Najdi forum

Neodločen in mevžast fant ali prezahtevna punca?

Hej, hoj!

Sem neizkušena 22 letna punca v čudotviti zvezi, s fantom sva skupaj že tri leta in načeloma je vse tako kot mora biti. Ljubezen je, seks je, pogovarjanje je itd.

Načeloma. ”Problem” se pojavi pri njegovi odločnosti in obnašanju. Vedno bolj pa me moti to da sem jaz v zvezi nekakšna mama. Živcira me da se vedno jaz spomnim kaj je treba narest, vedno jaz iščem njegove stvari, skratka vedno moram jaz mislit na vse ker se drugače nič ne zgodi. Sej nočem reči da to počne namenoma, ampak nekako je navajen da mu je vedno mama vse rihtala in zdaj na nek način sploh ni samostojen :/.
Jaz pa tudi ne vem kaj naj.. To je moja prva zveza in nimam nekih velikih izkušenj s tipi – je velikokrat tako, a se to čez čas kaj spremeni?

Drugi (manjši) problem je njegova ”možatost”. Naslednje se bo slišalo grozno egoistično, ampak ne morem pomagati. Ob njemu nekako ne občutim tiste varnosti, ki sem si jo vedno predstavljala v zvezi.. Fant je malo bolj, tako rečeno, mevžast, vedno bo odnehal pri argumentiranju debate, če se malo (ampak res malo, ne pretiravam za brezveze) ureže ali opeče že panično išče obliže, če ima žulje na nogah ne moreva dva dni nikamor it, nikoli se ne postavi zame in podobno. Res ne vem ali preveč pričakujem in sanjam o nekih princih na belih konjih, vendar me te stvari res motijo.

Ne vem kaj naj naredim, saj mi večinoma ni težko potrpeti ob njegovih muhah in lahko za silo prenašam njegovo jokanje in stokanje. Ampak na vsake toliko mi pa povsem poči film in bi najraje zbežala daleč stran. Drugače je fant res cukr, vse bi naredil zame in me ima res rad. Vem da sem verjetno grozna punca, ampak tudi jaz bi se rada počutila kdaj varno, ob zanesljivi osebi, ki bi kdaj tudi pomislila na kaj namesto mene in bi mi dala občutek da bo ona poskrbela za vse. On pa mi nenamenoma daje občutek, da sem in bom vedno sama za vse in da bom vedno morala jaz biti tista ki nosi hlače v zvezi. Zahtevam preveč?

Res bi bila vesela odgovora ker bi rada da zveza uspe.

Kokr sm razbral, sem dobil občutek, da kljub temu, da ti ne paše vloga mame, si jo vseeno nekako sprejela. Zakaj? Mogoče zato, ker se znajdeš v njej? No, uglavnem… Kar ti lahko narediš, da se ne obnašaš tako kot mama, ampak se obnašaš tako, kot misliš, da je primerno. Če ne bo šlo, hvala bogu, ker boš to še dovolj zgodaj ugotovila, saj si še mlada.

Aja, mislim, od sebe ne zahtevaš preveč, ker mislim, da si zalužiš odnos, v kateremu se počutiš dobro.

Aja, še to…

Mislim, da si si zadala zelo krut cilj. Kajti to, da bi zveza uspela… sicer lahko veliko vplivaš, ampak veliko ni v tvojih rokah in tudi, če boš naredila vse, kar boš mogla in če zveza ne bo uspela, se boš na koncu počutila slabo, ker nisi dosegla cilja. Mislim, da bi bilo boljše, če ga malce spremeniš v smislu da bi rada bila čimbolj zadovoljna in da bi našla svoj prostor pod soncem in to neglede na vajino skupno življensko pot.

nova
Uredništvo priporoča

Koliko pa je pa fant star? Mogoče je še nedorasel…in bo te karakterne stvari dobil kasneje..vem pa da je moteče..tudi jaz se nebi počutila ok ob takem fantu. Pri svojem vidim, da z leti pridobiva tudi na karakterju in odgovornosti…tako da je mogoče tudi pri tvojem problem mladost (?)

