Najdi forum

živjo. mi lahko poveste kakšni so bili vaši občutki pri prvem poljubu??

takšni,da ga se spomnem še 30 let potem. Pesem Angie je pela, poljub je trajal pol pesmi. Nepozabno, tip pa dober kot šus. Moj prvi fant, zelo rada sem ga imela.

Danes ,če bi bila prilika bi ponovila….

ah joj.. pojdi na spolnost.com

Prvi poljub sem dobila od nekega fanta, ki mi v bistvu sploh ni bil všeč, le radovedna sem bila. Po tem poljubu sem se počutila sicer zelo razburjeno in nisem cel dan in še celo noč premišljevala na nič drugega, kot na to.
Pravi poljub, ob katerem mi je drhtelo tudi srce, pa mi je dal moj prvi fant, s katerim sva se potem razšla. Žal. Toda to je že druga zgodba.
Vsekakor pride ko pride, je pa to najbolj naravna zadeva, ki se je ni treba prav nič učit, pa se vseeno znamo poljubljat.
Lepo pozdravljena Prijazno dekle.

Grozni! Živčna sem bila, totalno nisem vedela kaj delam, kaj ON dela, zaletavala sva se z zobmi… ampak po par poskusih je zalaufalo in je bilo krasnoooo! 🙂 Ah, mladi cajti…

Bad ideas indicate an open mind...

Meni je bil pa prvi poljub prav ogaben in se na ta dogodek nerada spominjam 🙁

ŽIVJO.
Spet sem na forumu jaz. Moram vam povedati da sem doživela prvi poljub in da je prav fantastičen. Najbolj všeč mi je bil prvi poljub, ki sva ga doživela s partnerjem s katerim sva takrat oba doživela prvi poljub. Všeč mi je bil zato, ker se nisva znala poljubljati, in ker sem mislila da bo trajal večno. A žal mi je le to da sem ga zaključila jaz.

prvi poljub je bil res fantastičen, zelo mi je bil všeč. Rada bi ga še kdaj ponovila, a ker je prvi ga lahko samo enkrat. Njabolj mi je bil všeč prvi poljub, ker je bil pač prvi in nisem vedela kaj početi. A zdaj si nabiram ogromno izkušenj s poljubljanjem.

kaj pa vaš ?! logično, ja mislim prvi pojb in prvispolni odnos? kakšen je bil ?

Čez slaba 2 tedna bo minilo 1 leto, odkar sem doživel prvi poljub. Bilo je v lokalu s prijetnim ambientom, v dopoldanskih urah, jaz in moja punca sva bila edina gosta v lokalu, natakar in natakarica sta bila zaposlena s pomivanjem kozarcev. Punca me je spraševala, kaj mi je všeč na njej, ter ali sem se že kdaj poljubljal. Nisem ji dajal najbolj prepričljivih odgovorov, nakar se je ona s svojo glavo sklonila nad mojo, ter sva se v naslednjem trenutku združila z usti. Res je bilo fantastično, sama v lokalu, nobenega motečega dejavnika, zunaj je sijalo sonce, skratka, bolj pravega kraja in pravega trenutka ne bi mogel najti. Spomnim se, ko sva se s punco že nekaj minut poljubljala, in se je oglasil natakar: “Pomlad je v zraku.”
Ko berem na raznih forumih, kako so drugi doživeli prvi poljub, v glavnem tako, da se ga ne spominjajo, ker so bili bodisi stari komaj 12 let, ali pa so bili pod vplivom substanc, se sam pri sebi nasmehnem, ko se do podrobnosti natančno spomnim, kako je bilo tistega dne.

O, to je pa lepa zgodbica. Koliko pa si bil star takrat?


23,5 let. 🙂

Ekola, mineva natanko 1 leto, odkar sem doživel prvi poljub. 😉

Prvi poljub ali prvi “francoski” poljub? Kajti prvi poljub je bil zanič, ker je bil fant pijan in sem potem še cel večer čutila vonj po alkoholu, fuj. Prvi francoski poljub je bil pa s sedanjim fantom in je bilo božansko, res.


Oboje. Najprej se je zgodil poljub, kmalu zatem pa še francoski poljub. V mojem primeru je bilo oboje božansko.

Najbolj božanski je tisti poljub, ki ga doživiš z osebo, ki je tvoj življenski sopotnik.

prvi poljub emmm….z fantom sva bla 10dni skup k se je to zgodil….dej bova hmau 2mesca….tko daaa svežee hehee….ja no blo je lpo tko res sm si zapomnla zihr bom to vedla za celo življenje…na začetku nobedn ni upou tko da so bli sam ubjemčki pa nerodno poslavljanje….k se je zgodil je blo men use nekam smešno, ker se nikoli še prej nism pa moj fant tud ne….tko da je blo za uba zelo zanimiu…..biu je pa u šoli k sm že mau zamujala na uro…pa me je spospremu do učilnce, pa sm se ubrnla na hitr k sm profesorco vidla še isti trenutk sva se kušnla še zavedala se nism tko sva se pa polublala kr neki časa…nisva hotla nehat…=D uglavnm ful lpoo….(16 sm on je 1let starejši)

o folk js sm 11 star pa sva se učeri z mojo ljubljeno osebo kušnla na uste..dolg je biu,kakih 10 sekund..če bi vedl koook je to fajnnn

V bistvu takrat nič kaj posebnga, morda celo nekaj nenavadnega. Danes pa ko gledam nazaj, verjetno nekaj najlepšega.

Hitr je minil in ni bil preveč mokr. Nismo takoj vedl kako se stvari streže, kasneje praksa dela svoje in postanejo very very dirty and hot 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Moj prvi poljub sem doživela nekaj tednov nazaj ko sva začela s fantom hodit.
“Pravi” francoski poljub pa par dni nazaj. Čudovito je blo,trajalo je večno 🙂

New Report

Close