Najdi forum

No,naj vam zaupam svojo zgodbo,ki je dosti podobna vasim in upam,da vam bo tudi kaj pomagala.
Tudi sama sem do nedavnega bila enaka ljubosumnica,kot ste nekatere pisale v svojih postih.Prav trpela sem zaradi tega.Bolestno sem bila ljubosumna.In nekega dne sem se zavedla,da to kar pocnem,ni prav.Partnerja sem vseskozi nadirala,kritizirala,iskala napake ki jih ni bilo,ga ponizevala,omejevala,kontrolirala,mu tezila…nazadnje sem rekla KONEC vsemu temu.Bila sem cist prevec ljubosumna.
In veste kaj sem ugotovila,da je bila fora tega ljubosumja??? premajhna samozavest in neskoncen strah pred izgubo.Ze od nekdaj sem bila mahnjena na lepoto in cvrsto telo,idealne mere,itd…in ker sem dala skozi ze case anoreksije in bulimije,sem kar dosti pretrpela za ceno tega.In ker se mi je slucajno zdelo,da nisem taka,kot bi zelela biti,sem se zacela obracati proti njemu in mu greniti zivljenje.Pred casom pa sem se bolj intenzivno zacela ukvarjati s sabo in naredila na sebi tudi spremembe,tako telesne kot dusevne: shujsala sem kilogram ali dva,hodim na fitnes,v naravo,s prijateljicami na pijacke,….v sebi sem bolj samozavestna in vedno bolj uvidevam,kako zelo rad me ima ta clovek.Skoraj vsakic,ko se skregava,se skregava le zaradi tega,ker se recimo: jaz nocem bolj obleci (noce,da bi me zeblo),kadar se delam da mi ne pase jesti ali kadar naredim neumnost,ki bi mi skodila (slucajno grem sama zvecer skozi mesto) itd itd. ON se z mano krega edino takrat in mogoce kdaj pa kdaj ko je ekstremno slabe volje,drugace pa ne.Ful je pozoren in se se vedno spomni vseh najinih pripetljajev.Kadar sva skupaj,se kliceva s pomanjsevalnicami in se tako neskoncno rada crkljava….vse je tako lepo! Jaz pa sem nekaj casa tako tezila,ga nadirala in vse…vi ne veste,kako mi je zal za to! In za vsakic,ko sem bila bolestno ljubousmna,se bolj! Enkrat sem se zamislila,kaj bi bilo z mano,ce bi ga izgubila zaradi takih neumnosti.Ze zdaj vem,da bi se zame podrl svet.

Edino,kar bi se dodala je (a vendar najpomembnejse): bistvo je,da ste zadovoljne same s sabo in stremite po tem,da si boste vsec; bistvo je,da se ne obremenjujete s stvarmi,saj se vedno in vsakic pride jutri in nov dan; postavite se zase; bogatite si svoje dneve,zivite v soncu in prijaznosti,ljubezni; ce boste pozitivne,se vam bo to vracalo v vsaki obliki; ne iscite problemov,tam kjer jih ni in se raje veselite vsake skupne minute,ki jo prezivite s svojim ljubim.Zivljenje je prekratko,da bi ga natrpali z neumnostmi in napakami.Vsak dan naj bo nekaj posebnega.Posvetite se svoji ljubezni in svojemu izbrancu.Obogatite tudi njegov dan.Razvajajte ga z majhnimi pozornostmi.Vasa ljubezen naj zari 🙂

Draga Dream!

Tako lepo si to napisala.Želim si, da bi ta tvoj mail prebral še kdo….kakšen ljubosumnež ali ljubosumnica…In si tako uredil in polepšal življenje.Sebi in partnerju!

Lep pozdrav!

Tanja

Dream*,

super si. Tudi jaz se trudim biti takšna.

Lp,

Ruubin

nova
Uredništvo priporoča

draga zasanjanka,odlična si,vzgled vsem ,veliko sreče še naprej

Lep dokaz za vso teorijo iz knjig o samozavesti in boljšem življenju:
Če hočeš spremeniti svet, ga moraš začeti spreminjati pri sebi.
Zelo lepo si napisala in iz tojega posta žari sreča zadovoljne osebe

New Report

Close