Najdi forum

Pozdravjeni,

verjetno sem spregledala, ampak zdi se mi, da te teme še nisem zasledila.

Zanima me kaj kaj si mislite o tem:
partner mi je po petih letih naznanil, da se je nesmrtno zatrapal v drugo žensko. Ona naj ne bi o tem vedela nič in mu je celo po tem večkrat rekla, da nanj nikoli ni gledala na tak način – torej kot na potencialnega partnerja, mogoče zato, ker je bil z mano. Zadeva naj bi pri njem trajala že cca. eno leto. Dober teden po tem, ko ji je povedal kaj se dogaja, pa se je tudi ona zatrapala vanj (?). Pomemben podatek je, da smo vsi zaposleni v istem podjetju, katerega lastnik je on. Jaz sem tam skoraj od začetka najine veze – nisva se našla v službi, ampak me ja zaposlil po cca. pol leta najine veze. Ona je k nam prišla pred dvemi leti. “Vzgajala” se je za vodjo, saj naj bi prevzela večji del vodenja podjetja, da bi se midva lahko umaknila in imela več časa zase. Seveda sta preživela veliko časa skupaj, saj jo je moral učiti… To zame ni bil problem, saj je bil cilj jasen. Ženska tudi ni nič posebnega. Prej sicer nisem bila toliko pozorna na to, sedaj, ko jo bolje spremljam, pa sem ugotovila, da je pravzaprav pod povprečjem… Sebe postavljam v povprečje:).

V glavnem – zadeva, ki jo želim predebatirati se nanaša na najin odnos z bivšim partnerjem. Stike sva ohranila (ne samo službene zadeve), videvava se cca. 2-3 tedensko, ponavadi greva na kakšen sprehod, veliko se pogovarjava o naju (pravzaprav več kot sva se prej). Vsak dan greva skupaj na kosilo, nje ne pelje. Zgodi se tudi, da prileti k meni domov samo za deset minut, da me objame, če imam krizo…
Po najinem razhodu, je pri meni živel še štirinajst dni preden si je našel svoje stanovanje. Med tem časom je seveda napenjal vse moči, da je osvajal novo, hkrati sva midva kar nekajkrat še spala (beri seksala, ker spala sva itak v isti postelji) skupaj. Tudi sedaj, ko se je odselil in je ona veliko časa pri njem – tudi spi tam, se te stvari dogajajo. Kar se mene tiče, mi to ustreza saj sem še vedno nora nanj, do njega čutim neizmerno ljubezen, ga pogrešam, si ga želim; hkrati imam tudi malce zadoščenja, da mi ga uspe še vedno zapeljati kljub temu, da je nor na drugo. Tudi on čuti enako, hkrati mi vedno znova pove, da sem v vsem boljša od nje (lepša, bolj privlačna, bolj razgledana,…). Razlog, da se je zatrapal vanjo je ta, da je ona drug človek, da spet čuti metuljčke… Go figure:). Stvar, ki je ne razumem je sledeča: mene je pustil, ker me ni želel varati, ker se mu je zdelo prav in fer do mene, da je pošten, da me ne zavaja ipd. Amak njo, v katero je tako noro zaljubljen, da je pustil mene, ki me ima tako neizmerno rad…, vara z mano. Občasno ima seveda slabo vest in pravi, da se to ne sme dogajati, ker izgulja sebe in mene, pa, da si ona tega ne zasluži (ker je tako dober človek). Ampak se vedno znova vrača. Hkrati, ga seveda skrbi kako bom jaz prenesla to stanje – biti njegova ljubica. Pravi, da si zaslužim več, ne samo drobtinic. Vse to je sicer res, ampak v tem trenutki, ga nisem sposobna spustit iz rok. Malce imam tudi zadoščenja, ker ga ona kljub nori zaljubljanosti ne more prikleniti nase. Vem, to je grdo, ampak…

Jaz si sicer ne delam nikakršnih utvar, da se bo vrnil, čeprav mi je ta misel všeč… Povem naj še to, da otrok nimava, torej sva svobodna in bi lahko popolnoma prekinila stike, kar pa nobeden od naju ne želi. Ona ve za to, ampak je pripravljena to tolerirati, ker ve kako se imava rada. Go figure again:).

