Najdi forum

Lepo pozdrav!

Tudi jaz imam probleme s punco in bi rabil en dober nasvet kako jo pridobit nazaj.. Bila sva skupaj 1 leto in na enkrat se je popolnoma spremenila. Čez vikend je bila pri meni in je bilo vse super (nisva živela skupaj),v nedeljo zvečer je šla domov in sma se lepo pogovarjala celo noč, in še ponedeljek celi dan do 15:00 potem je morala it na pogrem, venda ko se je vrnila s pogreba je bila čisto druga oseba, nemorem vrjeti da se lahko človek v 1uri spremeni .. in sicer napisala mi je , da gre zdaj spat in se slišiva kot pač se, in takoj sem začutl da nekaj ni vredu, te jo vprašam kaj jo muči, odgovor je bil ‘”dobesedno ti'” , jo vprašam kaj sem ji naredil in mi odgovori da nič.. potem mi je povedala, da njej ni več za zvezo da bi rada bla sama, sicer nevem zakaj tako z lepega to prišlo mi ni niti najmanj jasno.. za njo sem naredil res veliko, vedno ji nudil ljubezen kolikor sem le lahko in znam, posvečal se ji vsaki dan.. in mene zdaj razžira to , ker ne vem tehtnega razloga za konec.. in rad bi jo seveda nazaj dobil, vse se pripravljen narediti.
hvala za pomoč in nasvet.

Za začetek bi bilo mogoče dobro, da malo več časa posvetiš samemu sebi in ne drugim… Kakor pravijo: tisti ki ni sam s seboj ni zadovoljen, tudi v zvezi ne bo našel sreče…

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

Ojla,

Neznanka v tej neenačbi je vprašanje: “Kdo ji je umrl oz. v kakšnem odnosu sta si bila s to osebo ?” Namreč, če je bil kdo iz ožje družine s katerim je bila v dobrem odnosu, potem lahko, da je prevzela miselnost, da vsi, ki jo imajo radi in obratno, da bodo enkrat umrli, torej zakaj bi se navezovala na kogarkoli, ko pa je življenje tako kratko ?

nova
Uredništvo priporoča

Preden jo hočeš dobiti nazaj jo vprašaj kaj je razlog za konec… imaš pravico da zveš, nenazadnje je le bila tvoja punca. ko ti bo odgovorila lahko greš naprej, težit ji morš dokler ne zveš.
preden začnem, ali je mogoče problem da si ji kazal PREVEČ LJUBEZNI? preveč čustven, preveč raznežen in prijazen?
naredi jo lubosumno, naj te vidi z drugimi puncami, zbij ji ego, samozavest use… naj vidi kaj je zgubila, čim bolj bo lubosumna rajši te bo mela. seveda to bo na njej delovalo če je takšen tip in to ti sam najbolje veš.
v drugem primeru pa pojdita ”prijateljsko” na pijačo in se obnašajta normalno, in se bo spet zaljubila vate, nesmeš pa biti tiho, nesme biti tiste neprijetne tišine, imejta se tako kot prej ampak brez poljubov. na koncu jo pa objemi se poslovi. ponavljajta to nekaj časa in spet bo vse kul:)
upam da ti kaj pomaga
LP

hvala lepa vsem za pomoč.

12th_DNA : ni bila smrt v ožji družini , v bistvu sploh ni pozanal tega fanta, bil je samo od njenega brata nekdanji sošolec.

To mi je zelo pomagalo, sva ostala v stikih in sma dobra prijatelja, se tudi bolj pogosto videvama kot, sva se v razmerju, več časa si vzame za mene, zelo čudno. Imama se fajn kot je bilo vse prej, sicer me je samo strah, da ona hoče ostat kot je sedaj torej ” dobra prijatelja” ,jaz pa se bom med tem spet navezal in bom na koncu razočaran.. To brez poljubov ni šlo, kajti tudi ona jih je hotla. Dobesedno lahko rečem da se obnašava isto kot prej v razmerju vse super in lepo, samo da nisva skupaj.
Hvala lepa vsem !