Hmm ne vem, fant je star 24 let, meni osebno se zdi to že kar veliko.. Ampak kot pravim nimam nobenih izkušenj, tako da je povsem možno da se bo še spremenil glede tega.

Ne me narobe razumeti, saj drugače je kar odgovoren (kar se tiče denarja npr.), doma pa kar nekako zmeden izpade, nikoli ne ve kje ima kaj, če mu kaj naročim pozablja itd. In potem ponavadi jaz njega ‘rihtam’. Pa se mi res nekako ne zdi da sem se sama spustila v to. Mogoče res priznam da sem bolj materinski tip človeka in sem navajena poskrbeti za stvari, vendar se pri njemu res trudim da ne bi tega počela. Čez čas pa ugotoviš da dejansko nimaš izbire, ker če se ti ne pobrigaš za vse, potem se ne bo nič zgodilo. Res je hecno na nek način.

Enostavno ne vem ali lahko upam na to da bo čez čas bolje. Vem da se ljudje načeloma ne spremenijo kaj dosti, ampak mogoče je to res samo stvar odraščanja. Ali lahko predvidevam da bo pri 24 letih tip še kaj ‘odrastel’?

Lepo da se o tem sprašuješ. Pa ti bom sedajle dal eno dobro razmišljanje neke psihologinje. Prvo kot prvo je tvoj tip padel v kalup tipov ki trpijo posledice emancipirane ženske. Da ti razložim:
Zdi se mi, da smo v našem,zahodnem svetu prišli do posebnega paradoksa. Emancipacijo ženske uveljavljajo prek meja razumnega. Ženske želijo biti v vseh pogledih enake moškim, tudi pri najbolj banalnih stvareh. Če jo povabiš na kavo, bo zahtevala plačilo svoje, da ne bi imela občutka sponzoriranke,če pa bo moški ob tem pokazal kanček vljudnosti in vztrajal pri plačilu mu bo blebetala o nekih principih, ki nimajo nobene zveze. Te zgrešene emancipiranke naredijo več škode,kot bi bilo to zaželjeno. Moškemu vsiljujejo svojo voljo tam, kjer je to brez zveze,prikrajšajo samo sebe za morebitno pohvalo,tisto, kar pa je še najbolj skrb zbujajoče, je to, da v resnici oddajo svoj glas v skrinjico razvoja moške cagavosti. Dejstvo je, da dokler si lahko kavo plačam sama, imam vso pravico pričakovati, da je moški kavalir in pokrije račun. Da bi ga delil, ne pride v poštev, saj navaja na sklep da je škrt in nevzgojen. Pa gremo še malo k dvorjenju. Veliko sodobnih žensk prevzema vajeti v svoje roke, potem pa se čudi, zakaj jo moški pobriše. Moški ne marajo biti plen. Oni so plenilci. Vedno so bili in vedno bodo. Moški ratajo neodločni/cagavi ko ne dobijo pohvale od svoje ljubljene osebe, ko postanejo tarča posmeha s strani ženske.

No to je skrajšana verzija. V glavnem lahko da je tvoj tip imel prej tako zvezo in je to samo posledica tega. Lahko da mu počneš kaj zgoraj naštetega. Preprosto premisli pa boš dobila odgovor. lp

Možatost in varnost? Veliko si povedala o njemu, o sebi nič. Tudi sama govorim, kadar kaj ni prav, vendar dopustim tudi drugemu svoje mnenje. Če pa ti vse storiš, zakaj pričakuješ, da bo to storil on, ker bi se moral postaviti zate, zaradi kakšne podlage, a se res skoz dogaja, da te mora braniti?

Me zmoti, ko začnete s čudovitostjo.

Kaj ti ne da, da se ti ne počutiš varno in kaj storiš, ko se počutiš v nevarnosti? Je res on kriv? Malo razdelaj, ker cel čas govoriš, kako bi on moral vse, počneš pa ti vse.

Opusti le to, da si sama za vse, ker nisi v bojnem polju. Da stoji za teboj, ko te varuje. Ker boš potem rekla, da je celo copata. Pa ne zameri tudi meni, dokler sama ne veš, kaj želiš.

