Najdi forum

Pozdravljeni!

Zanima me, če je kdo izmed vas imel kdaj zvezo na daljavo? Daljava tu ne pomeni da sta vsak na svojem koncu sveta….pač pa Lj – Mb…

Namreč spoznala sem moškega (27) iz Mb…jaz pa sem iz Lj (25). Zeelooo me privlači in tudi jaz njega, a vseeno je situacija neprijetna ko si želiš osebo imeti ob sebi pa je tam nekje daleč, ne tako zelo…

Kaj to pomeni moškim? So pripravljeni biti z nekom na ta način, in vlagati v zvezo…
Jaz vem da sem pripravljena…

Skratka se to sploh obnese….ali je že v štartu obsojeno na propad?

hvala….

To pa res ni razdalja :-)))

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ojla,

Imam sodelavca, ki že leto in pol vzdržuje stike z ženo preko telefona in interneta. Žena pač zaradi določenih razlogov, še cedno živi na drugi celini (je Slovenka in počasi se tudi ona vrača v Slovenijo). V vsem tem času, je bila 3x v Sloveniji na počitnicah po 2 tedna…. Predvsem sem se oglasila zato, ker jima uspeva. Poročena sta že kar nekaj časa, pa nisem čisto nič zasledila pri možeku kakšne želje po koketiranju, flirtanju ali celo po čem več…tudi ven ne hodi…resnično….in on njej tudi 110% zaupa….

Sicer je res, da to pišem za par, ki je že poročen in to (če se prav spomnim) 12 let, ampak vseeno…Je pa razdalja toliko daljša in frekvenca srečevanja zaenkrat zelo nizka….

Gre….če je ljubezen, zaupanje, želja in volja….gre…..

nova
Uredništvo priporoča

Živjo,

če je človek pravi, potem velja, kot je zapisal Primož, da LJ – MB ni nobena razdalja. Govorim iz izkušenj, saj sem povsem nepričakovano spoznala ljubezen svojega življenja…Po manj kot letu dni sva zaživela skupno živjenje. Pred tem je bilo seveda “trpljenje”, pogrešanje…tudi jok. Ampak je vredo – če je človek pravi!

Če ti že v štartu misliš, da bo obsojeno na propad potem najbrž tudi bo.

Z mojo punco sva skupaj že tri leta in pol in imava vmes 100km razdalje in to ne avtoceste, ampak staro partizanko. Za tiste, ki vedo kje je to :)). Ok nima veze to.

Vmes jaz urejam urejam najin brlog in študiram na faksu. In seveda služba v Ljubljani, pa še ta je dostikrat od 7h-20h, odvisno od dneva.

Kako se bo vse skupaj obneslo je dosti odvisno od obeh partnerjev. Potrebno je veliko zaupanja, potrpljenja in odrekanja, ampak jaz mislim da se splača.

LP

Nikakor ne mislim, da je zveza obsojena na propad. Veliko sem pripravljena vložiti in narediti vse da bo funkcioniralo.
Vsekakor se da, če je le volja, zaupanje in ljubezen obojestranska.

Hvala…

moj sosed je ze nekaj mesecev skupaj z zensko iz lj.. pa je nas mali kraj od ljubljane oddaljen 50km. vendar jima to ne predstavlja prevelikega problema. v petek pride ona sem, v ponedeljek zjutraj gre od tukaj v sluzbo. čez teden gre pa kdaj on k njej.. sicer sta pa oba ze stara tam okrog 30 in slutim da se bo ona kmalu preselila sem;)

Jaz sem se moral preselit in menjat službo, da sem skupaj s svojo drago. Zelo težak in tvegan korak, a mi je na srečo uspelo!

Ne razdalja ne pomeni nič.
Sploh, če imasta oba avtomobile.
Potem pa se tako nekdo preseli k enemu ali drugemu, tako, da če se štekata se splača vlagat apsolutno..

Seveda vama želim vso srečo,
m.

Problem je edino v tem, da se ne moreš spoznat, dokler živiš tako daleč narazen in se vidiš le enkrat ali dvakrat na teden. Na ta način je zelo lahko vzdrževat zaljubljenost, ki pa ne more prerast v ljubezen.
Če si za skupaj ali ne lahko spoznaš samo tako, da nekaj časa živiš skupaj ali da se vsaj pogosto (vsak dan) videvaš in počneš stvari skupaj.
Enkrat bo treba naredit korak, čeprav bo težak in tvegan, a če ga ne narediš nikoli ne veš…

Med nama je 200 km, kar ni bila nikoli ovira. Stvar deluje, če verjameš vanjo.

Srečno.

Seveda se obnese… če je iskra!!!