Mogoče jo je prizadel vzrok smrti ali pa je imela “neprijetno srečanje” s kom na desetini oz. z ljudmi, ki so bili na pogrebu.

Tudi to je ena možnost ja.. samo ona mi je rekla, da se je posvetovala z starejšim bratom, in ji je one rekel, da še je samo navezana na mene nič druga.. sicer to nemorem vrjeti da je res, kajti potem se nebo hotla z mano videvat , si vzela časa za mene, in vse to kaj počne, to je po mojem mnenju samo 1 izgovor več. Lp

Kaj pa mogoče tole, glede na to, da si na vprašanje, kaj jo muči, dobil odgovor “dobesedno ti”:

Oprosti, ampak meni se zdi, da si se preveč nalimal vanjo in jo začel dušiti. Ja, ljuba duša, cel vikend sta bila skupaj, potem pa pred neko obveznostjo (tokrat pogreb) greš in z njo govoriš še celo noč in več kot polovico naslednjega dneva? Malo razmisli, če ni morda to razlog.

Mislim, da je relevantna neznanka, KDO je bil na pogrebu …

In zdaj te veselo privezuje nase kot rezervo, za vsak slučaj, če ji novi plan A propade.

Tudi to je ena možnost, da sem jo res dušil, samo nisem silil v njo. Poanta je v tem , da se je ona hotela z mano pogovarjat, in enostavo ni bilo razloga da bi jo ignoriral..

To se tudi jaz sprašujem.. Ja to pa imate čisto prav, če slučajno nebo imela pri drugem možnosti , potem bom spet jaz dober, vsaj mislim tako.. samo s takim odnostom jo je teško nazaj vzeti.. ke če to nebi bilo tako, ona nebi delala vsega tega kaj dela zdaj za mene ko sva samo prijatelja..

odločil sem se tudi to , da zdaj ko se spet vidima se malo pogovorim z njo, in sicer povedal ji bom, da me enostavno ubija to da sva samo prijatelja itd. potem še bom jo vprašal če še sploh imam kaj možnosti pri njej, če bo odgovor ne, se je po mojem mnenju najbolje umakniti.. kajti sama mi je rekla da me noče več prizadet, to pa nevem zakaj je tako rekla in na kaj je dobesedno letelo.. pa še to rekla je tudi da noče da si davam kaka upanja ali pa kaj.. Kak pri P*** si naj ne dam upanja, če se obnaša enako kot v zvezi , dobesedno je vse isto .. spi pri meni vse.. ( ona pravi kot najboljša prijateljica ) ..

Hvala vse za pomoč!
Lp 🙂

To je vse skupaj ena sama megla, da ona lepše izpade. Moj nasvet: poišči tiste zadnje trohice samospoštovanja, ne trzaj na njene klice, pozabi in pojdi dalje.

TRUST TI MAS PREMALGA TICA TO TI JE RESITEV Vzemi si poba da ti rit zbrusi

Moraš postati samozavesten in se postaviti zase. To, kar si napisal, imaš prav-bila sta par in ne moreta se sedaj enako obnašat kot prijatelja. To pač ne gre,.
Pogovori se z njo, ampak se ne pusti manipulirat. Lahko, da je zmedena in ne ve, kaj hoče, s tem pa razžira tebe in še tebe spravlja v zmeden položaj…Sicer je vprašanje, kaj ti bo med pogovorom povedala: lahko ti reče, da mogoče je kaka možnost, da sta še skp, ampak rabi čas–in to pomeni, da lahko ti spet čakaš v nedogled. Če ni jasnega odgovora, naredi to, kar si že sam rekel-se boš umaknil in šel svojo življenjsko pot.