Zveza uspe na sodelovanju, tudi dialogu. Morda medsebojnemu. In ne s tretjimi. Ki ga imaš z nami, ni razbrati, da ga imaš z njim. Predstave se naj bi uskladile v dvoje, če so temu namenjene. Takrat se tudi kaj pogovoriš.

Če pa joka za vsako figo kot otrok, ki je star veliko manj, pa menda tudi veš, kaj boš storila.

Premisli tudi, ko se ribe ulovijo, ko jih sami ulovijo tudi kot otroci, kako lušno je, ne ko jih samo foter ali mati. Ne igraj žrtve matere ali starša morda, če tebi žulja ne zna polepiti in si pač lačna, čeprav seksata. Da boš vedela, da izbire so.

Hej,

poznam. Malo že še odrastejo, kakih drastičnih sprememb pa ne moreš pričakovati 🙂 Tisto, kar lahko narediš sama, je, da nehaš početi stvari namesto njega. Ker prvič, tega tako ali tako ne ceni (je že navajen), drugič pa se na ta način tudi ne bo spremenil. Je pozabil narediti, kar sta se zmenila? Ne najde kake svoje stvari? Pusti vse skupaj pri miru. Ne kregaj se, ampak tudi ne delaj namesto njega.

Ker je to tvoja prva zveza, je vprašanje, kaj bo. Zapomni pa si, da popolnih tipov ni. In da razmišljaš drugače potem, ko na svoji koži spoznaš še manipulatorje, sovražnike žensk in podobno.

V družbi mi je zelo všeč ena iz med punc, z drugimi sem pač prijatelj, to pa poznam komaj 3 tedne… ko sva malo govorila mi je začela razlagati od fanta ki ji je všeč… a je od njega bila zavrnjena. po tistem sem jo pospremil domov in jo tolažil. ko sem je objel mi je odgovorila da ne more… ni mi bilo čisto jasno a verjetno je namigovala da se ne more zaplesti z mano v zvezo ali kaj. Zdaj ko je kliknem na fbju kar dobim odgovor da ne more in da naj neham silit v njo, odnos se je zelo spremenil.
Kaj naj , ali naj malo počakam in jo povabim na pijačo in ji povem da bi bil rad z njo več kakor prijatel? ali naj jo pustim pri miru. Prosim če lahko kakšen pameten odgovor… hvala

Hojla,

V bistvu so že predhodniki marsikaj zanimivega in uporabnega napisali, tako da…

Glede ureznin – mogoče ne prenese pogleda na kri, se boji sepse ?
Opekline – nizek prag za bolečino ?
Pozabljivost – kakšne miselne igre za krepitev (kratkoročnega) spomina npr. ?
Žulji – zakaj jih dobi ?
Debate (argumentirane) – pametnejši odneha pravi nek pregovor.

Avtorica, jaz te razumem kaj hočeš povedati. Žal je tako, da če želiš res fejst možatega moškega – boš morala tega trenutnega pač zamenjati – ker možat, dominantnen, zaščitniški in vodja postal čez noč ne bo (če že sedaj to ni).

Avtorica cilja na nekaj v tem stilu (upam da se slike pokažejo):

[img]http://24.media.tumblr.com/e822e4c01fc5ce12acbf57ccd850c5ba/tumblr_mljq3jOwDK1ryoca7o2_250.gif[/img]
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5w1stW0xq1qlgh1oo1_500.gif[/img]
[img]http://25.media.tumblr.com/5ffde8d5d6938aef80c0625de43ef859/tumblr_mjzhuaTjRK1qib0lto3_250.gif[/img]
[img]http://25.media.tumblr.com/f01db067c53018c44ca5b34e890781a4/tumblr_mjzhuaTjRK1qib0lto2_250.gif[/img]

Tale lik iz tele nadaljevanke je klasičen šolski primer tega, kaj ženska dejansko in res potrebuje v moškemu in kaj jo RES privlači. Ta sorta je tu na razvitem zahodu skoraj izumrla, krive so pa več ali manj žal ženske same – ker so nehale biti ženske, kar je neposredno vplivalo na moške da postanejo nesposobni.

Mislim, da tudi večina moških ne dojame da ženska rabi alfa moškega v pravem pomenu besede. To je biologija. Tako kot moškega ne privlači pleh/ mačo / kosmata ženska, tako ženske ne privlači mevžast / slinast / neodločen moški.

