Najdi forum

Kako naj zavrnem fanta, ki je zaljubljen vame, ampak ne želim še biti v zvezi z nikomer. Rada bi mu povedala, na lep način in bila nekaj časa samo prijateljica, vendar mislim, da mi bo to zameril, ker se že dolgo trudi za mojo pozornost, in zdaj ko je mojo pozornost končno dobil in misli, da ga ne bom zavrnila, mi je hudo reči ne, ker bom s tem prizadela resnično prijaznega fanta. Hvala za pomoč 🙂

E, ne bo šlo tako, da ga ne bi prizadelo.

Prijatelja pa ne bosta, ker je on zaljubljen vate in bi v takem “prijataljevanju” trpel.

Najbolje,da mu poveš resnico, to je potem na njem, kako jo sprejme, kakor pa da mu vzbujaš lažne upe tudi z molkom, ki si jih lahko tolmači povsem napačno, pač v skladu s svojimi pričakovanji in upi. Reci mu, da ga ceniš kot prijatelja in da ti veliko pomeni, vendar nisi pripravljana na kaj več kot prijateljsko zvezo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]
nova
Uredništvo priporoča

Več ali manj je mariborčan vse povedal.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

To je njegov problem, kako to dejstvo sprejme. Če trpi, potem se pač (začasno) naj odmakne od nje.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

To je njegov problem, kako to dejstvo sprejme. Če trpi, potem se pač (začasno) naj odmakne od nje.[/quote]
Slabo bereš? Saj je napisal, da prijatelja pa ne bosta.

Lena, povej mu tako kot čutiš. Če on trpi, to ni več tvoja odgovornost. Nisi noben bog, da boš ljudem lajšala trpljenje. Za to mora vsak sam poskrbet.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Na prijateljsko zvezo? Kako pa to izgleda? Ali sta dva v zvezi kot par ali pa sta samo prijatelja. Prijateljska zveza, ta je močna.

Počutim se grozno, ker ga moram prizadeti. Zares je super fant, ampak res ne čutim tako, kot bi morala.. ne želim ga izgubiti kot prijatelja, ampak žal ne bo slo drugače..

pa potem se pa žrtvuj in trpi do konca lajfa, ti bodo spomenik postavili.
Res ne vem, kdo je babam v glavo vsadil, da so moškim kaj dolžne.
zavrnitve se dogajajo skoz in skoz, pa kaj hitro si bodo druge našli.
A je res tako težko povedat, da se z nekom ne vidiš in konec?

New Report

Close