Narobe svet. Prosim, ne mi samo napisati, da naj bežim kot me noge nesejo, ker to že vem:).

Upam, da se bo iz napisanega dalo izluščiti bistvo; za dodatno razlago, saj je zadeva zelo kompleksna, sem vam na voljo kadarkoli:)

Hvala za potrpljenje in vaš čas,
Ljubljana39

Kaj naj rečem, čudovito, še ena totalna zmeda v glavi. Seveda bi bilo žalostno, če bi bilo to čudovito.
ne vem koliko si stara, ampak bi te vseeno vpršal. Kaj si ti v življenju želiš. Kaj je tvoj smisel? Ali ti ta dogodivščina samo zapolnjuje tvoj vsakdan in je zato zanimiva. Po kakšnem letu ali dveh, bo tudi to samo eden izmed dogodkov v tvojem življenju in kmalu boš ugotovila, da si zopet smao lepo sama.

In tako do smrti.

🙂 le tako naprej, razen, če veš da bi nekaj drugega. potem pa naj ti povem,d a je vse v tvojih rokah in moči, samo odločiti se moraš.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Nasvet: ga nimam
Mnenje: kura si, totalna, on se pa igračka z obema. Ampak ti kura karšna si tega ne vidiš. Bog ve kaj njej govori, ko je z njo…. verjetno šinfa čez tebe takrat si verjetno ti grda, nerazgledana…, njo pa pljuva ko je s tabo.
Mislim sorry, ampak če je tako bedna tista ženska in če si ti tako oh in sploh (hahaha ja, za praznit že) ZAKAJ je potem z njo?
Itak ja….. zato ker je “drug človek” hihihihihi

Če sem razumel vso to zmešnjavo (če je sploh res, ampak očitno je danes vse možno) ima on sedaj dve (tebe in njo) in obema to ustreza. Sploh ne vem, zakaj si pisala, ker je očitno, da je vsem trem lepo… torej ostanite v trojčku… :)))

LP, Mel

Živjo,


Imate prav, to je zelo pomemben podatek – za Vas. Začnite si iskati drugo zaposlitev, ker če se Vas je takole naveličal po 5-ih letih, se Vas lahko morebiti tudi “poslovno naveliča”. Kje boste pa potem ? 😐


Stvar gledišč oz. “living in denial”. Drugim pripisujete “nižjo bonitetno oceno”, zato da bi se sami izognili stečaju (prisilna poravnava je že v teku). Like America vs. Europe or $ vs. €.


Ja to je potem varanje (on njo), čeprav spet odvisno (od obeh) kaj to pomeni. Za nekoga je že sama misel na nekoga drugega varanje, pri nekom drugem je doživitev orgazma z drugo osebo, ko si v spolnem aktu z njo/njem varanje (če ga ne doživiš, potem to spet ni), itn.
Drugo je tudi vprašanje SPB – kakšen test bi Vam mogoče prav prišel, da ne boste dobili kakšno “nepovratno darilo” (z bolečimi posledicami).
Fant je zmeden – že to, da Vas je zavrgel po 5-ih letih zveze zaradi “metuljčkov” Vam lahko pove koliko je stabilen oz. koliko ste njemu vredni. Ko pa pri njej ne bo več čutil metuljčkov, bo pa druga na vrsti verjetno, a ne ?


Fer je do Vas, ker Vam daje možnost biti druga violina ali pa pač ne, vendar pa ni fer do nje. A ona ve, da sta vidva imela še nekaj “seans” ? Če bi Vas imel rad, se ne bi prepuščal toliko “južnemu podaljšku” (in njegovim potrebam). Aha, ona si tega ne zasluži, Vi pa ? Če to drži, zakaj ona ne in Vi pa ?
Vi si začnite iskati novo zaposlitev, on naj gre pa k njej, ko boste pa imeli zaposlitev na dosegu, ga pa lahko odrinete (že enkrat) stran. Namreč če ga boste prej odrivali, lahko, da se Vam bo takole maščeval na delovnem mestu. Pač je eden korak od ljubezni do sovraštva (in metanja polen pod noge).


