Najdi forum

Punca je bla v rani mladosti zaljubljena vame…..čas več kot očitno ni bil taprau.
Danes sva se po 14 letih srecala in sem se zaljubil vanjo. Čas ni taprau.

A mislite, da obstaja možnost, da se v tretje zgodi še enkrat, le da se tokrat najdeva??

A imate mogoče kakšne podobne izkušnje??

Hvala

Praviš da čas ni taprav. Zakaj? Veliko je odvisno od tega, ali sta še oba sama , ali sta poročena?
Napiši še kaj o tem in bo potem lažje.

zaljubljena bila pred 20 leti zelo,ni me hotel-srečala po 20 letih zmešalo se mu je(pustil bi družino vse)toda jaz tega nebi hotela,ne v tretje ne bo šlo!ŽAL

Ja, jaz imam take izkušnje, ampak pozitivne. Pred 24-imi leti sva bila fant in dekle, skoraj dve leti, potem sva se sporazumno razšla. Jaz sem dobila drugega fanta, se poročila imela otroke, on je ostal sam, malo letal s cveta na cvet. Po tolikih letih sva se spet našla. Jaz vdova, on z enim neuspelim zakonom brez otrok (ločen pred 7 leti). Ob začetku zveze sva se zavedala, da nisva več ista kot takrat, življenje naju je vsakega posebej drugače obrusilo. Ampak sva poskusila. in je šlo , in gre. Sedaj sva že leto in pol skupaj.

Trditi, da se ponovna zveza po tolikih letih ne obnese več, je bedarija. Poskusiti ni greh. Če ne bo šlo, pač ne bo šlo.

Srečno
Senja

New Report

Close