Najdi forum

pozdravljeni!!!!!

pravijo da je ljubezen slepa.in prav imajo.ves čas sem ga imela ob sebi.niti opazila ga nisem.a sčasoma se je spremenil v lepotca in zaljubila sem se vanj.sploh nevem kdaj,vem samo to,da ga močno ljubim.tudi on me je opazil.veliko sva se pogovarjala.srečna sem bila.do tistega dne.takrat sem izvedela,da je spet zaljubljen v svojo bivšo.sesul se mi je svet.lepša,bolj vitka je od mene.jaz ji niti do kolen ne sežem.razlikujeve se samo po srcu.moje je veliko boljše od njenega.a kaj ko fantje…..sedaj se je popolnoma spremenil.kriči name kot,da bi mu kaj naredila.vedno ima kaj pripomniti.odločila sem se,da ga pustim pri miru.živela bom naprej.ko ga bom videla se bom obrnila stran.ampak je moja ljubezen kljub temu tako močna!!!!!tako ga ljubim!!!!!tako je lep!!!!!!pozabiti moram nanj!!!!!to bo stežka.trajalo bo leto,dve…..sama vem,da se mu bo to vse povrnilo.žal mu bo še za ta ponižanja!!!!!!!!!!!!!!

jaz

Si zaljubljena v njegovo lepoto ali v njega kot celoto?

Kdor resnično ljubi privošči, pa naj bo kdorkoli hoče, vso srečo drugemu, brez razočaranj in to do konca življenja.

Če se zavedaš svoje prednosti srca, nikar ne glej nazaj, ampak samo še naprej in to kar imaš je tako lepo, da lahko vedno razkazuješ naokoli, ni vrag, da ne bo nekdo opazil prav to in našel tisto kar si celo življenje želi. Samo zapomni si, nikar ne skrivaj, delaj pa tako kot paše najbolj tebi in delaj tako, da si srečna ti.
Ni sebičnost to, da poskrbimo zase, da smo lahko srečni, kajti samo tako lahko to srečo tudi dajemo. Vse tegobe in razočaranja pa se dogajajo v življenju ravno zato, da vemo kaj je prava sreča.

Ljubi svojega bljižnega kakor samega sebe. je rekel Kristus. Vendar prevečkrat pozabljamo na samega sebe.

Kdor nosi ljubezen v srcu, bo ta prej ali slej njega tudi srečala.

primož

Sprejela si odločitev, v katero verjameš, da je dobra zate. Torej postavljaš sebe na prvo mesto. To je prav. Toda energijo nameravaš usmerjati tudi v to, da mu boš pokazala, kako te je prizadel. V tem primeru ne misliš nase, ampak nanj. Pusti njega in misli nase. Oziraj se, kje so dobri ljudje, ljudje, ki bodo opazili tebe in ti njih. Takrat boš začutila, da bi bilo škoda razmišljati o “bivšem”, ampak je edino pravilno razmišljati o prihodnjosti. Tudi za dokazovanje negativnih čustev rabimo energijo. Pa še zelo veliko jo pokurimo. Ob spoznanju, da jo koristneje uporabimo za izpolnitev dobrih načrtov, tega ne delamo več. Če boš sama prišla do tega spoznanja, ga boš gotovo cenila.
LP

nova
Uredništvo priporoča

Predraga jaz!
Oprosti ce bo zvenelo nesramno, toda pregovora da je ljubezen slepa ocitno ne razumes. Ti ga najprej nisi opazila, nato se je spremenil in sele na to si se zaljubila vanj. Pregovor pa ni misljen v tem smislu.
Kot drugo: Ne ljubis ga! Ko nekoga ljubis, ne premisljujes o tem, kako bi se mu masceval za to kar ti je naredil. Ko nekoga ljubis, mu zelis sreco, ce tudi se tebi trga srce. KO NEKOGA LJUBIS, JE NJEGOVA SRECA TVOJA SRECA, PA CEPRAV MU JO DAJE NEKA DRUGA OSEBA!
Kot tretje: prebolevanje samega fanta ne bo trajalo tako dolgo, pac pa bo tako dolgo trajala tvoja zelja po tem da bi mu pokazala svoje.

JAZ NE ŽELIM DA BI SE MU MAŠČEVALA.ŽELIM MU SAMO POKAZATI,KAKO ME DAN ZA DNEM BOLJ PRIZADEVA.ZATO SEM PA VPRAŠALA ZA NASVET!!!!!!

jaz

Ne vem, če te bo potolažilo… ampak te razumem.
Hudo ti je in nobenega zdravila ni za to – zaradi tega ti je še huje.
Ne obupaj … nekoč bo boljše – mora bit in vedno je bilo. Ne hodi v njegovo družbo, ne oglašaj se na njegov telefon, pojdi naprej. Poglej okoli sebe in videla boš to kar zdaj ne vidiš. Svet je poln majhnih lepih stvari katere te spravijo v dobro voljo.

Ne sili se, da ti bo lahko. Imaš veliko srce in zato tudi takšno bolečino.
Nekoč bo ob tebi nekdo, ki bo to znal cenit in potem boš srečna.

napoleon!!!

res hvala za tvoje spodbudne besede!!!!menim pa, da si ti sigurno srečen.kako naj ne hodim v njegovo družbo,če me pa vedno nekaj potegne noter????

jaz

res si mi pomagal.ne pa tko kot Natasha.

New Report

Close