Nice guy teorija drži v veliki meri, ker se nobena ženska ne bo želela razplojevati z nekom – ki ne more zaščititi njene družine. To je biologija.

Zdaj od zavrnitve obupani moški, ki živjo v hudih deluzijah to razumejo na ta način da žensko začnejo ignorirati, žaliti ali biti do nje sarkastični. Fail. Moški, kot osvajalec mora vse narediti da žensko ujame. Ni je ženske, ki je neosvojljiva. V ženskih očeh je neodločnost, mevžavost in kakršnkoli znak nespoštovanja greh, ki se ne more oprostiti. Naredimo črto čeznj, ker to sploh ni potem moški. Kaj zavraga ti bo tip, ki se utraši ženske in je ni sposoben povabiti ven ? To so samo minus sexy points. Žal današnji način življenja in agresija žensk ne dovoljuje moškemu da je tisto kar mora biti – moški in vodja.

Če ti kot ženska nisi sposobna v moškemu vzbuditi občutek, da te mora zaščititi – potem si tudi ti failala kot ženska. Krivda ni samo na tvojem partnerju, ker si dejansko pristala v dinamiki odnosa, ki odgovarja tvojemu karakterju. Verjemi, da ti sama hočeš odločati o vsemu, da mu želiš ti sama komandirati, dejansko si ti PREVZELA pobudo. Na tebi je da mu jo daš nazaj. To ti povem kot ženska, rabila sem par let fejlanih dejtov in ogromno zavrnitev s strani moških / ogromno copat, ki so se same podzavestno limale name, da dojamem da moram pustiti agresijo dol 99%.

Da končno postanem ženska in neham špilati moškega, predvsem čustveno in z nastopom. Žal, če so življenske izkušnje botrovale temu da postaneš odločna, agresivna in močna – boš morala v želji po alfa samcu vsaj to “prikriti” oz. se od znotraj sama spremeniti in postati ženstvena. Morala boš postati na nek način “podložna”. Morala si boš dovoliti da te vodijo čustva, da si odkrito ranljiva, rahlo nesposobna in tudi obnašati se boš morala kot cuker. Testiraj tole teorijo samo za 7 dni, garantiram ti da boš od vsakega moškega dobila kar hočeš. Seveda ni treba da je to res, pač boš morala biti dober glumac.

Ti moraš na “ženske” načine dobiti kar želiš, ne pa z agresijo – kot to počne večina današnjih žensk. Moraš samo znati zaigrati na prave strune.

Vodja družinskega krdela je lahko samo en v odnosu in moški, o katerem ti sanjaš (in večina žensk, da) ne bo hotel agresivne ženske. Nobenemu moškemu se ne ljubi meriti moči doma z babo, saj je že preveč ko jo morajo z ostalimi samci v zunanjem svetu. Ti mu moraš dati, to kar njemu manjka -nežnost- njemu pa pustiti agresijo in premoč.

Torej ženske, preden obtožite moške za nesposobnost itd. prvo morate preveriti če ste same mačo babe, ki hočejo da je vse po njihovo, morajo imeti glavno besedo pri odločanju itd. Ker če si, potem je tu tvoj odgovor – zakaj je tvoj moški takšen kot je. Moraš se odločiti kaj imaš raje, neodvisnost, moč in prevlado in s tem copato (ker bo copata kompenzirala tisto, kar nima sam s svojo žensko) ali možatega deca. Pri njemu bo njegova glavna in ta zadnja, bo pa obenem tisto kar ti dejansko hočeš (in vse ostale tudi potihoma). Verjemi, da je lepo moškemu prepustiti da skrbi zate. To je tudi njegova funkcija 😉 Če hočeš kaj po svoje, se to potem dobi na ta način da uporabiš tisto kar ti je mati narava dala in si obenem vsa sladka, ampak nikar mu ne komandiraj in mu ne ukazuj. Deluje vedno.


Gledano iz omejenega vidika (ker ali nimaš znanja ali pa ker ga zavračaš) imaš popolnoma prav. Vendar to je spet posledica, vzrok so močna feministična gibanja po celem svetu. Vemo pa kdo jih financira oz. ideološki načrt za le-tem. Saj preberi si tudi tole.


