Najdi forum

Kaj bi storile, če bi vaš partner med sexom želel da ga vzburite s tem, da se samozadovoljujete sama on pa bi bil ob vas in vas opazoval,gledal, in s tem on sam vzburil do takšne mere, da bi si svoj ud vzel v roke in se še on začel igrati sam s seboj? Ampak ne do vrhunca ! Ko je on čisto na koncu, pa želi, da prodre vame in tam doživi orgazem. Meni ta predigrica ne paše, saj me njegova roka bolj vzburja, kot moja. Velikokrat sva imela debato o tem a ko začneva, je vedno tako. Ko začnem z božanjem že kar hrope od vzburjenja in hvala bogu lahko tudi do trikrat doživi orgazem, saj drugače bi bila sama nepotešena. Kaj mislite ga lahko jaz v tisti fazi vzburjenja zavrnem?

No ja, ni glih ljubezenski nasvet, ampak vseeno.

Delajmo samo tisto kar nam paše, zakaj se mučimo in počnemo nekaj kar nam ni všeč. To, da pa ima on take predsatve pa ni nič nenormalnega, če sem malo nesramen, saj veš kako pravijo: Vsako tele ima svoje vesele.

Tako je tudi z nami enemu je všeč to drugemu ono. Nihče pa te ne sili, da to počneš če nočeš, je pa res, da nekdo drug to počne z veseljem.

Vse je preprosto odločitev posameznika.

primož

Nič slabega ne vidim v tem. Kot je rekel Primož: nekaterim paše, nekaterim ne. Ne sme pa te nihče silit v nekaj, kar ti ne bi prijalo. Jaz osebno pa ne vidim res nič slabega v tem. Malce popestritve. Saj tako ti vidiš kaj ti paše in tudi on vidi, kako tebi paše in kakšne gibe delaš, kje se božaš, ipd. Pa tudi obratno. Iz tega se da še veliko koristnega potegniti… Vsekakor pa se ne sedaj odločati, ker sem ti jaz to rekla ali ker bo on to želel… To si moraš želeti sama, da boš res sproščena in uživala v tem.

Nika,

moraš se imeti rada, zato se vprašaj, kako se ob takih dejanjih počutiš? Če uživaš je vse OK, če ne uživaš razmisli!
Preprosto.
Verjamem pa, da ni vse tako preprosto, kakor se sliši. Govoriti je lažje. Poskusi govoriti še ti.
LP Žena

Sprosti se in uživaj. Jaz se vedno samozadovoljujem pred njim, ker čutim tako še močnejšo povezanost in intimnost. Najlepše pa je, ko pride meni vrhunec, takrat prodre vame in orgazem se podaljša na nekaj čudežnih minut. Prakticiraj to, to je vse normalno! Vse v seksu je normalno, verjemi mi!!

New Report

Close