Najdi forum

Ojla

Upam, da mi boste znali pomagati, kajti jaz sem popolnoma zmedena. Stara sem 23 let in imam leto dni starejšega fanta s katerim se odlično razumeva. Skupaj sva 5 let in pol. Pred približno enim letom sem spoznala fanta, ki me je popolnoma zmedel in od takrat ne vem kako naprej. Svojega fanta ljubim in resnično si želim nekoč živeti z njim in si ustvariti družino. Ampak ta drugi mi ne da miru. Saj ne, da me gnjavi ali kaj podobnega, ampak misli mi nenehno bežijo k njemu in ko ga vidim čutim tiste “metuljčke” v trebuhu. Tudi ta fant ima punco enak čas kot jaz fanta, vendar se ne razumeta preveč. 1x tedensko ali na 14 dni se pokličeva, velikokrat govoriva o tem kako bi bilo, če bi bila skupaj (bolj v šali kot za res, kajti mislim, da nihče od naju ni pripravljen pustiti sedanjih partnerjev). V bistvu jaz velikokrat razmišljam o tem, kako bi bilo, ampak ne vem, če on misli resno ali se zafrkava. Skušam ga pozabiti in izbiti iz glave, ker vem, da ni pravi. Ima lastnosti, ki me motijo in jih ne bi prenesla pri svojem fantu (recimo reče, da bo poklical, pa ne pokliče-saj vem, da nima nobenih obveznosti do mene, ampak če bi mu bila všeč, če bi čutil kaj več do mene, se bi potrudil in poklical). No v glavnem, prepričana sem, da je sedanji fant bliže mojemu “idealnemu” moškemu, ampak ne razumem zakaj nenehno mislim na tega drugega in zakaj si ga želim. Kolegice so mi predlagale, da naj bom z njim eno noč in me bo mogoče minila želja, ko bom sprobala prepovedano, vendar svojega fanta nočem prevarati, pustiti pa ga tudi ne morem, ker se bojim, da ga ne bom več dobila nazaj, takšnega kot je on pa ne bom nikoli več našla.
Prosim pomagajte mi iz te zmede.

Lp, Miška

Jaz imam zrcalni problem tvojemu…….ZIV OBUP!!!!!

Draga Miška,
zapomni si ,da to ni prvič,ko te bo nekdo privlačil kljub temu ,da ljubiš svojega fanta ali boš ljubila svojega moža.Ker v življenju ni samo en človek, s katerim se bi lahko dobro ujel.Zato dokler si še mlada in nimaš otrok dobro razmisli , s kom boš delila svoje življenje .Predvsem pa spoznaj sama sebe ,kdo si, kaj želiš in sprejmi se in imej se rada in boš dobila pravega.Življenje je sestavljeno iz odločitev ,ki pa jih noben drugi razen nas ne more sprejeti in s tem tudi tveganje ,ki ga določena odločitev prinese.
Želim ti vso srečo.

Ah, kaj naj rečem. Pri meni je bilo isto. Samo, da jaz sem sprobala. In sedaj je vse milijonkrat težje. Upam, da bo tebi lažje.

Hoj, imela sem popolnoma isto situacijo, poskusila eno noč… bilo je lepo, pustila fanta, zaživela z novim, se poročila, rodila otroka… srečna??? ja, sem samo se včasih sprašujem, kako bi bilo če bi ostala… hočem ti povedati, da karkoli se boš že odločila narediti, vedno se boš spraševala, kaj bi bilo če bi bilo drugače… to imamo očitno v krvi…

pa srečno, u.

New Report

Close