Najdi forum

ignorirati moške ali pokazati naklonjenost

Pozdravljeni!

Mene zanima, kaj si vi mislite o tem, ali to drži, da če ženska moškega malo ignorira, ne pokliče prva itd. moškega s tem bolj privlači? Ali bo za moškega še zmeraj zanimiva, tudi če ženska prva pokliče, mu pove lepe stvari, se ne dela hladne, ima čas in podobno?

Hvala za odgovore.

Ja in ne…

zakaj tako zato ker obstaja tanka linije med tem kako dolgo se moškemu zdi vredno oz zabavno tako žensko lovit…

definitivno ”ignoriranje” deluje nekaj časa, kako dolgo pa nihče ne ve ker je pri vsakemu moškemu drugače…

Recimo pri meni ignoriranje pali tam nekje do 4tega srečanja potem pa več ne ker se mi zdi da moram vse sam in izgubim voljo in željo in zagnanost in raje grem drugam oz preusmerim misli…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Hhhmmmm, to je pa čisto odvisno od osebe. Jaz recimo ne maram, da me ženska ignorira, ker s takšno osebo hitro zaključim. Moja teorija je takšna, da mora jiti na začetku spontano, brez prehitevanja, brez ignoriranja, brez pretvarjanja, itd. Bodi tisto kar si.

nova
Uredništvo priporoča


Mene privlači slednje. Sicer pa brezveze da sprašuješ take stvari. Bodi to kar si in če kot taka nasprotni strani ne boš všeč, boš vsaj vedela pri čem si in s tem imela prosto pot za nadaljnji lov.

Odvisno kako čuti do nje.
Če mu je veliko do nje bo vesel vsakega klica.
Če pa še ne ve kam bi jo dal je pa z moške hladno in vroče. Tu bolje da moški kliče. Vsaka ženska pa točno ve ko razum vklopi kam spada. In isto velja za moške 🙂

Odvisno kaj želiš, ali se želiš igrati igrice in glumit nekoga, kar nisi, ali pa želiš nekomu povedati, da ti je všeč. Si želiš iskren odnos ali igran odnos? Torej najprej nam to povej.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vse je odvisno od posameznika,Samo informativno bi tebi pasalo to da moški dela s teboj? Mislim da ne?

Kako naj pa ve da ima šanse pri tebi če ga ignoriraš? Moraš znat manipulirat, kar ne pomeni ignoriranje. Bolj bo tekel za tabo ko ne boš takoj zadovoljna, ko boš sicer nakazala da je dobro ampak da verjameš da bo še boljš. Vsekakor pa te bo redkokdo osvajal če ga boš preveč ignorirala. Edino če je bedak.

mene osebno to ignoriranje odbije, ker mi da taka ženska občutek, da ni resna ali pa se poigrava z menoj in mojimi čustvi… sem pristaš tega, da si moramo ljudje pokazati kaj čutimo drug do drugega…torej če ti je všeč mu to pokaži.

Igra mačke z mišjo je za obdobje osnovne šole ne pa za odraslega človeka.

Ja, prav gotovo je rešitev v manipuliranju. Ampak, kdor to prakticira, vseeno upam, da se vpraša, kako bi se sam počutil, ko bi se sam počutil v obrnjenih vlogah. Ob tem pa se vprašam, kje se je izgubila preprosta iskrenost in čemu manipulirati z nekom, ki ga imamo radi. Kak cilj imamo s takšnim človekom in ali to ne počnemo samo zato, ker se bojimo. In kam to vodi? In ali bomo potem tudi odgovarjali za morebiten neuspeh, ko drugi spozna, da je manipuliran s strani nekoga, kateremu zaupa.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ignorira se osebo, s katero ne želiš imeti opravkov. Torej…


Toda tukaj bi se nekateri šli igrice toplo – hladno, kar se imenuje manipuliranje. Ignoriranje je nekaj povsem drugega.

točno tako


Toda tukaj bi se nekateri šli igrice toplo – hladno, kar se imenuje manipuliranje. Ignoriranje je nekaj povsem drugega.[/quote]
Avtorica bi se šla predvsem ignoriranje, kar je hitro lahko tudi manipuliranje, če želi s tem doseči nekaj ugodnega predvsem zase.

