Najdi forum

Pozdravček vsem!

Moj problemček je sledeč: kot študentka že več mesecev delam v eni firmi, kjer dela tudi on. Ne poznam ga, ne vem kako mu je ime, vem samo to, da mi je iz dneva v dan bolj všeč in se mi čisto meša od njega…

On me že ves čas pozdravlja, se mi nasmeji, me kdaj pa kdaj pogleda, vendar tu se vsa zadeva tudi konča. Nikomur v firmi ne morem razkrit svojih čustev, ker bi se govorice razširile kot gobe po dežju, jaz pa nočem, da on izve na tak način…V bistvu se delam hladno, nedostopno, drugače mi vsi pravijo, da sem “dobra baba”, ni me strah da mu ne bi bila všeč, ampak kako ga spoznati? Saj ne morem kar tako pristopit do njega in mu rečt hej ti, všeč si mi… Poleg tega on dela na 4 izmene, jaz pa samo zjutraj, tako da ga tudi malokdaj vidim…

Čisto me je zmešal, vedno sem znala zapeljati moškega, nikoli se mi ni bilo treba posebej trudit, ampak v teh okoliščinah.. ne vem… Nočem, da postane moja zatrapanost glavna tema pogovorov na tej firmi…

Kakšen nasvet, prosim!

Poznam podoben primer. Ženska je stopila k njemu in ga nagovorila. Hodila sta dve leti, ko je pričakovala otroka, jo je pustil. Ne morem reči, da zaradi njene pobude, ker ne poznam čisto dobro okoliščin.

Moški so lovci. Nedosegljivo jih privlači. Joj, enako kot otroke!

Ene ženske znajo z moškimi. Probaj malo ženskih fint. Vprašaj za nasvet prijateljice. Probaj naštimat tako, da bo zgledalo, kot da on tebe lovi.

Morala boš nekaj ukreniti, da ga boš vsaj spoznala. Mogoče ti bo všeč, mogoče pa ne.

Hmm…tut men so se dogajale že podobne stvari,sam ni blo tko bad..No ja ubistvu zarad tega k se je kasnej izkazal da že ma fanta..In mi je bil to razlog,da ne začenm..Nevem,lohk pa napišeš sporočilo,mu daš listek in ga kam povebš,da se dobita kje drugod..če te je tko sram pred drugimi.Pa če bo za,ti bo odpisu..Jst ti zelim velik sreče v ljubezni in nasploh v živlenju!

nova
Uredništvo priporoča

Alo, s tem se pa strinjam…. bolj smo nedostopne, hladne, včasih prav krute s to hladnostjo, bolj se oni sučejo okoli nas…. ampak daj mu vedeti, da pa mu daješ vsaj malo možnost da te spozna, in ne podleži prvi dan,

dio, maicha

Lepo pozdravljena,

v kolikor nič ne veste o njem in se vam zdi, da vam je na nek način naklonjen, se opogumite in ga povabite na kavo in boste izvedela več o njem in doživela njegov odziv. V kolikor se boste delala hladno in nedostopno se sodobni moški ustrašijo, čeprav bi morali biti sami lovci.

Lep pozdrav in vse dobro;

Povprašaj ga pri avtomatu za kofe, ali pa pri malci. Drugac se pozanimi če je samski in brez otrok…
Da nebo presenečenj.

New Report

Close