Me zanima kako bi se ta aksiom obnesel oz. bil potrjen, če izvzameš iz enačbe medije (filme, glasbo,…).


Drži, vendar mediji propagirajo le določeno sorto “alfa samca”.


Govoriš generalno, da mora biti moški osvajalec, moški mora igrati vlogo osvajalca le toliko, da dobi primerno družico. Ne more se potem še naprej “Don Juan-a” špilati, ker potem bo pa spet samo “je*ač, ki se poja za kiklami, medtem ko ima doma nosečo ženo”.


Če bo to storila na konkretnem primeru, dosedanjem fantu, bo zelo verjetno ponovno razočarana, ker se bo pa on naenkrat znašel v neznanih vodah. Lahko, da se mu bo aktiviral tisti “ostanek” še nepotlačenega “alfa samec” značaja, lahko pa da bo popolnoma zatajil in ne bo nič z njem. Sicer bi se dalo to enostavno preveriti,… 😉
Par kolegov “naštimaš”, da vaju zvečer kje “zahakljajo” in da oni delujejo bolj agresivno do dekleta, potem pa vidiš kaj bo fant naredil in kako. Četudi da ne bo vse po Chuck Norris-ovo nalomil, bo pomemben odziv. Če ne bo branil časti dekleta, potem je jasno, da je bil “pomendran”. 😀


7 dni je premalo časa, da bi ugotovila ali se v “duhcu skriva Konan barbar”, temveč bolj kot nek časovni okvir so pomembni testi (po jakosti), s katerimi bo odkrila ali je dec ali dokončna šleva. To intenzivnost pa stopnjuje do končnega testa (recimo moj primer zgoraj). Reprogramiranje skratka.
Eden izmed testov je lahko tudi ta, da se narediš, da si narobe stopila in če bi te nesel do klopce (npr.) – če sta kje zunaj, v parku.

12th_DNA, ti preveč kompliciraš! Čisto lepo je bilo napisano in sam se popolnoma strinjam. Bi rekel obvezno branje za ženske…

Seveda se aksiom obnese, poglej koliko tem je o nesposobnih moških, ki neki mencajo in flancajo kako žensko “povabiti” ven in on razočaranih ženskah, ki morajo biti mame.

Ženska si med tem premisli oz. ji tip postane totalen turn off. Si predstavljaš kaj pomeni, ko ženska reče da mora moškemu igrati mamo ? To je nekaj najhujšega seksualno gledano.Vodljivi moški so naravnost ogabni, žal.

Daj dojamite že enkrat da je kakršnakoli neodločnost, mehkoužnost, strah, mencanje s strani moškega turn off za žensko. Če bom kdaj hotela takšnega moškega, bom kar z žensko. Nesamozavestni moški so pač turn off. Tako je.

Govoriš generalno, da mora biti moški osvajalec, moški mora igrati vlogo osvajalca le toliko, da dobi primerno družico. Ne more se potem še naprej “Don Juan-a” špilati, ker potem bo pa spet samo “je*ač, ki se pojavi za kiklami, medtem ko ima doma nosečo ženo”.

Vidiš, to je vaš problem – problem današnjih fantov (ker moških žal nekateri še niste). Pri vas je lahko
moški – moški le, če je jebač. Daj ti bom dala drugi klasičen šolski primer, a je bil Don iz Botra “jebač” ? Ne. A spada v kategorijo moških, s katerim bi bila vsaka baba ? Da. To je primer moškega, ki je vodja in ima družinska načela za katerimi stoji. Človek oddaja okoli sebe samozavest in to privlači. On je vodja svoje družine. Žensko privlači ravno moška moč, ker jo kot slabotnejši spol potrebuje. Zaščito. Biti moški ne pomeni biti pezde do ženske in jih imeti deset naenkrat. Še vedno ne dojamete nekateri.

