Najdi forum

Moja ljubezenska zveza je tako nerazumljiva. Fanta imam že dve leti in pol. On je star 19 jaz 21. Ko sva začela hodit sva se veliko prepirala, ker je več časa posveto prijatlom in vsemu drugemo samo meni ne. Ko mi je to dosadlo sem mu povedala in se je vse uredilo, določla sva si dneve kdaj se videvava. Sedaj po tolikem času me je začelo skrbet kaj se mu plete po glavi. Vedno mi pravi, da se preveč vidima ko mu rečem, da se bova pač manj mu tudi ni prav. Pravi, da sva že toliko stvari skupaj počela, da več nimama kaj za delat (in spet pravi da se me ni naveličal), skratka nevem kaj mu je.
Pa še to, zadne čase je začel z izjavami “glej kaki trebuh imaš, kak si lahko tako debela… Vse govori v hecu” ampak mi ni prav.
Kaj je z njim? Pravi da me ima full rad in da se me ni naveličal ampak KAJ POTEM JE SE MU MEŠA????

Kaj je z njim, boš ti najbolje vedela. Ni pa prav, da to počne kar počne in to na tak način. Lahko bi ti pisal in pisal, kakšna je ljubezen in kakšno je idealno razmerje, vendar glede na vajina leta, predvsem pa njegova leta, bi lahko rekel odnos kot večina odnosov v mladih letih. Še posebno če ni zrel za ljubezen in raje živi lagodno življenje, če mu je ljubezen samo sex in navezanost na nekoga, potem so takšni in podobni stavki, začetek razdora ali pa pa preverjanje kako daleč smo pripravljeni iti.

Mladi imajo radi mišljenje, bolje, da jaz odslovim kakor on mene. Zakaj? Strah pred tem,d a bomo mi izgubili, zato se raje pripravimo da zmagamo.

važno pa je,da veš kaj ti hočeš.

primož

Glede na starostno razliko, bi rekla, da si ti že kar zrela (saj se ve, da ženske zorimo hitreje), on pa še kar najstnik. Pa tudi obnaša se tako. Težko bo vama šlo skupaj, posebno v tem obdobju. Mislim, da so njegovi interesi čisto drugačni od tvojih. Povprašaj ga.

New Report

Close