Fine, then settle 4 2nd place (at the moment), vendar sčasoma se bo vse manj vračal k Vam…
Oh, saj ga bo priklenila nase, je samo vprašanje časa, potem boste pa Vi izviseli – tudi v službi. Preveč filmov je bilo na Vašo zgodbo, za katere vemo kako se končajo (in tako tudi programirajo ljudi kako se obnašati).


Še sreča, da ni otrok, vendar eden bo moral prekiniti stike z drugo stranjo. A Vi bi lahko popolnoma mirne vesti gledali kako se onadva zabavata na delovnem mestu, medtem ko bi Vi tičali za goro papirjev ? Namreč lahko se Vam zgodi ravno obratno od tega kar ste pričakovali-a (vidva na začetku v odnosu do nje) – onadva zadolžitva Vas, da boste Vi vodili podjetje, medtem ko se bosta pa onadva zabavala na Karibih ali kjerkoli že. Bi Vi lahko živeli s tem ? Ok, lahko bi mu v maščevanju speljali podjetje in bi potem nekako oba pristala na cesti, ampak… no ja, pustimo “payback ideje”. 😀
Dekle pa drugače premore veliko politične korektnosti očitno.


Niti ne, samo če si v čustvenem afetku, Vam to lahko zelo zamegli trezno presojo.


Upam, da ne še brez zaposlitve (v kratkem času), ker lahko da se ji tudi to zgodi. 🙁

S 100% trdim, da njej govori enako. Seveda so takrat te besede namenjene njej (da ne boš kaj napačno razumela).

Uničuješ lastno samozavest. Vsa čast da lahko to trpiš. Mislim da ni veliko takih.

Kaj imaš od tega? Po pravici si odgovori. To ni veza dveh, niti veza treh, to je kr neki. Vsi bi samo smetanco pobiral pa na en uč zamižal, da vam ta smetanca ostaja in da ne vidite tudi tistih slabih plati.

Praviš, da ga imaš neznosno rada, on te tolaži … ne dvomim v vaša (vseh treh) čustva pa navezanost, ampak ljubezen pa to ni. Ljubezen je odločitev bit fer, iskren, dajat maksimum partnerju, bit tam za njega, ne pa delit partnersko “ljubezen” na več koncev.

Veš, kdaj se bo zgodil preobrat? Ko boš ti ali pa ona zanosile ali ko se bodo stvari poslovno zaostrile: lahko zatrdno trdiš, da vaše konfuzno ljubezensko življenje ne bo vplivalo na posel? Ljudje nismo altruisti po naravi. Že s tem, da nanjo gledaš malce zviška, kaže na to, da ti ni vseeno, kako stvari potekajo, rada imaš nadzor nad situacijo, kaj bo, ko bo ta šla svojo pot? Ko pišeš, da ti je všeč, da ti ga uspe zavrtet kljub njegovi nori zaljubljenosti, spet potrjuje, da to ne bo trajalo, ker nima realne osnove. Za furat ljubezen se moraš popolnoma odpret in postat ranljiv, ti si pa že zdaj zgradila zid visok 1m.

Mogoče si ena tistih oseb, ki izkoristijo situacijo maksimalno do zadnje dobre kapljice, ko pa se sesuje, si pa največji revež in strta jokaš.

Zato še enkrat, kaj imaš od tega, oz. še boljše, kaj bi rada dosegla? Omenjala si, da skoraj ne upaš pomislit, da bi se ti vrnil – tu je torej catch! Upaš, da se bo vrnil in bodo stvari ponovno enake. Pa ne bodo. Nikoli niso. Ker se vmes zgodi preveč stvari. Spremembe so storjene, ni jih mogoče prevrtet nazaj kot avtomobilske števce. Si gotova, da boš lahko šla mimo njegovega varanja (pa čeprav kao nisi ti tista)? Dejansko simbolno, na čustveni ravni vara tudi tebe. Kako misliš, da se obnaša zaljubljen človek? Če bi bila ptica in bi imela možnost posedet ob njunem oknu, bi se ti želodec obračal od tistega cukra in doživljala bi prave viharje žalosti, sramu, prizadetosti – daj, odpri že oči.

