Najdi forum

Pomen sanj (ko sanjaš bivšo/bivšega)

Danes sem sanjal bivšo punco. Ali je to znak, da je še nisem povsem prebolel?

Živjo, sicer zelo slabo obrazloženo, vendar bom povedal svojo izkušnjo. Pred leti mi je dala dekle košarico, v katero sem bil zelo zaljubljen. Minilo jo dolgo časa, da sem jo pozabil in dokončno prebolel. Bil sem še mlajši in brez tovrstnih izkušenj. Lahko rečem, da je trajalo približno eno leto, ko sem jo srečaval v sanjah in to vsakič, kadar sem se sanj spomnil. Vrejemi, da ni bila redkost. Mislim, da je bilo to leto najbolj mučno v mojem življenju do sedaj. Takrat si nisem priznal, da je nisem prebolel, če pogledam sedaj na tiste trenutke pa lahko rečem, da sem se zagotovo motil. Nekaj časa nazaj sem preblal zelo zanimiv članek o tem, kaj je ljubezen znanstveno. Naslov članka je: Metodologija nesrečne ljubezni. Mogoče ti bo približno razjasnilo, kaj se v tvojih možganih dogaja, in da sanje v tem zakompliciranemu procesu odvajanja od droge, ki jo imenujemo ljubezen niso nič nenavadnega.
LP

Jaz sanjam ne dajem nekega bistvenega pomena, saj velikokrat sanjamo tudi ljudi, ki jih nismo srečali/ mislili na njih že dolgo, pa je morda pomembna le omemba ali kaj podobnega tisti dan ali morda nekaj dni prej, da se nam potem ponoči sanja o njih.

Morda je bolj pomemben pokazatelj,ali si jo prebolel ali ne, to, kake občutke si imel, ko si jo sanjal. Prijetne, neprijetne, indiferentne…? Jaz vem, da ko sem se razšla z nekom po 5-tih letih, se mi prvo leto, ko sem prebolevala ta razhod, o njem ni sanjalo…vsaj ne spomnim se. Spomnim pa se sanj kasneje in sanjala sem, da sva zopet skupaj, enkrat celo, da naj bi se poročila- in v sanjah sem se počutila grozno, govorila sem si, kaj da delam, da sem zmešana, da s tem človekom ne bom srečna…In zbudila sem se kot iz nočne more, nato srečna ugotovila, da so to bile le sanje. To je bil zame še ena potrditev, da s etm človekom res ne bi želela več biti. Pa tudi verjamem, da če bi bile sanje lepe, pa ga v realnem življenju ne bi pogrešala, se v razlago sanj ne bi preveč poglabljala.

nova
Uredništvo priporoča

@Posavec v NG: se mi zdi, da prevec povsem banalnim zadevam pripisujes prevelik pomen. Ce se obremenjujes s tem, ali si bivso prebolel ali ne, je gotovo se nisi – pa nima veze, koga/kaj sanjas.

Sanjamo vse sorte. Ce bi jaz resno vzela vsake take malo bolj zanimive sanje, bi bila zdajle z nahrbtnikom po svetu, prekipevajoca od energije pa s kaksno fino bajto na kakem finem smaragdnem otocku 😀 Pustimo hece.

Nic ni narobe stem, da sanjas bivso, da se je spominjas, da morda celo kdaj pogresas “tiste cajte”, samo naj ostane zgolj pri tem, Ne razvijaj zgodbe v nedogeld, ne pripisuj dogodkom vec, kot dejansko pomenijo.

Ej men se isto dogaja. Parkrat sm jo že sanju in se nato čist zabaderan zbudu naslednje jutro. Sanju sm pa, da sm jo prosu, da bi spet skp bla, ona me je pa po domače rečeno “kenslala”.

Jst mislm, da MA veze s tem, da je nisi prebolel. Mogoče bi se moral znebiti nekaterih stvari, ki te spominjajo na njo ( če imaš kaj takega mogoče ). Zdej, če jo večkrat sanjaš ponoči, potem verjetno na njo parkrat pomisliš tudi čez dan. Sicr pa spet odvisno kdaj sta vidva končala. Če sta nedavno potem se mi vse skupaj ne zdi nič čudnega. V drugem primeru pa kot je napisala nezaupljivka.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Pri sebi nimam nobenih omembe vrednih stvari, ki bi me spominjale nanjo. Končala sva februarja letos, in po tistem sem jo sanjal enkrat, morda dvakrat, le da se tistih prvih sanj morda več ne spomnim.


