Najdi forum

Nikoli si nisem mislila, da bom zaljubljena in poročena hkrati, in da bo mož in ljubimec ena in ista oseba. Stara sva 32 let, poročena eno leto, poznava se pa dve. Tako me privlači, da sem čisto mehka, ko me pogleda, da gorim od pričakovanja, da bova po službi skupaj, da ga bom vonjala, da bom v njegovem objemu.

Zjutraj še v posteji pijeva kavo, potem se zbudi tudi najin tri mesece star sinček, se skupaj pocrkljamo. Ko zaspi smukneva med rjuhe ali v kopalnico in se ljubiva kot najstnika. V družbi se stalno nekaj dotikava… Potem se občasno skregava in po prepiru sledi najboljši seks na svetu…

Dragi poročeni pari! Koliko časa trajajo taki medeni tedni?

Lahko ves čas, če se trudiš (oziroma trudita oba). Ne dovolita da vajino življenje postane rutina, domišljija naj kraljuje vajinemu odnosu.

Moj zakon je dolg 13 let, skupaj sva 15… in še traja. Nagajivost, žgečkljivost, ljubezen…

Pa lep pozdrav 🙂

Pri meni so 5 let, potem še 5 let enega lepega normalnega zakona, potem pa še 4 leta pekla, potem pa ločitev.

nova
Uredništvo priporoča

Se mi zdi da je to bolj običajna varianta oziroma da prvim cca 5 letom sledi desetletja doooolgčasa. Žal. Sem pa vesela vsakič, ko slišim za kakšno izjemo.

No, vem da zakuriti je lahko, obdržati ogenj dolgo časa pa težje, pa vendar:
mene tudi zelo vzburja, ko ga gledam pri seksu z drugo in do sedaj sva to enkrat probala in je bilo res fantastično.

Kaj menite o tem?

ne morem verjeti, da lahko nekdo ljubi partnerja in ga obenem gleda kako sexa z drugim.

takšna zaljubljenost traja sedaj že 27 let če pogledam moje starše, še posebej očeta. seveda so kdaj kakšni prepiri, ampak v bistvu sta to pravi osebi za skupaj. jaz samo upam na takšno ljubezen in takšen zakon.
P.S pri Karolini pa tole:te ni strah da z njo bolj uživa in da je nima v mislih potem ko sexa s teboj

take neumnosti že dolgo nisem slišala.

Odvisno kako pojmuješ ljubezen. Če ločuješ spolnost in ljubezen, potem se mi to zdi možno. Ampak se mi zdi tudi, da ta fantazija niti ni tako redka pri ženskah. Samo pri večini se ne uresniči, ker je strah pred ljubosumjem in drugim uničujočim čustvom prevelik. Nekatere potem delno zadovoljijo fantazijo z opazovanjem partnerja v ogledalu ali s posnetkom na kamero.

Ne, ni me tega strah. Če se jaz kaj spoznam na moške (pa ne trdim, da sem kaka profi), je dosti večja verjetnost, da si bo v seksu z menoj slikal drugo, če bo ta prepovedana. In če bolj uživa kot z menoj? Te zadeve po moje niso absolutne, tudi meni pašejo različni okusi sladoleda. Normalno je, da moški bolj uživa z novim mesom, kot z nekom, ki ga je navajen.

Ampak tega se zaveda tudi on, in obema je cilj poglabljati najino zvezo, iskati globine v neki stalni zvezi. Jaz ne morem biti vedno druga, ampak tiste druge pa ne morejo biti jaz.

ne oziraj se na druge kritike,vsak bi imel rad popoln zakon toda eni so to sposobni drugi pač ne in tisti ki bodo pljuvali po tebi veš da jih je fovšija ali pa so precej staromodni,jaz imam 38 let mož 29 let skupaj sva 10 let in zdaj razmišljava o podobnih stvareh,zakon se tako ohranja zakaj bi skakal drugam če to lahko proba pred menoj in obratno-torej moja podpora in kaj te briga mnenje drugih če sta vidva srečna,itak vajine položnice plačujeta samo vidva in nihče z tega foruma!

VELIKO SREČE ŠE NAPREJ IN ZDRAVJA VAJINEMU MALČKU

Pri meni 5 let- sedaj sva ločena

Pri meni je to trajalo dve leti pred zakonom in dve leti zakona. Sedaj pa je vse samo neka zmeda, prepiri. On je srečen, jaz nesrečna. Verjetno je krivda v meni. Ne vem…

Če sprejemata in brezpogojno ljubita drug drugega, če drug drugega ne mislita in ne želita spreminjati, potem so takšni medeni tedni večni.

Vso srečo! EVA

Pri naju traja 2o let ,pa še 5 pred zakonom, pa je še sedaj super v vseh pogledih. Če je zaupanje in spoštovanje vse štima.

New Report

Close