Ko te je “zapustil”, se dejansko ni odločil ne zanjo ne zate. Kar se mene tiče, je to lose-lose situacija in sta obe poraženki.

On je en razvajen pamž v telesu odraslega, ve ste pa še “punčke”, ki ne vedo kaj bi same s sabo….
Kaj bi sedaj?
Nekako te ne moti da se on igra z vama in ve z njim zato bi mogoče bilo dobro, da kupite večjo posteljo v kateri boste lahko “spali” trije…

___________________

On se ni sposoben odločit in stat za svojo odločitvijo zato boš to morala naredit ti če želiš seveda.
Princip je isti kot pri vseh prevarantih – v razmeru so funkcionalno neodrasle osebe – starost tu nima novene veze.
Sicer se mi dozdeva, da bi ti rada malo odrasla, čeprav še ne veš zakaj bi, ker ti je tako fino.
To, da se ljudje odločajo po principu “fino” je lastnost malih otrok, odrasli naj bi se odločili tudi za nekaj kar ni najbolj “fino” je pa prav. In vi vsi imate ta kompas “pokvarjen”….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ti bi rada nasvet natanko tak, kot ga želiš slišati?

Nadaljuj s tem. Itak se bo enkrat nehalo, ne samo zate, tudi zanj in za ono drugo. Upam staviti na to devet besnih kamel.

Samo, lepo te prosim, nikar tule ne razlagaj, kako se imata ali sta se imela vidva rada. Ob takih izjavah bodo tisti s slabimi želodci bruhali. Namreč, če vidva rada občasno kavsata, ker vama obema to zapaše, to ne pomeni, da se imata rada ali da sta se kdajkoli sploh imela! Rada imata in sta imela zgolj seks. Drogiranje z opojnimi, zastonjskimi substancami. Podobno, kot učinkuje heroin, na videz ceneje in bolj dostopno. Gre za enake substance, ki se sproščajo pri tem početju. Nima zveze z ljubeznijo in z imeti rad nekega človeka. Ima zvezo le z uporabljati človeka za ta namen, za drogiranje, za tiste blažene občutke. Do tu je segala globina vajinega odnosa. Kapiraš? Ne ločiš me ljubiti in imeti rad seks pri devetintridesetih letih. Imeti nekoga rad = nekoga ljubiti, tega nobeden od vaju ne pozna. Pojma nimaš. Pa ne bi razlagal, ker te ne zanima razlika in podrobnosti. Zato, nadaljuj s početjem dol dajanja z bivšim. Misliš, da to koga briga, kaj ti z njim počneš? Nihče te ne bo preganjal zaradi tega. Da ste le vsi trije lepo potešeni, pa je vse v redu, a nde?
Hvala Bogu, da vidva nimata otrok. To je edino pozitivno v vsem skupaj. Ne zavedaš se še posledic vsega, kar počneš ti in on. Se pa bodo nedvomno zgrnile na vse tri vpletene, kot 200 metrov visok cunami. Takrat ne jokcati, pokončno sprejeti udarce življenja.

Če želiš, lahko pobegneš pred njim, pred bodočim cunamijem. Ampak, tebi to tako paše! Poglej, stara si 39 let, zamudila boš vse zaradi zaplezanosti v slepo steno in sama sebi boš sjebala život. Od daleč se to vidi. Ti tega ne vidiš? Človek bi pri teh letih od tebe pričakoval kaj drugega, kot razmišljanje z jajčniki, dekle ne več rosno mlado, da o tvojem modelu ne govorim, razen, če nima še 20 let in je še malo zmeden. Pokončen moški, primeren za plemensko robo to zagotovo ni, ne glede na to, da ima firmo. Ima prevelike napake v programu, ti si mu pa strašansko podobna. Svet je tako pester in bogat in ti ne najdeš ključev od pravih vrat…? Mal še počak.