Da se vrnem na zgornji primer iz Borgijcev.
Čeprav je slednji kriminalec, da ljudi veselo muči in seksa z lastno sestro, ženska
fan baza orgazmično poka po šivih zaradi njega. Zanimivo, da on kot realna oseba ni deležen tolike pozornosti ? Zakaj ? Poglej njegov odnos do žensk v tej isti nadaljevanki, njegovo energijo, hojo, držanje. Glavna star, katera je stalno poudarjanja je varnost njegove družine in to gre do tolikšne mere da dejansko postane kriminalec da zaščiti svojo družino.

Zato evo rečem, da je ravno pri tej nadaljevanki tako klasičen šolski primer tega kaj ženska rabi in kaj dejansko hoče, da se mi kar smeje. Njegova sestra se ravno poroči z nežnim, prijaznim, lepim in mladim devičnikom. Misliš da se čuti varno pri njemu ?

Do njega čuti materinsko ljubezen, da ga mora varovati in skrbeti zanj. Mama mu je. Ona z njim upravlja. Isto kot avtorica navaja tu. Seveda z njim seksati ne more. Ženska gre raje z lastnim bratom (halo ?), ker je bolj “moški” in ker poskrbi za njeno osnovno potrebo po varnosti.
To je to.

To je vsa filozofija. Narisati ti žal ne morem, nekaj flancala v tri dni pa tudi ne bi – ker je zadeva enostavna za razumeti. To je osnova biologije, zato se današnji nežni Bieber haircut moški lahko obrišejo pod nosom. Enkrat ko se pregazijo dvajseta, ženska hoče moškega in ne Bieberja. Edina napaka, ki jo ženske naredijo je da izberejo moškega, ki nima vsajenih družnskih vrednot. Torej izberejeo samo bad boya. Vsi gor navedeni primeri so to bili, vendar ne do svojih žensk. Velika razlika.

Feministične ideologije in propagande ne delujejo. Ženska postane “hard” predvsem zaradi ljubezenskih razočaranj in tempa življenja in slej ko prej bo hotela biti ženska in mati. Beyonce se lahko s svojim Run the World nosi nekam. Vse punce, ki so delovale po tem principu so pristale ali z copatarji ali pa so samske in potem jokajo na forumu.

Avtorica, svetujem ti da če res hočeš možatega moškega, da tega pač pustiš. Potem podelaj na svoji ženskosti. Evropa je z Zahodom, kar se tiče ženske lepote od 2. svetovne vojne na dnu. Nočem biti žaljiva, ampak je res. Azijke, arabke in indijke – poglejte jih malo, samo kako se nosijo. Potem kako se obnašajo, od hoje do gibov. Poglej si kakšen film iz starega Hollywooda. Poglej predvsem žensko
obnašanje. Res mi je žal, ampak moške dejansko privlačijo take ženske. Oni isto flancajo tja v tri dni da jih ne, ampak jih. Tako pač je.

Česa nisi razumel (lahko pojasnim) ? 😀

@Mevžast tip

Tvoje razmišlanje mi je všeč ampak žal je danes tako, da vso moč v datingu imajo ženske.
Praviš, da ženske hočejo moškega, ki je leeder no moški pa hočemo pridno,delovno neoskrunjeno (ja devico ali pa vsaj ne neko, ki se je vsaj približno šparala) žensko pa nj reče kater koli moški kar če spet se bojo pichkice ali pa copatarji oglašal klasika.
Kot sem že prej rekel “dating” svet je v rokah žensk, ker danes živimo v feminističnem svetu kjer ženske lahko delajo karkoli želijo in odkorakajo brez posledic. Sj poznate pregovor “they can have the cake and eat it to” tako je danes z ženskami…zaščitene se bolj kot polarni medved in se jim absoultno nič ne more.
Če pokažeš vsaj malo dominance pri ženski (ne kakšnega nasilja ali kaj takega drastičnega) si takoj označen za grobijana za nazadnjaškega za neumnega itn…
Vam ženskam človek itaq nemore nikakor ugajat ni vam prov če smo taki ni vam prov če smo onaki…zame osebno je to vse kup bedarije in jaz žensk v teh časih ne jemljem resno ker se obnašajo kot 5 letni otrok in jih samo izkoristim za sex drugo me pa ne zanima ker večina (NE VSE!) je samo za sex in drugo nič.
Brez zamere delam točno to, kar za mene deluje tako kot ženske. No hard fealings babes.
Enkrat ko sem bil z eno v vezi pa sva tud en cajt skupaj živela sem jo prosil, da če jaz ali ona prej pride iz službe, da pač skuha nekaj malega, da se poje kaj in da se ne čaka da drugi pride pa se šele potem začne kuhat…jaz sem se tega dogovora držu ona je pa valda takoj neki začela jamrat, da jo jaz hočem za šporget vklenit pa take fore sj veste te sex in the city wannabe ženska je hotla bit mislim wtf.
Od takrat naprej se sploh ne ubadam z ženskami na neki resni ravni čeprav je ta resna resna raven za ženske bolj neresna oz “do what I want or I wont give any sex”
Ja to je recimo še ena stvar izsiljevanje z sex-om punce/ženske ne tega delat, ker če tip kokr tolk dobr zgleda ali je uspešen ali karkoli si bo to pri drugi najdu to danes ne pali vas je preveč neumnih dons, ki hiter daste.
Tako, da ja…da na hitro zaokrožim:ženske se morajo spremenit, da se bomo tudi moški spremenili enostavno smo ostali brez moči ker današnja družba promovira otročje obnašanje žensk zato pa so take posledice kot so. Hvala bogu da vsaj Mevžast tip šteka.

