Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Mami išče poceni mizarja iz Lj.

Mami išče poceni mizarja iz Lj.

BOM ZELO ISKRENA. STARA 39, IZ LJUBLJANE, SAMA Z OTROKOM…V HIŠI PA MARSIKEJ ZA NAREDITI…. IŠČEM PRIJAZNEGA MOJSTRA MIZARJA, KI BI MI POMAGAL NAREDITI NOVO DNEVNO SOBO. KER SEM FINANČNO ŠIBKA, PONAVADI KAR SAMA VSE ZRIŠEM IN GREM NAREZAT V HOBBY SLOVENIJALES, AMPAK ZA DNEVNO PA NITI NIMAM PAMETNE IDEJE KAKO BI KAJ ZRISALA….ČE POVZAMEM BI POTREBOVALA POŠTENEGA IN FER MIZARJA, KI BI MI MALO PRISKOČIL NA POMOČ PRI IZRISU, POTEM BI ŠLA SAMA PO MATERIAL, ON BI MI PA TO POTEM SESTAVIL. JE TO MOŽNO? SICER SE NE MUDI, TAM NEKJE DO POMLADI BI BILO PA FAJN, DA ZAČNEM.
ČE BO KAKŠNA PRIJAZNA IN DOBRA DUŠA, BOM DALA TUDI TELEFON. PA SEVEDA ZA KAKŠEN PIR POL TUT!

. JA PA DELO TUDI PLAČAM, SEM ŠE POZABILA, SEVEDA.

Pozdravljena..
V primeru da se niste uspeli resiti tezave za vaso dnevno sobo mi lahko pisete na [email protected] in ce se res ne mudi prevec lahko zadevo konkretno speljemo.

Lp Rok

nova
Uredništvo priporoča

Zgoraj objavljenega kontakta od Roka, [email protected], se raje izogibajte, ker se ne drži ničesar. Meni je vzel avans in izginil. Samo v opozorilo drugim, da se ne bodo nasrali isto kot jz.

LP,
Nasrani

Pozdravljeni,

če še iščete pomoč vam lahko pomagam. Sem resen in imam podjetje ter reference.
Če vas zanima mi pustite kontakt.

LP

Pozdravljeni,
če še iščete pomoč vam lahko pomagam. Sem resen in imam podjetje ter reference.
Če vas zanima mi pustite kontakt.

Ja, še se zanimam za to delo. Vi meni pustite kontakt.. kdo sploh ste in kakšne reference imate. Rada bi vedela s kom imam opravka.

Nekaj mojih referenc si lahko ogledate na https://www.facebook.com/pohistvomatjaz/ , drugače pa sem dosegljiv na email [email protected] ali 070 665375.

LP

Tudi jaz se pridružujem komentarju Nasranega. Omenjeni montingtim oziroma Rok Hočevar je tudi pri nas montiral kuhinjsko steklo ter nam ga uničil , o popravilu ali celo povračilu plačila se sploh noče meniti

New Report

Close