Se strinjam.Mislim, da je važno kako se počutiš, ko se zbudiš. Jest sem se počutil grozno. Če ti je vseeno, da jo sanjaš, potem si pa verjetno prebolel…


Počutil sem se povsem normalno, nevtralno. Kakšno minuto sem premišljeval o njej, nato pa vstal iz postelje. Spraševal sem se le, kaj neki bi lahko pomenile te sanje. Sem jo pa to sanjal edinkrat po koncu zveze (morda sem jo sanjal tudi kdaj prej, pa se sanj ne spomnim več, od konca zveze je minilo 6 mesecev).

ah, ne serte ga na polno! Če jaz sanjam, da sem zadela na Lotu, a to pomen, da moram uplačat srečko?

Valda da se oz neprijetnih sanj človek zbudi “munjen” in tudi prestrašen ali pač zlovoljen …

Posavec v NG, išče neke znake, ki so samo zate pomembni – po tem sodeč je še nisi prebolel, niso pa sanje “krive” za to. …

“skregana” z mojim, vedno sanjam svojega bivšega :-)).

Nisi edina, take so vse.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Jaz sem nazadnje sanjau pred 1 mescom in to sem sanjal prijatleco od biuse punce ki mi je ful pri srcu.
in sem sanjau da mi je dala nevrjeten poljub.
in me zanima kaj to pomeni ??

To pumen d se bota čez 2 let poročila in mela 2, al pa 3 otroke.

Kaj pa to pomeni, da po več kot letu dni še vedno veš na pamet od bivše številko mobitela ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Znanstveno je dokazano do sanje vecinoma vkljucujejo naso podzavest in stvari o katerih veliko razmisljamo 🙂 tako da je se ocitno nisi prebolel 🙂 tudi jaz sem vec kot dva tedna cisto vsak po tem ko sem zakrivil propad zveze neprestano sanjal o tem kako sem jo prosil da mi naj da se eno sanso in podobno… In o tem sploh nisem veliko razmisljal sem pa imel v podzavesti obcutek da sem za j…. In da se mi bo zal. In sedaj po nekaj tednih in po teh velikokrat ponovljenih sanjah ugotavljam da jo pogresam in da bi cas,takoj vrnil nazaj na case ko sva bila se skupaj pa ceprav o tem po razpado sploh nisem razmisljal razen v sanjah se mi je pojavljala ta zgodba

Da imaš dober spomin za številke 🙂

Pomeni, da verjetno nisi klical prav veliko drugih ljudi. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Verjetno imaš prav. Prvi mobitel sem dobil šele na faxu in njena številka je bila ena izmed prvih v mojem imeniku.

Btw, da kera cifro ? ( mogu sm to oment lol ^^ )

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

haii .. jas mam eno veliko tezavo..:/ .. po 3 letih sem spet zacela sanjati fanta ki je bil moja prva ljubezen in sma imela 2 leti zveze.. zdaj je od tega 3 leta kaj sma koncala in zdaj imam 8 mescov fanta .. zdaj po tem casu pa sem spet zacela sanjati njega da sma bila spet skupaj da je njemu bilo zal za vsee.ampak z njim se ne kontaktiram popolnoma nic od tistega casa kar sma sla narazen …. in me zanima kaj naj naredim da se bo to koncalo ker nemorem prenesti te bolecine ki jo trenutnoo imaam .. in imam obcutek da se ga nisem ocitno prebolela .. nebi pa rada prizadela sedanjega fanta..kaj naj narediim?? je kaaksen nasvet ki bi mi lahko pomagal priti do zaklucka?? upam da mi lahko kdo pomaga .. resnicno rabiim vaso pomoc ..

ok, moram zint … pa tudi, če me izsmejete.

Mal preštudirajte ezoteriko. To, da nekoga stalno sanjaš, je po ezoteriki znak, da se duši dobivata na astralu.
Zdaj, če poznate zadeve, je ego eno, duša drugo in sanje so zagotovo stvar duše oz. podzavesti.

no, to je tako čist na kratko, mogoče kdo to pozna pa bo rekel, da je res, itak pa se bo večina raj zasmejala.

Samo jaz vem, da je res … ker sem to izkusila in tudi vem, kako se zadeve razvijajo naprej. Ampak, pustite se presenetiti.

Lahko pa mal po netu brskate (twinsoul flame pa soulmate,) pa še kakšno geslo lahko preverite.

Tako čist na hitro bi vam pa vsem povedala, ki sanjate svoje bivše, da se vam ne dogaja nič slabega. Vaši duši sta (še) povezani …

New Report

Close