To si moras v glavo dati ce te je pustilla enkrat te bo se vedno zapuscala ali samo zato ker ji ti nisi tak prima lkot si ona zazeli in cetudi uspes da se vrne ,cim bo nasla typa ki je slika tega kar si zeli ,bo ona znova pobegnila ..Namesto da si ali –ji ukazuses vrni se vrni se pa najprej dobro premisli kaj pa ni slo med vama –vsako pot kar sta se okregala pa kaj je najveckrat prislo kot razlog –katera njena ali tvoja napaka vas je najbolj motila itd kaj si ji ze hudobnega ali nespostljivega rekel kje si pac ti zgresil ..Cim pa bos sposoben da se v ogledalo pogledas in se tudi ti za barabo vzames namesto da samo tvojo punco krivis pa bos lahko nadaljeval v tvojem zivljenju in vsaj enake napake nebos delal …Prva in najvaznejsa stvar pa je spostovanje nasprotne osebe v okurenci tvoje prihodnje punce ..Ji nigdar ne dati imen bilo katerega — recimo velik primer Kurba –prasica pA TVOJA MAMA JE TOLE PA TI SI TO ALI ONO .
z vsako grdo besedo ona si bo sopek naredila in ko ji bo pretezki vasa storija bo gotova –pa tudi tole moras spostovati saj ona ni bla napravljena z tebe ti nisi najlepsi in najboljsi —-Ti si PERFEKTILNI
pa v vsaki relaciji se moras zboljsati in en CHECK UP narediti neke vrste retrospective vasega skupnega zivljenja .. Pa bojo relacije vse daljse in vse bolj kvalitetne —ce ljubis ti ne smes pa tezati po partnerki pusti ji cas tudi da diha in razmislja ter odloci tudi sama kar ona zeli …

Zivijo, mene pa zanima kako pridobiti punco nazaj kajti imela sva se res supwr bila sva skupaj pol leta in kar na ekrat je rekla da bi koncala cez noc pac
Potem sva mela nelaj polze pac par dni in na to se zacwla spet meniti spet poljubljati in use pac veliko sva se premenila ogromno in navezala se en na drugega res da sva delala veliko napak pac in zarad tega si je ona nasla rudi drugega da bi me malo prozadela pac ampak je potem nazaj prisla k meni pac in sedaj sva se tudi skregala uceraj me je celi dan klicala in mi pisala sms samo jst nisem naredil nicesar pustu sem jo pri meri zvecer sem se ji pa opravicu amapak mi je rekla da je zamanj ker baje ima novega fanta pac res mi je tesko ker se kar na enakrar ne pogovarja. Vec za mano niti sms niti nic pac in me sedaj zamima kaj naj naredim??

Lepo pozdravljeni,

Morda je pa čas, da greste vase… V malo tišine in ko bo čas pravi, bo prišla oseba, ki bo vredna vaše pozornosti, ljubezni…

Lep pozdrav in vse dobro;

Lep pozdrav. Če ima kdo kak nasvet.

Pred 3 dnevi sem se razšel iz punco, skupaj sva bila malo več kot leto. Dan pred tem je bilo use super sama mi je rekla rada te imam naslednji dan sem zjutraj vstal malo za tem pa se ona sitna. Bila je čudna spraševal sem jo kaj je narobe. Po nekaj časa ne je začela zalit iz klošarjev in naj se poberem. Res sem odšel na delo zaradi tega sem se napol in ko sem se vrnil sem v nepremišljenem stanju vrgel masinco za cigarete in zlomil tablico katero je dobila kot darilo od mene. Odšel sem v obupu sem se dobil iz “prijateljico” in odšla sva na kavo nasledni dan je ta oseba pisala da sva imela spolne odnose in podobno, vendar to se ni zgodilo spila sva kavo in jaz sem odšel k prijatelju kjer sem tudi zadnjih par dni.

Zdaj ona misle da sem jo zares prevaral in nevem kaj narediti kako bi jo pridobil nazaj. Ima mogoče kdo kak nasvet l.p.

 

 

Mislim, da je čas da gresta vsak svojo pot. Žal sta zajebala.

New Report

Close