Jaz sem iz Koroške, fant je iz Ljubljane (120 km). Ko sva se spoznala, sem imela 17 let, on pa 23. Čez tedne sem se pridno učila, za vikende in praznike sva bila skupaj.

Sedaj sva skupaj že skoraj 8 let, življenje je vsak dan lepše, živiva skupaj, imava urejeno življenje, doštudirala sem, službe imava, obožujeva se, sva najboljša prijatelja, … avgusta se poročiva!

Vse se da, če je prisotno srce in RESNIČNA ljubezen….:)))))

Lepo pozdravljena!

Na kratko ti lahko povem, da imam fanta ki je iz Kranja jaz pa iz Velenja in se najina zveza lepo obnese. Skupaj sma že tri mesece in naju sploh ne moti razdalja. Med vikendi sma skupaj skoz, ker med tedni se on uči ker še študera. Obadva sma stara 20 let in razdalja naju res ne ovira. Je nekaj posebnega ko se peleš, obenem imaš pa še kratek izlet.

Mislim da pri vama nebi smel bit ovire, saj je od LJ do MB skoz avtocesta in gre kar hitr. Pravijo da tam kjer je ljubezen da tam ni nikakršnih ovir.

Lep pozdrav
Ninč

Hvala vsem skupaj…..

Saj vem, vse se da če se hoče….:-))

Lep dan

Za razliko od drugih – meni se razdalja ni odnesla. Res je med nama bila tudi državna meja, pa drug jezik. Vztrajala sva 5 let. Odaljevala sem se počasi, ker nisem videla prihodnosti oz. nisem znala premagat vseh mej in ovir. Nisva znala…

Danes ima vsak svojo družino, vsak v svoji državi! Lahko bi rekla srečno.

A sem še vedno prepričana, da je bil on ljubezen mojega življenja…včasih se v sanjah zbudim…ne vem zakaj ga sanjam še po 15 letih…

Verjetno nikoli ne bom vedela….., se njemu dogaja isto?

hehe…seveda se da….to ni nobena razdalja….moja punca živi 2000 km stran pa nam zelo uspeva.

Ljubica draga, midva z mojim fantom že tako skupaj furama več kot pet let. In še nekaj, veš kako so sladki vikendi, ko sma skupaj!!! Moraš pa vedeti to, če je zaupanje med vama in če se vesta pogovarjat potem bo vse o.k., če pa tega ni, potem pa je lahko velik problem

Želim ti veliko sreče in uživaj življenje, saj samo enkrat se živi.

Vrtnica

Zelo te razumem… tudi med nama je razdalja 70 km, vidiva se konec tedna, kdaj pa kdaj celo to preskočiva, ker imava oba zelo veliko obveznosti, slišiva se vsak dan čez dan bolj na kratko, zato pa pretelefonirava cele noči, to traja že pol leta, hrepenenje po bližini je vsak dan večje… ne veva še, kako bova to situacijo rešila, ker je s preselitvijo enega ali drugega res povezano precej problemov. Res da je na ta način nekako težje spoznati človeka, čeprav se midva ogromno pogovarjava (sem imela fanta iz sosednje ulice, pa se v nekaj letih nisva toliko pogovorila, kot s sedanjim v nekaj mesecih). Upam, da bova znala rešiti situacijo tako, da bo obema ustrezalo, enako želilm tudi vama.

Potreben je pogum in tudi tvegati, to pa je tako in tako potrebno v vsaki
vezi.

Ljubezen premaga vse ovire.

Lepo od vas, da me tako vzpodbujate…..

Situacija je sledeča…do zdaj sva se videla nekajkrat, občutek imam da sem jaz bolj zagreta kot on, jaz predlagam to in ono, jaz večkrat pokličem kar sem mu tudi povedala, pa je vse zanikal in da si to narobe razlagam. Bi rekla da ne…..Sedaj tudi večkrat pokliče, kaj napiše, na mejlu sva vedno v kontaktu….

Res je da je precej zaposlen, a če mu je do mene kolikor govori, potem bi si lahko vzel tudi čas zame. Dejansko se sploh še ne poznava, saj se v enem popoldnemu, kaki urici ki sva jo preživela ob kosilu pač ne spoznaš ne vem kako. Je vse bolj na telesni privlačnosti – zaenkrat….

Kaj pa vem? Nočem drezati vanj, rekla sem mu da bi rada kaj več kot le to in to naj bi zadoščalo da bi lahko ustrezno ukrepal, če mu je do tega, sicer naj pač pove…

Jaz imam vedno to srečo, da se zapeltem s kom nad 50 km razdalje… In se mi zdi ful dober 🙂 Itak me ponavadi tk meče, da se ful potrudim pridt tja, pa še fajn izlet mam, pa tud obratno je. Men prav paše, da cvelo mesto takoj ne začne govorit, da mam jst novga fanta…

New Report

Close