Najdi forum

Že več kot leto hodim s poročenim. Trdi mi, da me ima iskreno rad. Ali pa naju veže samo seks.Tudi jaz ga imam, vendar si ne delam utvar. V bodočnosti si želim ustvariti življenje z njim, vendar so ovire. Jaz sem ločena in imam še mladoletnega sina. To ga pa moti. Pravi: če bi bila sama, bi se takoj odločil živeti s teboj! Je to samo izgovor in ali mu naj verjamem. Ne vem, kaj naj naredim, ker izgubljam čas z njim! Pa prosim brez pridig o tem, da je poročen itd…. Sem v veliki dilemi in ne vem kako naprej!?

Napisala si, da izgubljaš čas z njim. Torej že veš vse kar moraš vedeti. Ne bomo ti pridigali niti nimamo namena obsojati. Namesto, da v vsaki stvari najprej poiščemo slabe strani, dajmo za spremembo poiskati dobre. In ljubezen je dobra stran, zato jo poslušaj. Zagotovo imaš rada svojega sina in preprosto ga že imaš. Tega pač ne moreš spremeniti, edino če ti ne pomeni kaj dosti, pa boš raje čas zapravljala z tem partnerjem, ki pa mu je edina ovira, da bi bila skupaj ta tvoj otrok. Zaključimo lahko, da vaju veže sex, če bi vaju ljubezen, bi bil otrok ravno tako del ljubezni, ali dobi komplet ali pa ne dobi nič.

Odgovor pa si si že dala sama. V tem primeru je zadeva zelo jasna, najprej je tvoj sin, šele nato ostali.

pa veliko sreče.

primož

Jaz sem vzela “vikend paket”, ločen moški z 8 letnim otrokom, brez pomišljanja In se imamo krasno….
Sama razsodi….

nova
Uredništvo priporoča

Zdravo. Definitivno te nihče ne obsoja, ker noben ne živi tako popolnega življenja, da bi imel pravico soditi. Sploh pa ljubezen ne izbira “žrtev”. Verjamem, da bi bila rada z njim in si z njim ustvarila življenje. Ampak za to morata biti oba. Kot pa vidiš se on zgovarja na to, da je “edina” ovira tvoj sin. Mislim, da ima on veliko večjo oviro in to sta njegova žena in zakon. Tvoj sin nikoli ne bil smel biti ovira, ker je to del tebe in kot je rekel Primož – prihaja v paketu s tabo. Take it or leave it. Ne glede na to kaj ti govori, mislim, da te ne ljubi dovolj niti ne spoštuje glede na to kaj je rekel o tvojem sinu in glede na to kakšne izgovore išče. Svetujem ti, da o vsem dobro razmisliš. Njega ne boš spremenila. Ne bo se spremenil niti premislil.
Lp, K

Mislim, da pač rad popestri svoje spolno življenje, svoje žene pa niti v sanjah ne bo zapustil. In lahko bi uporabil malo manj boleč izgovor kot tvojega otroka! Profil moškega, ki se jim na veliko želim izogniti. Kaj pa ti?

Draga Biba,

Prav si ugotovila, ne izgubljaš samo časa z njim, izgubljaš cela leta z njim.

Ko moški ljubi, naredi vse za svojo drago. To se ne dogaja samo v ljubezenskih romanih!

Ta tvoj laže tebi, laže svoji ženi. Žena mu je čistilni-prehranjevalni servis, ti si mu le spolni OBJEKT in nič več. Kakšen izgovor ti je natvezil, razlog da je tvoj otrok !!!

Verjemi mi, poročeni trdijo,
da jih žene ne razumejo,
da so hladne,
da nimata več nič skupnega,
da so tako ubogi.
Ali je tudi tebi take tvezil?

Meni jih je tvezil moj ljubček 2 leti, ko sem imela 17 let ! Medtem pa je ženi zaplodil dva sinova. Ubogi revež. Jaz sem bila pri 17 strašno naivna in zaljubljena v poročenega ubožčka. Dobro, da je ostal pri ženi.

Predvidevam, da ti (če imaš mladoletnega sina) nimaš več 17 let, verjetno čez 30, zato ne bodi še ti naivna.

Škoda, da ni več dr. Košička, on bi ti povedal še več o njem.
Čimprej daj poročenemu “dvojko” in si najdi nekoga, ki ni vezan na nič.

Pozdrav!
Kot moški ti povem, da si zanj igrača.
Le brž se odloči, če boš ti drugim igrača, ga zadržala kot ljubčka ali pa ga odslovila. Next!
Pogum velja!

pusti ga.

New Report

Close