Najdi forum

Danes ponoči sem po dolgem času brskala po tem forumu. Če radi berete, vam priporočam knjigo 5 jezikov ljubezni. Čeprav sama ne maram knjig, ki učijo o čustvih, sem to na predlog prijateljice, prebrala. In začela sem na odnose gledati nekoliko drugače. oz. bolje razumeti doživljanje drugega. Zares jo toplo priporočam. Jaz sem si jo potem kar kupila :). no, kupila sem dve, eno imam viška (sem jo želela podariti kolegici, pa jo potem nisem). Če bi jo imeli, me kontaktirajte, drugače pa si jo izposodite v knjižnici. Meni (nama) je rešila odnos. 🙂

Živjo,

sem zadnjič nekaj Google-al okoli… pa je nisem našel (v e-obliki). Jo ima kdo mogoče v tej obliki ? Če je samo “scan”, jo “polepšam in naredim OCR”. 😉 😀

Ena knjigca nebo rešila vseh problemov. Je treba še kej več naredit.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
nova
Uredništvo priporoča

Jaz imam e-verzijo… ti jo lahko pošljem, samo povej kam…

@Sadni- knjiga je samo brca, da začneš razmišljati v smeri, ki prej nisi 🙂

Jaz imam e-verzijo… ti jo lahko pošljem, samo povej kam…

@Sadni- knjiga je samo brca, da začneš razmišljati v smeri, ki prej nisi :-)[/quote]
Bistvena stvar v razmerju je ta, da se znata partnerja pogovarjat medsabo, ker če se ne znata ti nobena knjiga ne bo prišla v pomoč.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, se strinjam, da ena knjigca ne bo rešila problemov. Konec koncev tudi ni terapevta na tem svetu, ki bi rešil zvezo. Za to je treba voljo in energijo obeh partnerjev. Knjiga, terapevt te pa lahko usmerja, ampak na koncu je vse odvisno samo od partnerjev.

Jaz imam e-verzijo… ti jo lahko pošljem, samo povej kam…

@Sadni- knjiga je samo brca, da začneš razmišljati v smeri, ki prej nisi :-)[/quote]
Bistvena stvar v razmerju je ta, da se znata partnerja pogovarjat medsabo, ker če se ne znata ti nobena knjiga ne bo prišla v pomoč.[/quote]
Saj ne, da zagovarjam to knjigo, ampak kako pa misliš, da se dva sploh naučita pogovarjati med sabo? Z novimi izkušnjami in spoznanji, ki jih lahko doživiš tudi z branjem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Uuu,… superca. 😀
A lahko kar na tale e-naslov (v priponki, na slikci) lepo prosim ? Bo že filterček “(pre)bounce-al” skozi par e-naslovov… do mene. 😉
Hvala Vam za vnaprej. 🙂

Ok, sedaj sem to knjigo dobil, me pa zanima če ima kdo od Zorana Milivojevića Formule Ljubezni v PDF. 😐

Vem, da se dobi tudi na spletu, samo tam je obupen format knjige (kot da bi v Notepadu nekaj kracal), iščem nek “scan” te knjige, če kdo ima.

Elektronski naslov je zgoraj v priponki, v zameno, če knjigica ni šla skozi OCR (ipd.), tudi to opravim, potrebno zmanjšam velikost in nazaj pošljem pošiljatelju. Mozzarella mislim da je bila zadovoljna. 😀

Ali lahko še meni kdo pošlje e-verzijo knjige 5 jezikov ljubezni?
[email protected]

Hvala.

Tudi jaz bi prosila, če mi lahko nekdo pošlje pdf knjige 5 jezikov ljubezni na [email protected]. Hvala!

Poslano (predhodnikoma).

Tudi meni, če je možno, mi lahko pošljeste knjigo na : [email protected]
Hvala

Tudi jaz bi prosila knjigo:) moj mail: [email protected]

Hvala

Se priporočam za knjigo v PDF
moj mail : [email protected]

Vnaprej hvala.

Tudi jaz se priporočam za ivzod knjige v PDF
moj email : [email protected]

Vnaprej hvala.

Tudi te MONe so dobile. 😀

Pozdravljeni,

Tudi jaz bi zelo lepo prosila za knjigo 🙂
Mail: [email protected]

Najlepša hvala!

Poslano.

Prosim se meni poslji knjigo…

[email protected]

Hvala :))

New Report

Close