Tip je smooth operator, nakladač po domače. Verjetno na obeh straneh, pustil te pa je, ker je že zavohal neke ugodnosti pri ta novi (morda ima premožne starše ali kaj podobnega).

Ženska, ki da nekaj nase, ne bi niti trenutek ostajala v takšnem trojčku.

Razmisli, kako se boš počutila, ko se bo nekega dne tvoj bivši pa le odločil, da bo samo z novo žensko. Tebe pa zavrgel kot zadnjo smet.

Obratno, če ga boš ti dokončno zapustila, boš ohranila vsaj nekaj ponosa. Mirno in dostojanstveno. Na tvojem mestu bi to storila takoj. Pa prekinila vse stike in poiskala novo službo.

Pomisli tudi, kaj bi naredila, če bi imela otroke? Bi ostajala očkova rezervna ljubica? Bi otrokom razložila, da je danes pri vas na obisku, spat bo šel pa k novi ženi?

upam, da obe dobita dodatek na delovno uspešnost, glede na to, da poleg običajnega dela, služita še kot prostitutki. se pa opravičujem za napisano, ker če ne dobivata dodatnega denarja, potem sta obe navadni kuri. lahko da ona ženska sicer ne ve kaj se dogaja.
Razmisli o sebi, kaj si zaradi enega petelina postala, kakšen lažniv človek si. Si o tem sanjala, ko si bila majhna? Je to zate življenje, skrivanje in laganje? Kakšen človek je ta tip, ki izkorišča spolne usluge svojih zaposlenih?

Pozdravljeni,

najprej se vam moram vsem iskreno zahvaliti za vaš čas.

Pravzaprav ste mi odgovorili oz. napisali točno tisto kar sem pričakovala. Uspela sem se celo nasmejati nekaterim, pa ne, ker bi se hotela norčevati, ampak priznam, da ste noro zabavni. Na tolažbo ali simpatije z vaše strani nisem niti pomislila. Mislim, da si jih res ne zaslužim. Pa tudi ne glede na napisano, so mi stvari zelo jasne. Ne delam si nikakršnih utvar, da je kar počnem ok. Nekaj občutka za prav in narobe še premorem.

Bolj me je zanimal vaš odziv, in moram reči, da me niste razočarali:). Vsekakor se strinjam z večino vaših komentarjev, izjav, nasvetov, pripomb in ostalim. Mogoče sem malce površno oz. pomanjkljivo napisala (čeprav sem že tako napisala eno dolgo klobaso), ker je zadeva veliko bolj kompleksna kot mogoče zgleda na prvi pogled.

Mogoče malce še dodam glede na ugibanja v komentarjih:

Kar se tiče službe – sam mi je že večkrat ponudil, da me poskuša spravit k enemu izmed naši partnerjev, če mi bo prehudo, da pa si želi, da ostanem zaradi moje zgodovine v podjetju. Tako, da to ni problem; sem pa zaenkrat zavrnila, ker sem vložila preveč svojega dela, energije, časa v to firmo, da mi na misel ne pride nekje začeti od začetka… Pa tudi mislim, da če komu (njej)kaj ne paše, si lahko sam išče službo drugje.

No nisem stara 39, par let manj, sem pa res prekoračila 30:), in ne, pri nama nikoli ni šlo za goli seks. Pravzaprav je zdaj bolj divje kot je bilo prej, čeprav tudi prej ni bilo slabo:). Ja, pa toliko že imam pameti, čeprav težko verjamete, da uporabljam zaščito.

Itak, da si moram malce ego pumpat, da gre zadeva lažje skozi – v smislu, da si dopovedujem, da sem boljša od nje.

