Najdi forum

Zdravo Primož!

Jaz sem tista, ki je spodaj v temi spraševala kako dobiti nazaj bivšega. No naj povem, da sva spet skupaj in da se imava super. Moram reči, da celo bolje kot prvič…..
Sprašujem se ali je to možno?

Da, je možno.

Primož

Ojla,
kaj to je tisti fant, kateri je takrat imel 21 let in sta bila 10 mesecev skupaj?
LP Čestitam

nova
Uredništvo priporoča

Ne žal ne…..nekdo drug, ki ga ljubim, star je 31 jaz 27, skupaj sva bila 1,5 leta pred 10 meseci

Začetniška sreča.

Meni se je tudi to zgodilo, samo so se čez čas pojavili isti problemi…

Jp, se strinjam, slej ko prej bo isto, na žalost – iz izkušenj

lp

Joj upam, da se pri nama ne bodo, mislim da sva se oba zelo spremenila v tem času in da nama bo v drugo šlo…..

Čas bo pokazal svoje. Možno je, vendar bosta verjetno spet prišla na točko, kjer sta se nekoč že razšla…in spet bo po starem. Mogoče bosta pa drugič to le rešila. Sicer pa sedaj še verjetno vse gledaš zelo skozi pinki očala.

Trenutno je možno, a pozneje dvomim.”Pogreta juha ni več tako dobra.”

Ponavadi je to dokaj enostavno, Dolly. Če sta šla narazen zaradi česa takega, kar se lahko v nekaj letih spremeni (da je bil kdo brez službe, pa so bila prevelika trenja, problemi s starši pa sta sedaj na svojem itd.), potem je možno. Če pa so bile problem karakterne ali podobne stvari (ljubosumje, odpor do ne vem česa,…) pa bodo zopet kmalu prišli isti problemi.

lp

Joj, men se je pa pogreta juha zdela zmeri boljsa od une sveze skuhane…

Vcasih je bols it nazaj, ker oba vesta kje sta prvic delala napake, pa jih sproti odpravita… sej pol se nove pokazejo, ampak kje se pa ne?

Jest bi dala vse da dobim sanso da popravim kar sem narobe nardila, da se potrudim… pa kaj ko sama ne morem nic?

Tko da Dolly potrudi se, pa bo vse slo 🙂

Možno je, da vama v drugo dobro ‘zalaufa’ – zlasti če sta dobro razčistila, zakaj vama je v prvo spodletelo, in če sta oba zavestno pripravljena na spremembe in jih seveda tudi uresničujeta. Ni toliko poanta v tem, ali sta se spremenila VIDVA, ampak bolj v tem, ali sta spremenila TISTO, zaradi česar prva runda ni bila uspešna.

Jest bi te že zdavnaj sunil v rit.
Še vedno pa si mi ostala dolžna odgovor, Katera slabost te je na tem fantu tako motilo in ti ni bilo všeč, da si šla z drugim, In Ali te slabosti sedaj nima več? Ali se je fant toliko spremenil, da je sedaj dober, pa prej ni bil?

Čestitam! Upam, da bo sreča, da si ga dobila nazaj, dolgoročna in ne kratkoročna.

Zakaj sprašuješ če je to sploh možno … sem prepričana, da si se ob prebiranju vsaj enkra vprašala … kaj pa če imajo prav …

Uživaj, bodi srečna!

New Report

Close