Najdi forum

Pozdravljeni,

s tem vprašanjem se obračam na vse moške. Zanima me namreč sledeče: ali je res, da bi vsak, še tako zaljubljen in načeloma zvest moški prevaral svojo drago, če bi se mu ponujala neka blazna lepotica (npr. pred njega stopila (napol) gola, se mu besedno in še kako drugače ponujala)? Ali je res, da če je nuja, da sploh ni nujno, da vam bi bila ženska všeč (kao: saj je v glavo ni treba pogledat)? Ali ste res vsi taki?

Maja

NE

primož

Ne, pa ne obremenjuj se s takimi mislimi. Misli na kaj lepega

nova
Uredništvo priporoča

ja, mislim da so v 99,99%. Samo veliko jih take sreče nima nikoli v življenju in zato so nekateri celo zvesti.

Vprašanje je bilo namenjeno moškim in je brez veze, da na njega odgovarjajo ženske, ker ne morejo imeti moških občutkov. Moj odgovor je, da kar se tiče varanja smo moški in ženske na istem, taka želja obstaja ali pa ne obstaja in ni vezana na spol.

Kaj to po sebi sklepaš. Zato, ker je lepa pa že ne bi šel v pojstlo kar tako…

pozdrav!
Bog se nas usmili. Koliko pa si stara Maja?

hahaaha, sej ne vem a je to resno vprasanje ali ne!
NE!

b.

24! In to sem prebrala v neki reviji!!!

Ja,normalno,zakaj pa imamo prvinski nagon po ohranitvi vrste…………

Ne, ja, saj ni važno. Vse je odvisno od trenutka. O takšnih stvareh nima smisla preveč razmišljati, saj se zarečenega kruha poje zelo veliko.

Lep vikend vsem.

Dr. friderik,

a, ti to resno misliš? Tudi, če bi bil noooro zaljubljen? Če si takšen, potem si pacek.

Vsi ki govorijo NE je to – po moje – bolj v resnici “načeloma ne”…
Skratka ne gre samo za to, da se nastavi neka blazno in hotna lepotica, vse skupaj se lahko dogodi (kar je bistveno pri vsem skupaj) v zelo “pravem” trenutku (sem spadajo vse okoliščine itd.), ko bi se večina nejev stopila…

Moški narvno ni monogamno bitje.. in ko se odloča z ne deluje proti svoji naravi in mu je vsaj malce žal… Saj veste – joj, kako jo bi, samo…

Na srečo pa se blazne lepotice ravno ne mečejo moškim pod noge, če pa že, pa ne v ravno pravem trenutku, tako da potem veliko nejev resnično obstane.

hmm… nekaj odgovorov je ze taksnih, ki bi lahko bili resnicni… tist ‘naceloma NE’ bi lahko ze drzal…zadeve pac niso preproste in z ‘da’ ali ‘ne’ verjetno ni mogoce odgovorit, vsaj ne da bi veljalo za vsakogar…

torej nagonsko naj bi res vsak popustil… pa ne samo moski, ampak enako zenske… se predas in to je to… cim pa zacne delovat razum, pa ne vec… ampak je spet odvisno tako od cloveka (pri vecini je kemija pred razumom… torej bolj zivali, manj ljudje…), kot tudi od samega trenutka…

osebno vem, da ko imam partnerko, me ne more tut 50 lepotic spravt do tega, da bi pomislil, da bi jo prevaral… priloznosti so ze bile, pa nisem nikoli podlegelm torej JE mozno rect ne… spet pa obstaja verjetnost, da bi to storil recimo v kaki zelo dolgi zvezi, pod recimo pogojem, da bi se s svojo ravno totalno skregal in mislil, da je itak vsega konec… drugace pa si tega ne znam predstavljat…

pa se nekaj… ko prvic, ko to napravis (torej eno zavrnes), dozivis naslednji lep trenutek s svojo najdrazjo, je to tako lep obcutek, da ga noben se tok dober sex z neko lepotico ne more nadomestit… gre enostavno za to, da se po zavrnitvi ne pocutim, kot da bi kaj izgubil… kot da bi mi recimo neka priloznost spolzela skozi roke… ampak ravno obratno… dokazes, da si dovolj mocan, da si sposoben v tistem trenutku reagirat pravilno…

ne …. ampak drži pa tud to “nikoli ne reci nikoli”

Rockos BRAVO!!

Rockos, se podpišem pod tvoj post.

Če je pravi moški bo pravi ženski podlegel, če bo le dovolj časa na voljo.

New Report

Close