Vsekakor se strinjam, da je prevara prevara. To nikoli ni bil moj način, v tem primeru je nekako drugače, težko razložim. Ja, pa vem kaj boste rekli, dvojna merila. Imate prav, se strinjam. Tudi prej sem kdaj ostala sama – zapuščena, pa mi ni nikoli prišlo na misel, da se kogarkoli oklepam. Pravzaprav z nobenim bivšim nimam stikov. Enkrat je en sam poskušal navezati stike, pa sem ga takoj postavila na hladno. Od tega je zdaj že par let.

Pa tudi ne travmiram doma, pod kovtrčkom. Sploh ne. Zdaj si pravzaprav privoščim več, saj imam ves čas na svetu samo zase. Tako, da, če bi seveda želela, verjetno kje že kakšnega “ujagala”, vsaj za prvo silo. Ampak to spet ni moj stil. Ponavadi sem po vsaki vezi cca.
2 leti samska, pa na suhem. Ker tako sama hočem. Zdaj je pa malce drugače, verjetno imate prav, da se malce izživljam, problem pa je, da ne vem kako dolgo bom zdržala. To je res na meji mazohizma.

Ja pa ona seveda ne ve, da ga z mano sračka. Sicer ji je že na začetku povedal, da bo z mano ohranil stike, ve, da se vidiva približno dvakrat do trikrat na teden, da me vsak dan pelje na kosilo…

Danes sem mu rekla, da naj ji pove kaj se dogaja med nama. Verjetno ji je ne bo, vsaj še nekaj časa ne. Bomo videli kaj se bo izcimilo iz te kolobocije. Dobrega pa verjetno nič.

In tako, kot je nekdo omenil, nikoli ni več isto. Lahko je samo slabše ali pa je bolje. Po vsej verjetnosti slabše, ampak saj si ne delam utvar. Ali pač?

Lep večer in hvala za vaš čas,
Ljubljana39

Dokler časa ti bo pasalo in ne boš v sebi občutila bolečine, seveda, da lahko počenš, kar si želiš. Vendar vsaj jaz bi na tvojem mestu takoj, ko bi občutila določena vprašanja kaj dela, s kom je ali me ima rad saj veš 🙂 bi prekinila s tem odnosom.

bolj divje je zato, ker vaju hrani adrenalin prepovedanega razmerja, laži, tega da na ta način tekmuješ s sodelavko in misliš, da si na boljšem od nje, ker veš kaj se dogaja. v resnici si pa zelo na slabšem. ona je morda naivna, ker zaupa nekomu, ki tega ni vreden – oz. nista vredna oba. Ti pa se koplješ v tem dreku in izgubljaš ravnovesje.
Žal ljudje ne vemo, kje je meja našega duševnega zdravja, dokler ne naletimo na rob, takrat pa je včasih že prepozno. Tega razmerja ti že kar nekaj časa ne obvladaš več, sedaj vztrajaš, ker ne zmoreš nehati. Škoda te je za tega človeka, samo jaz ti ne morem dopovedati, da se imej bolj rada kot se imaš, da si postavi višjo ceno, da zahtevaj spoštovanje v odnosu. Najprej boš morala pasti na dno, potem pa se bo začela pot navzgor.

Po prebranem (tvoj zadnji post) imam občutek, da se ne zavedaš resnosti in velikosti tega šmorna.

Se pravi poleg 5x kosil na teen, še dodatnih 2-3x izven tega časa? Za začetek razpolovi ta čas. Zdi se ti, da si svobodna, da svobodno razpolagaš s svojim časom in življenjem, dejansko pa si vpeta v ta odnos zelo intenzivno. Na tak način ga nikoli ne boš prebolela, niti začela še nisi.

