Najdi forum

že nekaj časa se sprašujem kaj je fantom ušeč. vsak dan vidim veliko parov in res ne razumem zakaj me nihče ne pogleda. vsi pravijo da sem lepa a nikogar naj ne bi zanimala. sošolka mi je predlaga naj se začnem oblačiti v pajkice in podobno bolj oprijete majce ampak ne čist in da se namažm z maskaro, pudrom. rekla sem da bom poskusila ker me res zanima če to deluje. je pa res da hočem biti taka kot sem. zato me res zanima kaj je všeč fantom. že samo zaradi tega ker bom potem vsaj vedela zakaj jih ne zanimam.

Odlična si, takšna kot si si najboljša. Veš koliko jih ima fanta kmalu, zato ker se rihtajo, ampak ga tudi izgubijo ker niso to kar so.

Bodi to kar si in si ne boš morala ničesar nikoli očitati. FAntje pa bomo že prišli, veš fantje padajo na samozavest, na veselost in sproščenost. Bolj kot na izgled, ker izgled prej sli slej mine, ti pa vedno lahko ostaneš to kar si in še igrati ti ni treba.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ah dj no. Za take napudrane pravimo da se jih niti s kleščami ne bi dotaknili.:)
Bodi to kar si, nauči se živeti sama s sabo pa bodo tudi tipi prišli. Ne obremenjuj se preveč, pa zunanja lepota ni vse.

nova
Uredništvo priporoča

Največji problem fantov je ta, da nimajo jajc stopit do punce in jo ogovorit, sploh pa do lepe punce, ker si že v naprej predstavljajo kako bodo zavrnjeni. Zdaj, če se pa povrhu tega še po cele dneve zadržuješ v bajti in nisi tok outgoing kot večina tvojih vrstnic je pa potem rezultat takšen kakršen je.

Nima veze kako si oblečena. V bistvu, bolj pomankljivo ko boš oblečena večje šanse so da boš naletela na nekoga, ki nebo hotel imeti s tabo nič resnega. Že od daleč, ko te bo zagledal, te bo označil za lahko in temu bo tudi primerno njegovo obnašanje.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Če ji praviš, da padajo na samozavest, ji med vrsticami sporočaš, da ni dovolj samozavestna. In ne rabi biti samozavestna, ker ta najstniška negotovost je povsem normalna, “ko se iščemo”. Čisto v redu je takšna, kot je, ker to smo vsi dali skozi. Ni greh, priznati si, da smo tudi šibki, v tem ni nič slabega.

Punca112, fantov bo še na pretek, tako da se ne obremenjuj s tem. Če boš igrala na noto seksualnosti, kot ti neumno svetuje prijateljica, z izzivalnim oblačenjem,iz česar se vidi, da ta tvoja prijateljica mroa biti sama precej nesigurna, boš tako pritegnila same “klipane”, fante, ki si želijo zgolj seks in ničesar drugega, ki tebe vidijo zgolj po zunanji podobi, po erotičnih dražljajih, kot predmet, ne vidijo pa tistega, kar ti predstavljaš, kar se skriva za fasado zunanjosti, se pravi tvojega bistva – tvojo značaj, osebnost.

Predvidevam, da si stara enih 13 let? Tudi maskare ne rabiš, saj nimaš pomanjkljivosti na obrazu, da bi karkoli morala prekriti ali skriti. Lepa si takšna, kot si. Ne boš verjela, mnogim fantom so všeč ravno takšne naravne, preproste.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Živjo,


To pa itak, saj te že zmtra, če že ne drugega, če moraš zmeraj igrati nekaj drugega, čeprav vsak dan vsi igramo neke vloge glede na dani družbeni status, ampak to je drugo. 😐


Odvisno, če si sam zdržan, mrk, te napenja, potem ti bo prav prišla takšna. 😀
Kao nasprotja se privlačijo (velja tudi v magnetizmu).

Pri meni to zavisi od par predhodnih parametrov, sicer pa vse odvisno kaj bi rada dosegla (pri fantih). Če bi rada “samo pogled”, potem se lahko oblečeš kot kakšna Lady GaGa in gledali bodo za teboj (kaj si bodo pa mislili, je pa druga zadeva). 😀


Ali pa če preprosto napišeš kakšna si in bomo potem zlahka ugotovili zakaj se ne lepijo nate.
S feromonskimi napoji se pa itak lahko poigraš kadarkoli. 😉

Need more info. 🙂

Ne sekiraj se 🙂
Koliko si stara?
Tudi jaz se nisem nikoli mazala, pudrala, pajkic še danes nimam.
Včasih nisem imela fantov.
Sedaj,ko sem stara 22 pa bi bil vsak z veseljem z mano. 😉

Ne spreminjaj se, se ne splača.

