Najdi forum

Kje jih spoznati? Kolikor gledam v diskotekah sama mularija, na fitnesu vsi mlajši, internetne zmenkarije sami nezreli fukfehtarji, na dopustih vsi pripravljeni samo na avanture:S Torej, kje srečati nekega normalnega moškega, starega nad 30 let, ki bi mogoče bil celo pripravljen na resno vezo??

Pripravljamo srečanja za vse samske z otroci ali brez.

prijavite se.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Jaz imam 30 let, sem samski in se tudi sprašujem kje spoznati samsko punco, ki ima pošlihtano podstrešje, je resna, odgovorna in zna ceniti zaupanje in zvestobo. Iz katerega konca slovenije pa si?

nova
Uredništvo priporoča

Kje se pa prijavim? Bo to prvo srečanje? Če ne-kakšna je bila udeležba do sedaj?

Ja, to je pa res, da nas ne najdete v t.i. diskotekah, ker je tam res eno samo zbirališče mularije.. Po drugi strani pa ne vem, zakaj moramo biti tako nepotrpežljivi pri spoznavanju, zakaj enostavno ne znamo zagrabiti takrat, ko nam nekdo (pač tisti on/ona) pride nasproti… Vsi čakamo na neke idealne priložnosti, po navadi pa je najboljše tisto spontano spoznavanje. Še to, srečanje samskih?? Sicer sem samski in še 30 let po vrhu… Samo, na silo je pa res brez pomena…
LP

Atlantida, zanima te samski moški, nad 3o.let, ko pa se le-ta najde tukaj in ti očitno ponudi kontakt, ga ignoriraš.. Ni niti čudno, da si pri teh letih samska in da ne najdeš nikogar, saj si tega očitno niti ne želiš.

@ Jani

Iz LJ sem. Ti?

Morda naredimo še en piknik – za tiste ki pišejo tukaj in nas ki se trudimo po svojih močeh svetovati :)))

Bi bilo zanimivo, a !?

Kje jih spoznati?
Kolikor gledam, v diskotekah same nezrele smrklje … 🙂

Atlantida, kot vidiš imam enak problem.

Klikni na moje ime, dobiš moj e-mail in mi pošlji svojega.
Bova pred srečanjem malo poklepetala. ;-)))

LP

Morate vedeti, da je na Internetu ogromno ljudi, ki bi takoj ponudili svoj e-mail naslov, ampak to ni garancija, da je človek v redu in samski. Po internetu je najlažje lagati o svoji osebnosti, kdo in kaj si. Zato je zaupanje toliko večje.
če pa se ljudje upajo izpostaviti, pomeni da prdejo na nek način na ogled in če temu rečemo, podajo svoje podatke na ogled večim ljudem, je vleiko manjša verjetnost, da bi ta oseba lagala. Zato je žezačetno zaupanje toliko večje.

Ja srečanje za samske, z otroki ali brez zagotovo bo, bo družabno srečanje, kjer se bo nekaj dogajalo, vsi pa boste za vse vedeli, da so samski in za tiste, ki niso, vendar so potrebni na srečanju. Bistvo ne bo, da se tam najdete, ampak da se družimo, zabavamo in na koncu koncev spoznamo. vsi bodo meni ali nekomu iz ekipe, dali osebne podatke, že pred srečanjem, Ime priimek, naslov, gsm, mail, , da vsem pripravimo vsaj značko z imenom, vmes se bo ogromno dogajalo, torej ogromno možnosti za spoznavanje, po končanem srečanju, pa bodo lahko zainteresirani mene prosili za podatke, če jih kdo ne bo že prej dobil direktno. In tako boste lahko vspostavili kontakt tudi preko maila ali gsm-ja.

Na tak način bomo dobili samo tiste zainteresirane za srečanje in spoznavanje. Namen tega srečanja ni spoznavanje partnerjev, ampak druženje tistih, ki so samski in nimajo nobenega za klepet ali kakšno skupno aktivnost, za tiste, ki se ne znajdejo v družbi sedaj ko so sami.
To niso zmenkarije, ampak družabno srečanje, to pa pomeni, da se lahko tudi samo pogovarjate in dobite dobrega prijatelja ali prijateljico. še posebej ne gre zato, da bi iskali kakšna intimna razmerja. če pride do tega, mora zaradi drugih razlogov.

No dokončna ideja se bo še izoblikovala in vam jo sporočimo.
Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož! Ker tole, kar si napisal, nekako posredno leti name, bom odgovoril.

Načeloma se strinjam z teboj.
Vendar je z internetnim spoznavanjem tako, kot z marsičem drugim v življenju.

Recimo:
Po stanovanju se lahko sprehajaš brez skrbi. Ko greš čez cesto, je pa kljub prehodu za pešce in zeleni luči, dobro pogledati levo in desno, da se izogneš kakšnemu bizgecu …

Zavedati se moraš, kje si in se obnašati temu primerno.

Prav tako je z internetom.

