Najdi forum

Moški, kaj cenite pri ženskah?

Moški,
zanima me, kaj pri ženskah najbolj cenite …… katere vrednote ……in kakšne ženske so vam všeč ?????

Saj vem, da so ljubezenski nasveti dobri tudi za takšna vprašanja, vendar ti moram povedati, da je to popolnoma enako vprašanju ali bi varali, če se ena full dobra nastavi ali ne. Odgovori so vedno DA, NE

Naj ti povem, da vsak vidi nekaj drugega, vsakemu je pomembno nekaj tretjega, vsak ima drugačno predstavo o idealni ženski in prav vsake oči imajo svojega malarja.

Poti je veliko, prava je le ena.

Tako je tudi z izbiranjem partnerjev, pa ne govorim samo za moške, tudi ženske so iste. Izberemo si nekoga, ki je tak in tak, ampak vselej ugotovimo da to ni naš sanjki partner in že gremo narazen. Bistvo je pa v tem, da so vse predstave plod našega razmišljanja, naših misli, našega poznavanja vidnega, otipljivega, v glavenm vsega tega kar lahko zaznemo s čuti.

Tako ima slep o lepoti popolnoma drugačno predstavo kot tisti, ki vidi. Kako torej slepa oseba gleda na misice ali najlepšo manekenko na svetu. Verjemite, da nima nobenega pojma, kakšne naj bi bile idealne noge, rit ali prsa.

Ena misel pravi, bistvo je očem nevidno. Ja in to še kako drži, največkrat pa izbiramo z očmi.

Ko pa bi večkrat poslušali srce, ne bi imeli toliko težav v partnerkih odnosih, kdo je pravi in kdo ne. Vsi imamo napake, takšne in drugačne. Zato moramo najprej sebe, svoje telo sprejeti takšno kot je z vsemi dobrimi in slabimi lastnostmi. Za značaj pa se moramo prizadevati da je čim boljši. Ja ampak kakšen je dober značaj? Vsak značaj je dober, če se le prizadeva, da bo delal dobro in da ne bo prizadel ljudi okoli sebe s tistim kar počne.
torej sprejeti sebe v vsem. In rpav tako sprejeti ve ljudi okoli sebe, takšne kot so.

Sedaj pa pridemo k izboru partnerja. Najprej ga moramo sprejeti takega kot je, čim ga bomo izbirali zaradi velikih jošk, modrih oči, dobr riti in tako naprej, smo že na napačni poti. Zato ker se preveč posvečamu enemu delu, ki je na nas naredil velik vtis. takrat pozabimo videti bistvo.

In v vseh ljudeh je bistvo enako. ENERGIJA posameznika. Ali se te dve, popolnoma nič otipljive zadeve, ujemati. To pa vsak ve samo zase, nihče si tega ne zna razložiti, ampak vemo kdaj je energija. Moramo pa razlikovati med energijo tistega kar vidimo in tistega kar čutimo. Zato pa je veliko ljudi razočaranih ko se spoznavajo preko računalnikov in telefonov. Vsi imamo svoje predstave, vendar ne razumemo ljubezni, ko se ne vidimo, vemo samo, da nam je lepo in vse to čudovoto razmerje, ki ga ne pogojuje vizualnost propade, ker imamo o osebi vizulano predstavo in se nam podre, ko se srečamo in vidimo. Takrat smo prvič pri tej osebi razočarani. No in to je popolnoa zgrešeno. Naj bo oseba še tako lepa, če se ne začutimo od znotraj, bo vse propadlo. Velikokrat sem rekel, zaljubljenost mine, ostane ljubezen.

Verjetno si želela, da bi jaz napisal kakšne ženske so mi všeč. Vsem in tudi meni so všeč lepe ženske: Ja ampak katere so lepe. :)))

To je tako kot nekateri, ki v vsaki stvari vidijo lepoto. Pa naj bo to kamen, rožica, voda, sonce, oblak, riba, ptica, moški, ženska, otrok, avto, hiša, smrt……Povsod, lahko najdemo lepoto.

Ne privlači pa me zunanjost, ampak tisto zaradi česar obstaja. Ljudi ne moremo posploševati, lahko pa jih občudujemo kot vsakega posebej, kot unikatno stvaritev, katera ima svoje posebnosti in značilnosti in vsaka zase je najlepša.

Kot sem rekel, bistvo je očem nevidno, gledati moramo s srcem.

primož

Če v tem kar sem napisal, ne bi bilo veliko resnice, ne bi imeli tega foruma.

primoz

nova
Uredništvo priporoča

Pozdrav!
Res je treba videti s srcem (samo ta stavek sem prebral:)).
Vendar bi poskusil odgovoriti. Čeprav bi moj odgovor pred 10 leti, pa čez deset spet bil drugačen.
Čista, ne preklinja, prijazna, humor. Mora biti pristna. Sončna.
V ljubezni, pa se mi zdi, da so najlepše pesmi napisane zaradi nje.
Je pa res, da vsaka deklica ima svoje čare, ki jih mora odkriti. Čeprav je dostikrat lepo, da ima čare, ki se jih sama ne zaveda 🙂
Tega je še in še…

Pri ženskah cenim to, da je ženska.

Torej, nežnost, čustvenost, prijaznost….., da je naravna, brez ličil, barv in podobno.

Da se ženska zaveda svoje ženskosti, da ve kdo je in da je ponosna na to, kar je.

In seveda, da ve, kar moškega zadovolji. 🙂

R.

Tisto, kar bi ženske želel, da cenite pri nas sigurno ne !
Na svetu ni vse samo lep videz. Drugod pa zeva velika luknja.
Ampak moški imajo radi takšne.
Lepe(ker jih vsem potem pokažejo) in neumne(da imajo vedno prav)..
Kako malo je lahko, da so moški srečni..
Ha,ha..

Pri ženskah eno stvar – VSE!

New Report

Close