Sicer pa ženske drugače gledamo na te stvari 😉 po eni strani mu ne smeš dat za vedit da si lahka in naivna po drugi strani pa ti je zelo všeč in bi bila skos z njim in se imaš super kajne. Presodi sama.. jaz se orientiram po njegovem odzivu. P jaz temu en bi rekla ignoriranje..bolj gre za to da se ženska prepriča koliko je moškemu dejansko do zveze ali pa pač ne. In na samem začetku je potrebno malce unga igranja da vidiš ali mu je do tebe ali ne..pa ne nesramno, bolj hladen pristop. Tako da te on pokliče, da te povabi sma od sebe na pijačko, da te preseneti ipd 😉 moje mnenje.Potem pa se itak že sama prepričaš ain če ej fant resen ni potrebno več te igre :))


Krasni temelji za odnos, ni kaj. Kot prvo je to egoistično, kot drugo pa vse temelji na manipulaciji. Egoizem, manipulacija, igra toplo – hladno, vse to je vnaprej obsojeno na propad, v kolikor človek išče zdrav, normalen odnos, ima nekaj zdrave pameti ter ni mazohist.

Ljudje ki razmišljajo kot maggiet, nikakor niso pripravljeni na zvezo, na zdrav odnos z nekom. Da si človek v štartu postavlja vprašanja, kaj je bolje: pokazati interes ali biti nedostopen, kaže na nezrelost in nedoraslost tem stvarem. Dejansko je to odraz strahu, strahu pred zavrnitvijo. Namesto tega raje poglejte resnici v oči in če nekdo z dejanji ne vrača enakih čustev in naklonjenosti, tako osebo raje odpikajte. Na dolgi rok se vse poravna in na koncu tisti, ki niso fer do drugih, potegnejo krajšo.


Tega še v OŠ menda ne počno, kaj šele da se to gre neka odrasla oseba. Obenem pa taka oseba o tem sprašuje še na forumu, kaj je bolje…


Nič ne gledate ženske drugače. Tako gledajo ženske, ki niso zrele. Saj s tem mu ne daš vedet, da si lahka, ampak mu daš vedet, da si iskrena in da veš kaj želiš. Da te ni strah, da si pripravljena vložit vse, da si prebolela stare rane, da razumeš kaj pomeni spoštovati in tako naprej. Nekdo, ki to razume, bo to spoštoval, sicer pa te bo odpisal ali pa se tudi sam ne bo trudil zate, tako kot bi si želela.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Take igrice so neumne, kot prvo ženska s tem ostaja v ‘podrejenem položaju’ plena in v bistvu podpira vse sterotipe o razmerju med moškim in žensko.

Jasno ne siliš v nekoga, če ni pravega odziva, hkrati ohranjaš malo trezno glavo, ampak neka ignoriranja, da te bo potem ‘lovec’ zasledoval,so meni primitivna.

In iz ust mojega dobrega prijatelja – odbilo ga je ravno to, da je moral vse on, da je punca vse korake prepuščala njemu. Ga ni poklicala, potem je poklical on in mu je pač rekla, da je njemu prepustila inicitativo. Njegov odziv na to? Ga je začelo krepko minevati – ker hoče zrelo žensko, ki da kaj od sebe, ne pa da čaka, da se jo ‘pozove’.

Brez skrbi, moški imajo radi ženske s hrbtenico in take, ki vedo, kaj bi rade. In ne, če imaj količkaj soli v glavi, mu vloga ‘lovca’ ne paše. Ima raje enakopravno partnerko.

Ženska je lahko iskrena in moškemu da vedeti, da mu je všeč, ampak… nikoli ne ve, kakšen je ta moški v resnici. Lahko ji govori, da tudi on misli resno, potem pa, ko mu ženska “da”, reče kmalu hvala in adijo.

In tisti moški, ki misli resno, bo počakal, bo hodil na zmenke ter se spoznaval z žensko. To pa lahko traja 2 tedna ali mesec ali 2 meseca…
Tisti, ki ne misli resno, pa bo obupal že po parih zmenkih, ker mu bo škoda vlagati toliko energije v žensko, s katero nima namena nič resnega.

Se pravi, ne strinjam se z nedostopnostjo v smislu, da ga nikoli ne pokličeš prva in ne vračaš njegovih klicev takoj… Ampak se pa strinjam s tem, da ni treba seksati že po 2 zmenkih, če ti ni do tega, če še nisi ziher ali je to to.


Tukaj pa naj se ženska vpraša kaj je narobe z njo, da privlači tipe, ki delujejo po principu nategni – pobegni. Očitno taka ženska tudi ni sposobna prepoznati, kdaj tip misli resno in kdaj le blefira.

New Report

Close