Najdi forum

Kje lahko moški sploh spozna eno normalno žensko od 26 do 32 leta. Pa to je groza. Ni ene normalne. Polne same sebe, mislijo, da zato, ker so ženske, moramo mi moški njih čakat, arogantne, neolikane.
Pa nisem edini moški, ki je tako rekel.
Spoznaš prvo ki je nora na šport. Bi jo povabil ven na pijačo, ona ne hodi, ker je prestara in itak ne mara it ven. Spoznaš drugo. Ta pozna samo kafetkanje in nočno življenje. Ji omeniš naravo, kaj šele šport, ji je že slabo. Spet tretja samo služba služba. Vse grejo v neko skrajnost.
Sem tip, ki rad počne Vse. Hodi v naravo, športa, gre na pijačo tudi koncerte skratka vse kar lahko.
Potem pa še te pizdolisce ( pse ) vse nekam vlačijo. Pa kaj mislijo, da s tem izpadejo družinske. Trpinčijo boge živali, jih oblačijo in vlačijo po vseh možnih torbah. Groza.
In pol se čudijo, ker so samske in govorijo, da smo mi moški nesramni in otročji. Tako kot se ve obnašate do nas tako vam mi vrnemo nazaj.


Lahko ti napišem le Vse ob svojem času. Ne obremenjuj se z ženskami, s katerimi nimaš veliko skupnega in pusti času čas. Verjemi, takšno s katero se bosta res ujela, boš spoznal nepričakovano.

Stari, čist te razumem. Pri ženskah je problem, da so same skrajnosti. Ali jo zanimajo samo knjige, ali samo šport, ali pa je luftarka, ki jo zanimajo samo tračarije in kofetkanje. težko je najti kombinacijo, da dekle zanimajo različne stvari. vse, kar ti lahko povem je, da tudi take na srečo obstajajo, čeprav so redke.

nova
Uredništvo priporoča

No, jest pa še nisem najdla tipa, k bi me podpiral v vseh mojih zanimanjih – šport, knjige, kofetkanje. Na splošno povem iz ženske perspektive, da je težko najti fanta, ki je dovolj splošno razgledan, da se lahko z njim o vsem pogovarjaš, k te ne gleda k zaboden vol, če se hočeš z njim pogovarjat o fuzbalu in politiki. A je kje kakšen tak (30+)?

Mislim, da nas je povno takih. Tudi ti, ki smo tu komentirali 🙂

Kje se pa skrivate?

Lahko bi enako vprašanje postavu vam 😀 ?

Pa nič se ne skrivamo, tečemo, kolesarimo…je pa res, da ko enkrat preživiš študentska leta, spoznavanje novih potencialnih partnerjev postane težje – preprosto ne spoznaš toliko novih ljudi. Verjamem pa da je po 30+ še to težje…..moram se strinjati z avtorjem – kolikor žensk mi je uspelo spoznati odkar sem samski je zelo veliko takšnih kot jih opisuje avtor – skoraj večina, ki še vedno sanjajo princa na belem konju z veliko denarja ter nekakšnim lagodnim življenjem ter veliko željo o potovanju po svetu za katerega dejansko nimajo denarja. Potem pa omeniš, da si bil en teden na morju ter tri dni v hribih te pa čudno pogleda in nakremži da to pa itak ni nč….skratka, ne se preveč sekirat, po novem letu bolje bo 😀

Jaz sem točno takšna, ki jo iščeš. Torej nas je nekaj. In tudi jaz imam težavo najti podobnega. Se bomo že našli nekje, vse ob svojem času ;).

Kot je krenon2 napisu. Težje se spoznava. Sam imam 31 let. Imam redno službo. Delam od 8 +-1h do 16 + 3h običajno še kaj več. Živim v Ljubljani, vendar sem preseljen, ker mi je vožnja vzela še tisto malo časa, ki mi ga je ostalo.
Spoznavanje v tem hitrem življenju je hudič. Samo obrneš se in že je vse drugače.

No na facebuku je odprta MED OVER NET druženje skupina, pa se lahko spoznamo 🙂

Še eden v tem klubu …

Kaj če organiziramo kakšno srečanje? Npr na Ljubljanskem gradu, naslednji vikend ? Kavica na soncu in druženje ob prijetnih pogovorih ?


Če si ti točno taka, kot jo on išče, zakaj potem ne navežeta stika? Ali pač tisto, si v redu fant, srečna tista ki te bo imela, ampak zame nisi dovolj dober?

To je samo izgovor. Nove ljudi se da množično spoznavati v vseh obdobjih življenja. Se je pa kasneje treba malo prisiliti, če drugače ne gre. če si skoz doma, pa res težko koga spoznaš.


Načeloma drži. Toda po drugi strani če boš šel ven zgolj zato, ker boš upal da tam nekoga spoznaš, skoraj zagotovo ravno takrat ne bo uspeha. Aktivnosti naj bi se udeleževalo zaradi aktivnosti same. Spoznavanje na samih aktivnostih je sekundarnega pomena, pa še tedaj naj se ne bi nič poskušalo na silo, temveč se pusti toku. Če se kaj zgodi, potem super, če ne, pa tudi izsiliti ne moreš.
Kar se tiče študentskih let, tudi to še ne pomeni, da bo takrat veliko priložnosti za spoznavanje. Ključnega pomena je pri tem karakter človeka. Nekdo, ki ima težave pri navezovanju stikov, ne bo zato kot študent avtomatično na veliko uspeval spoznavati ljudi.

Te, ki jih omenjas, so ocitno v zivljenju prevec gledale mehiske nadaljevanke.

No, to je tut ideja SuperDad.
Ogorčen, jest sm tut tvojih let iz Ljubljane. Bom probala na Facebooku 🙂

Kar se pa tiče tega kar je napisu krenon2 pa mal preveč posplošuje, ker jest sm bl dobila občutek, da tipi vedno hočte bit dominantni v zvezi in vam take kot si napisu bl sedejo kot take k povemo svoje mnenje in gremo lahko na kako potovanje 🙂

Dominantni? A to je dominantni? Če ne poveš svojga mnenja, če greš lahko z nekom nekam, če je razmerje 50-50. Ah daj no. Če si si mičken bolj normalna od teh, ki jih opisujem, pol nimaš problema.

Ogorčen, sm verjtno bl normalna, ampak tipi, ki jih srečujem, takoj če povem svoje mnenje, to dojamejo kot napad…res ne razumem tipov, vsi bi radi žensko z veliko interesi in ki po možnosti še dobro zgleda, ampak ko pa najdejo tako, jim pa ni prov, če gre kamorkoli brez njih ali pa tudi če jih hoče vključiti v svoje interese…res ne vem kje naj najdem normalnega tipa, aja pa mogoče sm res zahtevna, ker imam samo en kriterij, da ima tip lase 🙂 nč, grem mal športat pol pa delat, da zaključim stvari pred poletjem 😉

Nekatere pa postanejo poduhovljene.

Hehe, zanimiv kriterij – da ima tip lase… Potem jst zgleda izpadem iz izbora, ni ravno da nimam las, je pa nastavek pleše že lepo viden 😉

New Report

Close