Najdi forum

Naj se jaz napisem svojo zgodbo, svojo dilemo. Sem locena, z otrokom, stara
35 let. Kar nekaj casa se nisem mogla navezat na nikogar. Bilo je kar nekaj
moskih, ki so pokazali zanimanje za mene, meni pa enostavno ni bilo do zveze.
Potem se zacnem druzit z njim. Zal prepozno…ker ima punco, z njo majhnega otroka. Ves cas je bila ena obupna slaba vest, obcutek krivde…Pa vendar
tako velika privlacnost. Ki se je stopnjevala…dokler nisva prvic spala skupaj.
Res se razumeva…seks je bozanski…tezko je opisat, ampak obcutek, da z nekom res dobro funkcioniras, da se lahko 100% predajas, o vsem se lahko
pogovarjas. Obcutek, da si z nekom na isti valovni dolzini…da se ujemas v
vseh pogledih, te privlaci tako telesno, pa tudi na vseh ostalih podrocjih se
nenormalno dobro razumes…isti pogledi, isti zelje…obcutek, da si nasel nekoga
s katerim bi lahko zivel…saj ne, da vse idelaiziram. Sem hudo realen clovek in
prekleto dobro vem, da se vedno scasoma pokazejo nesoglasja, strast popusti…
Ampak temelji morajo biti…ce hoces da ti na dolgi rok uspe.
Vem, da moram koncati. Da ni upanja, da to ni zame. Bit neka ljubica…ne to ni
zame. Ampak tako hudo je. Odlasam…dan za dnem…hudo mi je…hudo mi je,
ker vem, da mu pomenim vec kot si je pripravljen priznat. To vem, to cutim.
Ne ni mi pripravljen priznati, milsim da se sam sebi ni sposoben priznat, ampak
so drobne stvari…ko vidim da trpi, da so njegova custva enaka kot moja…
Ampak to je njegov problem, ne? On se mora odlocit kako bo zivel…jaz pa zase
vem, da tako ne morem,,,moram koncat to razmerje, ker v resnici nima prihodnosti.Ves cas se sprasujem ali je ta najina nesrecna ljubezen res tako
carobna, tako posebna ali pa ji to posebnost daje le dejstvo, da je nesrecna,
prepovedana…Tega pa najbrz ne bom nikoli izvedela. Ali se vam ne zdi, da
ce neko razmerje koncas tako na silo ( ko si se oba zelita biti skupaj) ostane
vedno nekaj posebnega in nikoli zadeve res ne prebolis.
No tole se moja razmisljanja. Vesela bom vsakega mnenja.

Bom odgovoril drugače.

poiskusita skupaj, pa bosta izvedela. Brez dodatkov in da sta vedno samo druga. Povedal bom samo še to:
Enkrat mi je nekdo rekel, Primož ti si drugi Bill Gates, pa sem mu rekel: ” Kje pa, sem raje prvi Primož Cimerman”

Ne glede na to kaj delaš, delaj tako kot da bi želel biti vedno prvi jaz.

primož

O, Kaja, kako te razumem! Tudi jaz sem sama z otrokom, precej istih let kot ti in v vezi podobni tvoji. Tudi sama sem imela precej moralnih zadržkov predno sem se spustila v vezo oz. predno sem sploh sprejela povabilo na kavo. Potem pa…. no, saj veš, vse se začne pri dobri kavi…. Mnogo lažje je bilo, ko sem dojela, da ni najina veza vzrok njunih težav, temveč posledica, da ne razdiram zakona, da ne jemljem otrokom očeta. Edina razlika med tabo in mano je ta, da jaz ne razmišljam o prekinitvi. Dobivava se že dobro leto in še vedno sem zaljubljena vanj kot prvi dan, lahko bi rekla, da se celo iz dneva v dan bolj zaljubljam vanj. Kako paše, ko se dobiva, ko me pokliče, ali pa samo pošlje SMS. Kako paše, ko me ima rad! Kako paše…. Kaja, uživaj v ljubezni in živi življenje tukaj in zdaj!

lep pozdravcek!
Sej je vse lepo in prav da uzivas v tej ljubezni ce sta oba zato,samo pomisli kako se bi pocutila ce bi bila na zeninem mestu?Mislim da svet ne bi bil ravno v oblakih kajne?Malce se pa le zamislite koliko trpljenja bosta povzrocile drugim in se zamislite nad tem da niste same na svetu!Ozrita se malo naokoli….lp

Se strinjam s Primozem 🙂
Kaj bi, kako bo,kaj je prav…nedorecenost v vajini zvezi jo dela drugacno in ti povzroca trpljenje.Imas vec moznosti: da ostanes pri starem (in trpis), ali pa da zadevo razcistis, kjer sta mozna dva pozitivna konca:
da se razides-in s tem prekines zacarani krog ter scasoma zgradis novo vezo
da zazivis neobremenjeno in srecno s partnerjem, ki je tu samo zate.
Za srecno vezo sta potrebna DVA.

lp
BZB

Prav imaš, sam se mora odločiti kako bo živel. Samo kaj pomaga, če si nekaj samo želiš, ne storiš pa veliko, da bi to dobil. Lahko imaš občutek, da te ima zelo rad, ampak pokazati ti mora on sam, tudi z dejanji. V bistvu vara obe. Če toliko čuti do tebe, zakaj ne gre čez gore zate, zakaj ne pusti punce (in skrbi samo za otroka)? Če pa obema ustreza, da se takole srečujeta in pijeta trenutke, potem je pač ok (če odmislimo njegovo dekle in otroka). In ti to seveda vse to veš.

New Report

Close