LP

P.S.:
Ko bo znano kaj več, okoli srečanja, prosim sporoči …

Ko sem jaz pri 29-tih bila spet samska, sem bila prepričana, da tako ali tako samskih moških ni več. Ko sem šla prvič ven, sem ugotovila, da jih je eno veliko morje. Izkušnje so pokazale tako ali drugače zapitih, tako ali drugače neresnih, tako ali drugače obremenjenih s preteklimi izkušnjami … Kajpak ne gre drugače, kot da vsakemu, ki se ti zdi zanimiv in privlačen daš priložnost, vsaj eno kavico. Kakšni so tako obupni, da se z njimi komaj eno uro pogovarjaš in si že želiš zbežati. Z nekaterimi se celo zapleteš in po enem mesecu ugotoviš, da to ni to in nima smisla. S kakšnimi ohraniš prijateljske stike, ker so v redu ljudje, ampak niso zate. V tem množici pa gotovo odkriješ tudi pravega. Ampak če ne daš priložnosti, njim in sebi, ni nič. Vmes pa se seveda moraš imeti luštno, vse to te mora zabavati. Ker če ves čas samo razmišljaš, ali je pravi ali ne, potem si zagrenjena in napeta, takšna pa oddajaš moškim precej neljube signale. Ne vem, meni je uspelo in sem našla prav takšnega, ki sem si ga želela. Lepega, pridnega, ki ne pije, ki je resen, pameten, skratka najboljši. In sem zaljubljena do ušes in čez. Tako da … Kar pogumno.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

@sic, nikar tako negativno,….najbrž veš, da se posti vidijo šele, ko jih Primož potrdi, ne?

@dvaindvajset: kaj na silo? misliš, da se da nekoga prisilit v ljubezen? potem dvomim, da bi bil sploh še kdo samski ali s kakšno nesrečno izkušnjo. Tu gre za spoznavanje novih ljudi, s kakšnim si bom mogoče izmenjala par mailov, če me bo pritegnil, se bom z njim dobila na kaki neobvezujoči pijači, če mi že prek mailov ne bo interesanten, pač ne. Ne vem zakaj tako komplicirat, pa se izogibat takih načinov spoznavanja ljudi…sicer pa kakor komu paše 🙂


@kuki
: mail ti ne dela…

Moj mail:[email protected]

Sem prej pozabila napisat :


@Primo
ž: dobra ideja tole z mitingom in tudi celotna organizacija zaenkrat dobro izgleda…upam, da bo uspelo tako kot je zastavljeno 😉


Hja, atlantida, mi ,ki smo resni in pošteni (govorim zase) sene zadržujeno v raznih lokalih in diskotekah. Zakaj le!? Jaz grem raje v naravo hodit ali kakorkoli že pač uživat. Ti priporočam, da probaš.

Sicer pa tudi jaz iščem kakšno resno punco. Sem tvojih let.
Seveda se lahko javi še kakšna ljubteljica narave.

@ Atlantida

Sem iz primorskega konca blizu Postojne.

a če sem pod 30 pol ne smem pridit na piknik ;)?

Ry

Dobronameren nasvet. Večina žensk dobi pege, ko prebere, da ljubitelj narave išče ljubiteljico narave. Če doda še to, da mu od vsega največ na svetu pomenijo sprehodi ob sončnem zahodu, bo večina zbežala, kolikor jih bodo nesle noge.

In ni res, da v naravo hodijo pa sami poštenjaki in zdravi moški. Eni pijejo v Globalu, drugi na Šmarni gori. Meni osebno je čisto vseeno, kje se ga naseka.

Raje napiši, da si resen fant, ki išče pošteno punco za resno zvezo. Čim boš preveč omenjal uživanje, si spet na spolzkih tleh. Ker ženskam daješ signal, da ne iščeš življenjske sopotnice. Ampak nekoga, s komer se boš imel luštno ob prostem času.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Hja tudi sama sem pri 30 in moje izkušnje s partnerji do sedaj so bolj slabe kot ne, saj so vsi bivši (3) bili za vse, samo za resno zvezo ne; čeprav smo skupaj zavestno začeli hodili po tej poti, a zgleda sam jst, oni pa po makadamu.

Vem, da se tudi osamljeni in pravi moški sprašujejo, kje so normalna dekleta, tista zlata sredina, saj večinoma srečas orng urejene, kjer jim je No.1 skrb urejeni nohtki z lakom za 5000 SIT in več, zapolnjenost zaloge ozimnice – t.j. kozmetike in ogledovanje dobrih kupejev; tipov ali pa avtov,
po drugi strani pa zamorjene, zanemarjene, ipd…. Ne rečem, lepo je biti urejen, vendar v mejah normale, kot je tudi lepo biti brez maske in s čopom doma kot katmandu> seveda tudi v mejah normale hehe.

Sama še vedno nekak verjamem, da s(m)o še normalni in prijetni ljudje, vendar v tej poplavi množičnih plakatov, reklam in modelov, ki govorijo samo o zunanjosti, kot edino in tapravo za srečo, se če dalje bolj pozablja, da je pomembno za srečo samo srčnost, človečnost in skromnost;

nenazadnje, na stara leta bomo vsi lih kot un kuža iz reklame Garnier, pasme mops, samo razlika bo v tem, da se bo starka, sede na klopci, na levi smehljala, starka na desni pa bo zagrenjena. Upam, da bom una na levi. Pozdravček

Klija, večina moških (razen najbolj plehkih izjem) pade na energijo, šarm, pamet, samozavest itd., ne na videz.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

New Report

Close