verjetn majo več kot en telefon. A ne? Meblo se tudi niso javili, a kuj kličejo nazaj. Pa smo kupli kje hočjo delat. V mojem primeru absolutno Meblo. Dormeo ni šans.

In kako dolgo se nihče ni javil?

Jaz sem super zadovoljna z njimi. Odzivni, kvaliteta pa itak top. Pa še za 30 % popusta smo se zmenili pri zadnjem nakupu, kot njihovi večletni uporabniki

Tudi jaz sem klical na številko v Zapuže in se mi niso javili, ne nazaj poklical. Verjetno je to vprašanje koliko dolgo se niso oglasili, postavil kdo iz vaše iz firme. Razumem, da se zagovarjate, a raje se oglasite, ker imate vrhunske izdelke in še več bi prodali. Nato sem se napotil v salon Slovenske postelje v Lj in kupil. Nisem se dobil, a kar smo videli v obisku drugih blagovnih znamk Slovenski postelji res ni para!

Vsekakor SLOVENSKA POSTELJA. Dormeo ima pene, dragi so za znoret. V Slovenski postelji pa dobiš pravo vzmet in kak naraven materila gor za isto ceno ali manj. Sva gledala tudi drugje. A v Slovenski postelji dobiš z naravnimi materiali kot drugje pene. Pa poglejte mal kake prevleke imajo drugje. Ni para ne v kvaliteti ne v ceni.
Kar povprašajte. Ne nakladam. Midva sva bila hudo presenečena.

Mi imamo hespo, po 7 letih zelo zadovoljni.

New Report

Close