Najdi forum

Pozdravljeni Primož

Ker delite zelo dobre nasvete bi želela tudi sama, saj ne vem kako bi temu rekla, neko prepričanje v to ali delam prav ali ne. Lani sem spoznala 28-letnega fanta. Po nekaj druženjih se pravi po mesecu in pol mi je zaupal, da ima 3 letnega otroka, nato pa še, da ženska s katero ima otroka živi pri njegovih z njim seveda. Po vsem tem sem bila tako zmedena, da sem hotela vezo prekiniti, čeprav se videvava vsak dan, čas nikoli ni problem. Zakaj hoče vstran od ženske? Zato, ker je ugotovil, da imata različne poglede na življenje, da ni ženska s katero bi hotel deliti svoje življenje. Spita sicer v isti postelji z otrokom na sredi, pa tudi intimna nista.

Zgodilo se je pred 2 mesecema (midva sva skupaj od lanskega novembra), ko me je poklical in rekel, da je doma imel “rabuko” češ, da je ona izvedela zame oz. da se z nekom dobiva. To mi je bilo tako čudo, saj če že nista spala skoraj pol leta skupaj, da potem ve da tukaj nekaj ne mora štimati, ali pa ji on sam ni dal vedeti, da ima drugo in da misli ko dobi stanovanje zanjo in otroka oditi z menoj.
Sama sem rekla: pa saj sva to čakala oba a ne?
On ji je rekel, da ima vezo oz. da se z eno dobiva. Že naslednji dan pa so ju videli skupaj z otrokom v trgovini.

Ona nima v Slo baje nobenih sorodnikov h katerim bi lahko šla živet z otrokom. Ker če bi jaz izvedela, da moj moški ima drugo žensko in da z menoj nima spolnih odnosov že pol leta, spakiram in grem. Zelo dvomim, da bi ženska to prenašala in vstarjala pri njegovih doma.

Ko sem hotela prekiniti vezo me je prepričeval, da ve kako trpim in da si želi, da bi to čimprej razrešil, ker doma delajo velik pritisk nanj. Da naj mu verjamem in da želi biti z menoj in da me noče izgubiti. Jaz nimam pojma kaj naj si več mislim in ali še se sploh splača vleči stvari naprej. Naj omenim, da najino spolno življenje tudi ni bok ve kaj, saj se večkrat zgodi, da sploh ne moreva imeti spolnih odnosov, ker ne pride do erekcije.

Vsak dan me to bolj mori, drugače se vredu razumeva, ampak ne vem če bom tole zmogla. On čaka sedaj na denar, s katerim bo kupil njej in otroku stanovanje.

Kaj naj?

nasveti, kaj naj naredimo in ali delamo prav ali ne?????????

Milijon vprašajev, kako naj jaz vem, saj je to vaše življenje. Kaj pa ti misliš, da bi morala narediti???

Jaz lahko povem, kaj bi jaz naredil, ampak jaz nisem na vašem mestu. Včasih je zelo zanimivo in lahko bit pameten, vendar povedati nekaj kar bi bilo prav. le kdo pa na tem svetu ve kaj je prav?

Vsi se bojimo, vsak dan samo stran, da ne bom sam, imam raje dve, dajmo si najprej zagotoviti finance, šele potem gremo naprej. a bom sama, a mi bo uspelo še kakšnega dobit, da ne bo mogoče prepozno, bi moral zamenjati službo, da bi imela več denarja……..Vsa ta vprašanja, samo zaradi strahov, ki so v nas. No in včeraj sem slišal še eno misel.

V ŽIVLJENJU JE POMEMBNO ŠE KAJ VEČ, NAPRIMER ŽIVLJENJE.

Dobra misel, in debata je pripeljala tudi do tega, da smo ugotovili, da je smrt del življenja in nas vsak dan spremlja in da to ni nič nenavadnega, samo mi bi radi vse potlačili nekam v ozadje. Kdo pa ve, kdaj bo umrl?
Včasih bi si morali vzeti čas in vprašati smrt za nasvet. Že sama misel te bo marsikdaj potolažila. Kaj pa je v tem življenju sploh vrednega, no sedaj pride gornja misel zelo prav – ŽIVLJENJE

Kakšno pa bo to življenje je pa odvisno od nas samih. Mnogo poti skozi življenje vodi prijatelj moj, ampak izbereš lahko le eno izmed njih. Na razpotju teh poti, pa vate gledajo oči in upajo, upajo, da pravo boš izbral………

Ja, katera pa je prava, močno pomisli, kaj bi ti rada, kaj ti čutiš v tem razmerju, ali ga želeiš takega, se želiš vedno obremenjevati še z nekom ali bi rada živela svoje življenje?
Že to, da je imel razmerje s teboj in ti ni povedal, da ima otroka in ti ni povedal 4 mesece, je malo neodgovorno od njega do tebe in zelo nepošteno, da ti je prikrival dejstva, ki so v partnerstvu zelo pomembna. Žal ne moremo sedeti na dveh stolčkih, ker potem ne znamo dobro delati tisto kar bi lahko in smo v vsem samo povprečni. Tukaj vidimo, da kakšen strah ima, raje zamolči kot da bi izgubil, kar pa potegne za sabo, da na samem začetku ni iskrenosti, si reprpičana, da bo naprej?

No ja kakorkoli že, delimo samo besede povezane v stavke, odločiti se moraš pa sama. mogoče se boš zaradi teh besed, vendar je bolj važno da razmisliš, kako želiš ti, ne kaj te prepričujejo drugi. Še posebej ne ta tvoj fant, kaj šele jaz.

Primož

Ne bodi naivna!

New Report

Close