Najdi forum

Ne spada sem ampak vseeno, naj vidijo vsi, kaj se dogaja pri nas!!!!!

Prosim če administrator objavi, naj vidijo vsi, eno leto stara zadeva, naj se razve kaj se dogaja. prosim objavite:((

http://med.over.net/forum5/read.php?48,5798473

Ko sem prebral objave na forumu,ki ga je avtor teme podal,sem bil v šoku,ker se to še vedno dogaja. Tudi jaz sem to doživel. Mam in oče sta se ločila,ko mi je bilo pet let. Očeta sem imel rad,vedno si je vzel čas zame in me včasih razvajal. Šla sva se igrico o letalih. Iz legokock sem naredil letališče in potem sva pristajala in vzletala. Čez nekaj časa je oče omenil,da bo pristal v moji votlini. Ničesar nisem razumel,meni je bila vse igra. Po nekaj mesecih,ko se me je dotikal tudi tam,kjer ne bi smel,je z letalom pristal tudi tam,kjer je obljubil. Dalje ne bom več pisal. Naj omenim samo,da je grozno bolelo in je zaradi bolečine,ki sem jo omenil,mama takoj odreagirala. Csd in sodišča niso storila ničesar, zato mi je mama,tedaj 7letnemu, mulcu obrazložila vse o spolnosti in kaj je oče počel z menoj. Stike sem z njim še vedno moral imeti,vendar sem javno vsem razglašal,kaj z očetom delava. Pri 8 sva se zadnjič videla,ker za stike menda zaradi nove partnerice in otroka,ki se jima je takrat rodil,ni imel časa.
Če imam posledice danes pri 18? Ja in ne. Pri spolnosti je najhuje,ker tudi mastrubiram ne niti si ne želim imeti partnerke,ker bi z njo moral imeti odnose. Drugače sem čisto normalen fant,z lepim uspehom v šoli.

Stike sem z njim še vedno moral imeti

jaz ne morem verjeti,da se zo dogaja tu in nobeden ne reagira. V južnih državah bi ga žena pokončala in mirno šla v zapor.

nova
Uredništvo priporoča

Golazen, ki škoduje drugim že s tem, ko živi. Za takšne primerke absolutno podpiram smrtno kazen, torej za pedofile in posiljevalce, ne pa da se potem na sodišču pogajajo, se vse skupaj zavleče, zahtevajo dokaze od majhnega otroka, čeprav vsi indici kažejo na spolno zlorabo, in se največkrat zmažejo ven.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close