pri 22 je čas, da snameš rožnata očala in začneš odkrivati realnosti vsakdanjega življenja. predvsem pa pusti tele internetne moškeljce, da ti ne bodo pameti solili. To kar ti pričakuješ od moškega je mitologija, ne pa realnost. Večina Indijk, Kitajk, pač ne v življenju ne miga z ritjo v stilu bolivudskih filmov, ampak gara, se prodaja, da preživi svoje otroke in lene dedce.
Ti si sama odgovorna za svoj lajf in moraš v sebi najti sigurnost. Zaenkrat pa ne znaš drugega kot najedat in veliko pričakovat.

Predlagam pogovor, povej mu kaj te moti, kaj bi rada spremenila v vajini zvezi…

Morda pa si razdelita vloge… Določita naloge, za katere (in kako pogosto) naj on poskrbi.
Poskusi kakšen teden ali dva biti popolnoma odsotna – to pomeni, da prepustiš vajeti njemu.

Fant je še mlad, verjetno se še išče, ima te rad in te noče prizadeti. Pogovor in potrpljenje – če ne bo uspeha, pa si najdi koga drugega. Pa veliko sreče.

To kar ste vsi do zdaj pisali je totaln bullshit. Sam imam en problem v zvezi od tvojih naštetih – in sicer da pozabljam stvari, ki mi jih naroči. Tudi po starosti sva recimo enaka s tvojim fantom.
Rešitev, ki bi pri meni delovala je ta: da me pusti zajebat
Če bi ti dala nekaj odgovornosti na njega in se NE BRIGALA za tisto stvar pa naj zajebe, ti ga okrivi in naj se počuti kot da je nesposobn. Ker dejansko je nesposobn.

Jaz ne prenesem ničesa manj kot občutka, da sem nesposobn in neuporabn – kar pa mogoče v tvojem primeru nebo delovalo, glede na to, da jaz sebe vidim kot samca, ki se neustrašno bori in varuje svojo samico, medtem, ko ji posveča nežno pozornost. Poleg tega nisem razvajen. On pa je po tvojem opisu mevža, kar pomeni, da so ga vsi po rokah nosli celo življenje in se ni rabu nikoli za sebe postavit.

No pomojem je tvoja rešitev v tem, da mu počasi načneš tu in tam nalagat odgovornost za stvari, in to popolno odgovornost za eno stvar. Npr.: sam poišči darilo za tvojo mamo, al pa splaniraj dopust, ko bo bolj poreden :P. al nekaj takega. Če nebo on pač nebo nič. Pa boš vidla da se bo zmigal. Če ne, boš pač vidla, da je dejansko nesposobn in cel lajf nebo z njega nič druga kot samo to, da boš mela enga froca več in enga deda manj pr bajti.

LP

Oprostite, ampak vaše debate se mi zdijo resnično bedne in pokvarjene. Mislite, da je tip tako zabit, da ne bi pogruntal, da gre za finto?

New Report

Close