Najdi forum

Lansko leto sem se odločil, da prekrijem streho, ker sem človek, ki se marsičesa lotim streha pa je res projekt ,ki ga nemores ravno sam narediti dosti hitro… Izbiral sem izvajalce krajevni izvajalci so bili vsi neresni še predračuna nisem dobil na ker baje tej streharji so vsi bolj neresni. NA primerjam.si sem dal ponudbo javil se mi je Boštjan Ivanoš s.p ponudba je vsebovala vse na ključ ker polovico stvari nisem potreboval sem ceno zbil dol zdelo se mi je uredu malo drazje kod. Da organiziram sam ampak uredu zakaj ne če mi naredi vse on pokličem ga oktobra se zmeniva reče mi prvi teden v novembru uredu se strinjam… Rekel sem mu avansa ti nedam dokler materijala nebo na mojem dvorišču, ker ne zaupam nekomu ki ga prvič vidim uredu ni problema. Sam sem zidal dimnike zato sem streho odkriu okoli dimnikov in jih sezidal 1 teden preden pride on pravi pridemo zmenjeno. Kličem ga kdaj pride pravi se 2 dni pa pridemo ces 2 dni izgovor pravim odprto streho mam stalno izgovori reče obljubim u ponedeljek pridem v ponedeljek se ne javi sami izgovori in ja 2 mesca sem mel ob dimnikih odprto streho zima je pac bila mila tako da ni večje škode…lahko bi pa bila… Poklical sem drugega izvajalca ki mi je v 2 tednih prišel na pomoč in mi pokriu streho materijal sem kupil sam on pa je računal samo delo hišo so naredili in zelo sem zadovoljen ni hotel niti avansa vse na koncu in res hiša je zelo lepa glede gospoda ivanoša pa nategovanje neresnost ne javljanje na telefon sami izgovori podenj če že se odločite za njega saj avansa mu ne dajajte ker vas opozarjam ,da bi se znalo zgoditi komu kaj slabega …lp

Pozdravljen,smo tik pred odločitvijo izbire krovca,prav tako so pri nas lokalni krovci dragi,z g. Ivanošem pa se je dalo nekako zmenit za dobro ceno. Zdaj ko sem to prebral me je postalo strah,da ne bi izgubil denarja,ki naj bi mu dal kot avans,se nam je že zgodilo,da smo dali avans za peč in je naposled ni bilo,ker je možak zaprl firmo. Kdo vam je pokrival in kako je bilo cenovno ? Dražji kot Ivanoš ? Hvala za odgovor

Smo imeli podobne izkušnje z njim in ga močno odsvetujemo!

nova
Uredništvo priporoča

Boštjan Ivanoš nam je delal streho, slabo narejeno. Ko ga kličeš za popravilo, te ignorira.

Popolnoma se pridružujem napisanemu. Boštjan Ivanoš s.p. pobere avans, potem ga je potrebno prositi, da pride. Naredijo izjemno slabo, stalno jih je treba nadzorovati, za seboj pustijo svinjarijo. Z njimi se ne da zmeniti nič – ne drži noben datum, da ne omenim, da REKLAMACIJ NE REŠUJEJO. Se samo izgovarjajo, za nameček pa uporabljajo primitiven način – žaljivke, posmeh, režanje v telefon, zmerjanje…česa takega nisem doživela še nikjer. 2 meseca se matram, da bi mi rešili zelo enostavno reklamacijo, čakala sem jih najmanj 6x. Očitno uporalbjajo sistem “dokler ne obupajo”. SAMO STRAN OD NJIH!

Pokvarjeni in nesramni so vsi, Boštjan Ivanoš sam, njegova gospa v pisarni oz. kjerkoli, ki se javlja na telefone in izgovarja, in da omenim še Borisa Pandurja, ki dela za Ivanoša v osrednji in zahodni Sloveniji. Nekorektni in nesramni do konca.

Mi imamo pa zelo pozitivno izkusnjo z njimi. Avans sva vplacala 60% predracuna, naslednji teden je bila ekipa pri nas. V 2 dneh so zamenjali streho, fantje so zelo marljivi. Naredili so celo vec, kot je bilo dogovorjeno. Streha je bila stara 5 dni, ko je ponovno klestila toča in pihal močan veter vendar je vzdrzala. Res ne morem verjeti, da se gre o istem človeku, meni je deloval zelo pošteno in res je bil pošten. Ni zavlačeval pa smo na drugem koncu Slovenije. Edini je bil, ki se je izkazal za resnega. Midva sva zelo zadovoljna z izvedbo, streha je čudovita

Se strinjam, izkušnja podobna opisanemu.

Moja zadeva je precej aktualna, sem še v fazi “reševanja”, ki to več ni saj, saj ga je nemogoče dobiti. Na mobilnem telefonu mi je blokiral klice, partnerka v pisarni se ne odziva na klice in maile.
Je komu sploh uspelo rešiti reklamacijo z Boštjanom? Kaj pa odvetnikom ali s pomočjo svetovalca ZPS?

Sem celo slišal, da naj bi zaprl obrt oz. deloval samo na švicarskem trgu…komu kaj znano??

SAMO STRAN OD BOŠTJANA IVANOŠA če se želite izogniti težavam in slabi izvedbi del!!!

New Report

Close