Zakaj? To je vmešavanje v tuj odnos. Zakaj prelagat odgovornosti za svoj odnos, svojo srečo v tuje roke? Upaš, da ima pa ona toliko jajc, da bo “naredila red” in se odločila namesto tebe? Po drugi strani pa obstaja velika verjetnost, da bo posel trpel. Kot že rečeno, ljudje nismo altruisti, da bi vse te reči kar mirno gledali. Človek iz obupa in ranjenosti je sposoben marsikakega masakra, če samo odpreš današnji Dnevnik al si pogledaš CNN, korejski študent, ki so ga vrgli s fakultete, je ustrelil 7 ljudi. Kaj bi šele bilo, če bi ga punca pustila ali bi izvedel, da je en vogal v trojčku. Pomnoži s 3. Ni zaman vzrok depresije (in tudi samomorilnosti) ločitev ali smrt partnerja. (Na drugem mestu pa izguba službe). Nočem strašit, samo skušam ti odpret oči, da se bo pekel šele začel. Morda ne bo štale v službi, bo pa na osebni ravni.

On_ je dobro povedal: ljudje se prevečkrat odločamo na podlagi, kar nam je “fino”, ne pa, kar je “prav”.

Očitno si pripravljena plačat visoko ceno, ker se ti zdi vredno. Vprašaj se, zakaj ti je tale šmorn tako pomemben? V zadnjem postu si napisala, da imaš občutek, da imaš od tega celo več, da se lahko svobodneje odločaš – se mar prej v vezi nisi mogla?

In še nekaj sem opazila. Tvojo pasivnost. Navajena si, da stvari, ki tebi niso všeč, drugi rihtajo namesto tebe: bivši te je zaposlil v svoji firmi, bivši bi ti lahko zrihtal drugo službo, nejgova nova ženska bi morala naredit premik, da bi ti lahko živela bolje.

To je pa zelo res. Nič ni tako kot izgleda na prvi pogled, tudi ta tvoja “štorija” ne.
Saj ne vem kaj si sploh želela s tem, ko si se tu oglasila?

Kot sem ti že napisal on je en mali otrok, po pameti oz po čustvih in vaju jemlje kot svojo mamo. Karkoli ji sine naredi še vedno ga bo imela rada. In to želi izsilit tudi od tebe.
Tebi se pa ta reč upira.

“Malo” smo bili cinični v naših odgovorih in verjetno smo te prizadeli in se sedaj braniš, če pa želiš razumet zakaj se on do žensk obnaša tako kot se, moraš poznat njegovo otroštvo, odraščanje, odnose med njim in njegovimi starši, ki mu niso uspeli privzgojit odgovornost in spoštovanja do ljudi s katerimi je čustveno povezan. Od tam se napaja ta njegova neodraslost, neodgovornost in tvoja tudi ;).
Za začetek odkrivanja njega in sebe si poglej tole, želim si, da bi ti odprlo oči in boš v prihodnje na te stvari gledala drugače.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Wau, dober je tale tvoj tipček! Mislim, a ni res, no!? Takole obračat ženske…pa to moraš bit pravi car. Sicer boga njegova žena nekoč v prihodnosti (ali pa tudi ne, odvisno od njenih pričakovanj), ampak to mu je treba priznat, kajne, Ljubljana39? Enostavno se mu je nemogoče upret. Alfa samec. Ustvarja si harem. In vas, ženske, preizkuša. Če ste pravi material. In ti si se izkazala za pravega. Pa saj niso vse ženske kure. Tudi ti mi ne deluješ kot kura, ampak on je nekaj posebnega. Njega ne boš nikoli postavila na hladno. Ne popolnoma. Celo več, vrnil se bo k tebi. Verjameš? Ali pa se vračal znova in znova. Idealna partnerka ali roba z omejenim rokom trajanja. Ali ali. Odločil se bo on. Ali se boš ti, Ljubljana39? Kakorkoli, na tvojem mestu bi poskrbel zase. Se zaščitil. Čimprej. Če slučajno nisi sposobna peljat te igre…
Še eno vprašanje…, menda ja ne verjameš, da je on res (bil) zaljubljen v to ta novo!?
In ja, povedal ji bo zate, če ji še ni. Preizkus…
lp, & ti želim, da… ostaneš nepoškodovana.

Ni problema.

Začnite si delit skupno posteljo. Samo ne zganjat fovšije. Saj če ni fovšije je za vse dovolj!

New Report

Close