Meni je najlepše brez pudra, pa tudi če so mozoljčki. Kar mine me, ko zagledal luštno dekle, ki se še neokusno napleska s pudrom. Kaj je pa drugaže fantom všeč…to pa ni tako univerzalno vprašanje. Mene vedno neka energija deklet potegne, pa so vseh mogočih barv, velikosti,… 🙂

Primož ti je lepo povedal. Samo nekaj bi dodala. Če se malce porihtaš in urediš (seveda v MEJAH NORMALE, da ne postaneš barbika) bo to gotovo plus, saj se boš urejena počutila bolj samozavestno in tudi dajala vtis da si rada negovana in urejena, da skrbiš zase in se imaš rada. Saj gotovo tudi ti raje pogledaš urejenega fanta kot pa zanemarjenega.
Pa še nekaj, nikar ne oblači pajkic razen če imaš manekensko postavo, saj se v njih vidijo vse pomanjkljivosti, celulit in maščobne blazinice. Res da se v njih tlačijo ženske vseh postav, tudi tiste s 100 kilogrami, ampak ne izgledajo nič kaj privlačne. Če je moderno še ne pomeni da je lepo na vseh.

Jop, samozavest in lep nasmešek je ogromno.

Fantom je všeč tisto kar ti “prodaja” TV, internet, plakati…..
Pravi Moški se pa ne ozirajo na take plehkosti, tako da če si želiš fant(k)a potem navleci pajkice in kakšno živo rdečo šminko na ustnice pa bo…. 😉 :))
Samo vedi na kaj si ga “ujela” in da se bo tega (materialnega) zelo hitro naveličal….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

ženske sploh ne pište tule kaj je fantom všeč ker to mi dobro vemo ne pa ve…
fantom je všeč če se lahko s punco sproščeno pogovarja, da ni tišine (poznamo neprijetno pa prijetno tišino… neprijetna je naprimer če sedita na pijači kot nova prijatelja in vama zmanka besed, prijetna pa ko sta oba v postelji in se gledata v oči…), fantje imamo še radi če se nam punca kdaj nasmehne, pove kaj smešnega, NIKOLI pa nesmi rečit da je stabo nekaj narobe… da imaš malega ali kaj podobnega ker to fanta odvrne. uglaunem, da nebom dolgovezil punca more biti: prijazna, smešna, zaupljiva, luškana, sproščena, in še postavo mora imeti kokr tojk lepo… večina fantov pa negleda če majo vlke prsi ali pa rit…

No ja. Resnica je takšna, da večina moških strmimo samo v take, ki imajo kaj za pokazat. Predvsem tle ciljam na dobre noge pa rit, joške niti niso tok pomembne. Pa da je lušna v obraz in kokr tok urejena. Je*eš mejkap, pudr pa vs ta s**t, to vas ponavadi samo še pogrša. S športom se je treba ukvarjat, pa pazt na prehrano in se bojo že začel ozirat za vami fantki, don’t worry 😉 Karakter je pa ponavadi samo še bonus, sicer za nekatere bolj za nekatere manj pomemben. Noben tip me pa nebo prepričal, da mu je vseeno kako izgleda punca in da je važen srčk, duša pa vse te debilistične izjave, ki v praksi izgubijo na pomenu, to sodi v pravljice.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

karakter:)punca mora met močan karakter:)

začni z grupičem, predlagaj to enemu v lokalu in verjemi da mu bo zelo všeč 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Dve ženski v postelji ja, sanje vsakega moškega. Samo, da to nekateri tudi v praksi izvajajo, drugi ( vključno z mano ) smo pa preveč fini, pa oh in sploh, da bi se šli to igrico. Ja pa treba tud met mal sreče, da naletiš na dve taki, ob predpostavki, da sta še dobrega izgleda.

Punca 112 ( klic v sili ), I guess če si se našla v tem, lahko pokličeš kako prijateljico, Matkic gostilničar in jaz Nezrel Sadež sva za akcijo. Nisem še okusil dveh vagin hkrati, bojda da ne dišijo vse enako.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Glej oredlagam ti da si to kar si ce je kdo pameten te bo ze opazu drgac pa se ne sekiri sej boa nasla sorodno duso zato lahko poskusi z kaksnim novim izgledom a verjetno to ni najbolje js ti sm svetujem da si to kar si to je usej pr men deloval

New Report

Close