Najdi forum

Že v osnovni šoli sem na svoji ulici nekajkrat videla fanta, ki je peljal na sprehod kužka od mojega soseda. Bil mi je zelo všeč, takrat samo po zunanjosti, ker nisem imela priložnosti spregovoriti z njim, saj je po navadi odbrzel mimo s kolesom in kužkom. Na to sem seveda pozabila, potem pa sem ga srečala po veliko letih in začela sva se pogovarjat. Bil je pozitiven prvi vtis, bil mi ej zelo simpatičen, lahko rečem, da mi je polepšal tisit dan :))

V času, ko ga nisem videla, sem imela nekaj fantov, bili so grdi do mene, ni bilo nikoli tiste prave ljubezni, ker sem iskala to pri napačnih ljudeh in tega sem se zalčela zavedat šele pred letom. Nazadnje sem imela nekega fanta, ki sem ga pustila, zveza ni trajala več kot en mesec, ni mi bil všeč, vezala sem se samo zato, ker sem potrebovala nekoga… Nekaj časa po tem, se je ta fant s kužkom 🙂 pogovarjal z mojo prijateljico o men, da ve da sem mu všeč, če sem že prebolela bivšega, da tud on mene že nekaj časa opazuje, da sem mu simpatična, ampak da ima eno deklico, ki ga menda vara, da bi rad nekaj resnešega, da to ni to… Upam si trditi, da je imel v mislih, da bi poskusil z mano 🙂 Res sem tiste dni opazila globlje poglede z njegove strani.

Vendar je na žalost to opazil tud moj bivši fant, ne ta, za katerega je vedel ta, ampak en iz preteklosti, ko sem še izbirala napačne. In je začel govoriti grde stvari o men, on zna pa to tako povedat, da mu vsi verjamejo. Govoril mu je o nama, ker je vedel, da bo tako preprečil karkoli med nama. Sedaj ne vem, kako naj to popravim. Vem, da je to na tej moji simpatiji pustilo vtis, ker je začel naslednji dan govorit, da so ženske “prasice”, da ga vse varajo, da so ga vse prizadele in da nobeni več ne zaupa. Take besede so me presenetile (takrat še sploh nisem vedela, da sem tudi jaz njemu všeč), ker nisem navajena da misli tako črnogledo, ter da uporablja take grde besede za nasprotni spol. Sedaj vedno nanese pogovor na ženske in stalno ponavlja, da nobeni ne zaupa (on ne ve, da jaz vem, kaj mi je rekla prijateljica).

Bivši je sam kriv za razpad zveze, bil je nesramen, poniževal me je, izkoriščal in vse, jaz sem to hitro ugotovila in sem šla stran, pa me od takrat nadleguje, tud bi skor lahko rekla, da gre za spolno nadlegovanje, hoče me otipavat, vleče me za hlače, govori mi grde besede na uho, uprem se mu tako, da ga skoraj že prosim naj da mir, ali pa vpijem na njega ali pa ga ignoriram. Če se mu preveč očitno in na glas uprem pred drugimi, začne s takimi, da naj grem z njim na WC, da bova seksala itd, ker ve, da me je takrat sram in se umaknem (čeprav tega nisem nikol po končani zvez počela z njim).

Kaj naj naredim, res bi rada bila srečna s tem drugim, ker ga sedaj poznam že nekaj časa in sem skoraj prepričana, da je pravi zame. ne vem pa, kako naj sploh začnem pogovor. Ali je sploh prav, kar hočem, glede na to, da ima on punco? Kaj pa če on samo misli, da ga vara in da bo isto mislil zame? Kaj če je on še eden tistih obsedeno ljubosumnih ljudi? Kako naj to ugotovim in kako naj rešim situacijo? Hvala že v naprej 🙂

Kot prvo, mu razloži zgodbo kako jo ti vidiš, tako kot si jo razložila nam, kot drugo, če bo ljubosumen, veš kaj je narediti.

vendar iskrenost še ni nikogar pokopala, pa še čas se je močno skrajšal.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Če bi imela priložnost, bi že začela to temo, pa je nimam. Sedaj ga želim nekaj časa pustiti pri miru, po eni strani zato, ker se mu je žal v prometni nesreči ubil prijatelj, mislim pa tudi, da se me od takrat, od kar je srečal mojega bivšega tipa, nekoliko izogiba. Ena deklica je pa rekla, da me na skrvaj opazuje, tako da res ne vem… Je pa res, da sem tud sama do njega drugačna, kot prej, sploh se ne morem sproščeno pogovarjat, prav strah me je, da nebi kaj naredila narobe. Če se že pogovarjava, sploh ne vem, kako vedno pride na to tamo, da so ženske p*****e. Njegova kolegica je tud rekla, da je bil zelo razočaran kar se tiče tega, da je dobil skor dobesedno nož v hrbet in da ne zaupa več nobeni ženski. Ampak je še rekla, da če se potrudim, ga lahko dobim. (?)

Sedaj je sprejel povabilo na žur za moj rojstni dan. Sicer dela tisti dan, ampak bo prišel, ko konča. Upam. Bom probala izkoristit priložnost za pogovor. Sicer mam še eno rezervo, sam če pa še ta propade, pol pa ne vem…

nova
Uredništvo priporoča

Kaj je kej s tabo
Si ga dobila al ne.
Bi bil stos da se javis

New Report

Close