Najdi forum

Najprej pozdravljeni vsi na tem foromu.
Mogoče se vam bo moj problem zdel smešen v primerjavi z vašimi. Pa vendar bom vesela vsakega nasveta.
Namreč živimo v soseski kjer se lepo razumemo s sosedi. Hčerka sosedovih je strara petnajst let. Ko je bila še manjša sem jo kr dosti merkala, celo zdaj se lepo razumeve. Moj sin jo obožuje. Moti me to, da imam občutek, da tudi moj mož.Vedno ko smo skupaj se zadirkujeta, se mu vseda na krilo, ga boža po laseh. Mogoče jaz preveč paničarim, ko mu kaj omenim, me zavrne, da je več kot enkrat starejši od nje. Pa sem raje tiho. Vendar tisti črv v meni ne da miru.Motijo me tudi pripombe ob primerjavi njene postave z mojo.Sicer moji nič ne manjka.
Še sama ne vem, kaj naj si mislim. Naenkrat nisem jaz več v centru njegove pozornosti.Ali mogoče pretiravam??Vidim nekaj tam kjer ni.

Mhm, tudi jaz pravzaprav ne vem, kaj naj si mislim, ampak se mi zdi, da soseda in tvoj mož vseeno malo pretiravata. Da mu sedi v naročju, ga boža? Zdi se mi, da se punca pri teh letih še kako zaveda svoje privlačnosti in njegovih občudujočih pogledov. In seveda ji to še kako paše. Po moje bi tvoj mož moral sam prekiniti takšno obnašanje.
Pa te ne bi hotela strašit, ampak jaz sem imela pri svojih še ne osemnajstih letih razmerje s 36-letnikom, poročenim. Tako da leta niso kakšna huda ovira za avanturco.
Vseeno pa to poskusi možu dopovedat z občutkom, ne z napadanjem, očitanjem in grožnjami.

pred meseci sem spomnim, da je enako vprasanje postavila ena bralka dr.Kosicku in odgovoril ji je naslednje:
* punco zelo mucijo hormoni in na ta nacin preizkusa svojo spolno privlacnost pri odraslem moskem.
* od moskega je zelo nezrelo, da se spusca na taksen nivo, oz. v igro z Lolito
* bralki je svetoval, naj sama jasno in glasno obema pove, kaj jo moti – (tudi meni bi taksna bozanja po laseh sla zelo na zivce in za normalne obiske niso normalna)- vendar presodi sama…
*kako se punca obnasa do svojega oceta? si se poskusila pogovoriti z njeno mamo?

upam, da bos uspesno resila problem…

lp
Nika

nova
Uredništvo priporoča

Hvala za nasveta. Z možem sem se skušala pogovoriti, pa me sploh ne jemlje resno. Češ kako me to lahko moti in., da pretiravam.

tukaj bi bil jaz zelo vstrajen.

Ja, moti me in nič ne pritravam, pa povej svojo zgodbo in razlago. tako se jaz počutim in tako jaz vidim, če me moti oprosti ker sem človek. če pa te moje pripombe in moje misli nič ne dosežejo, potem pa nimaš nobene odgovornisti več do mene in seveda nobene časti. če ti nič več ne pomenim in je vse farsa, potem ne razumem zakaj sva skupaj.

če te ima kaj rad, se bo s teboj pogovril o tvojem pomisleku, če se ne bo in pretiravaš, potem se ti vprašaj, kako si ga dobila in kako si do sedaj preživela z njim toliko časa in ali ti skupno življenje še kaj predstavlja.

Samo zaradi navade????

primož

Draga Zvezdica!

Se pridružujem Primoževemu postu! Vztrajaj! Sama bi naredila še kakšen “Halo”!!!

Pozdravček!

Nika

postavi meje. Sedenje v naročju je primerno za hčerko, ne pa za sosedico.

Če se jih ne bosta držala, bi naredila halo. Konec koncev bi kdo v tej igri z Lolitko videl nadlegovanje mladoletnice. kar tvoj mož gotovo ne bi kar tako požrl.

T.

…ojla….

ne vem no, sam men se prec zdi, da ti lahko tuki kar precej lasje pokonc skočjo…pri 15 letnicah se včasih že vprašam, ktera še ni zgubila nedolžnosti!

Predlagam, da jo TI primeš za joške in rit pred svojim možem! MISLIM RESNO !!!
Boš videla reakcijo moža in nje! Presenetila boš oba in če bo potem še naprej provocirala tvojega moža, ponavljaj akcijo! Prej ali slej bo prišel dan, ko bo krepko premislila o svojem obisku. ZAŠOKIRAJ TI !

15 letnica nima kaj početi na kolenih svojega odraslega soseda! Verjamem, da tvojemu možu godi taka pozornost, očitno pa je, da je ne jemlje kot sosedico, če primerja njeno postavo s tvojo.Skrajni čas je, da se to neha. Jaz bi svojemu možu razložila kako gledam na stvar in, da če ne bo on nič ukrenil, da se bom pogovorila s sosedico in celo z njenimi starši. Verjetno tvojemu možu ne bo vseeeno ob misli, da boš gospodu sosedu povedala, da ti ni všeč da njegova hči sedi tvojemu možu na kolenih. Ali sosedica počne to tudi, če so njeni starši zraven?

Grda zadeva. Sploh pa se sprašujem kako doživlja to Lolitko tvoj mož? Kaj je v njegovi glavi? Upam, da ne kaj nezdravega!

No enkar  smo bili na morju pa smo plesali   .

Prišli so blizu neke punce in fantje ki so bili malo pijani    pa pride k meni   neka od  deklet me prime za roko tre začela sva skupaj plesati   .

Mislim ne razumem   zaposleni naju niso postili da bi se    malce stisnilaali poljubila   .

Meni je bila dekle zelo všeč   in sem celo noč sanjav v njeni lepoti   .

Saj nebi bilo nič narobe če bi dobila moj prvi poljub   prijateljstva   .

Vendar ko smo šli spati mije bilo zelo hudo kjer  se nisva  poljubila    ali stisnila k telesu   .

New Report

Close