Najdi forum

Pozdravljene!

Mene pa izredno zanima, kakšnega položaja pri sexu s svojim partnerjem si v večji meri poslužujete da doživite močne orgazme. Jaz pri navadnem položaju in položaju , ko je partner zadaj popolnoma nič ne spravim iz sebe le on pade v pravi eksplozivni ritem. Moj ravno ni za neke čudne položaje jaz pa bi vseeno enkrat kakšnega predlagala, če bi vedela kateri je najbolj donosen. Meni sex brez orgazma resnično nič ne pomeni, tako da ga večkrat jaz doživim s pomočjo njegovih prstov po ščegetavčku, božanju po prsih…. in šele, ko jaz doživim orgazem, se on spravi vame in takrat je še odvisno od njega koliko časa lahko zdrži. Včasih mu pride po petih minutah včasih pa po petnajstih in takrat če se res trudim, doživim še jaz kakšnega. Mogoče pa položaj ni vredu? predlagajne mi!

Ja ne vem, če ne probata ne bosta vedela.
Meni najbolj paše. če sem zgoraj ali pa od zadaj in je res božansko.
Veliko sreče

Meni pa najbolj paše, če sem spodaj, saj tako prodre globje vame. Prav ničesar pa ne čutim od zadaj…

Najbolj divje pa me vzburi, če me analno po ščegetavčku.

nova
Uredništvo priporoča

Analno po ščegetavčku?! Je to kaj novega? Daj opiši prosim.

Mislim, da je hotla rečt oralno. Dejte, pište “po domače”, če vam tujke ne gredo najbolje! Ker… analno po ščegetavčku….no, tud men ni jasno!

Mene to zadnje tudi zanima.Daj opiši.

Ja, verjetno si se zmotila analno po ščegetavčku pa verjetno nisi mislila ne?

Je mislila analno od zadaj in s prsti po ščegetavčku!

hahahahaha,
Tadeja hvala ti ,polepšala si mi večer. :)))))))

thanks

Predlagam partnerje zadaj in da si še sama malo pomagaš. Pri nas je fajn

New Report

Close