Najdi forum

Zdravo Primož!

Mene pa zanima koliko si star. Tvoji odgovori tukaj so me naravnost impresionirali. Sploh nisem vedela, da naša deželica premeore celo take fine moške. Sicer vem, da si poročen, toda vseeno kje pravzaprav izdelujejo take moške :)))) (malo šale mora bit)

Želim ti en zelo lep dan
A

:))))))))

Hvala, take moške izdeluje moja mama in oče , hahahaha….da me mama zdejle sliši bi bil spet kregan. Ne glede na to, da lahko že skrbim sam zase, še vedno živim za mamo in moram reči, da se velikorat ne strinjava, še vedno pa me ima rada tako, kot ima rada mama svojega sinka. Še vedno jo skrbi zame, še vedno bi me rada oblačila, še vedno mi rada ukazuje, navsezadnje sem še vedno njen otrok in bom dokler bo živela. Moram rečt, da sem vesel, da imam take starše, marsikdo mi bo zavidal, vendar bom rekel, da tudi jaz sem velikokrat prejokal v mladosti, se nisem strinjal z njima in sem bil ves nesrečen, kako obupne starše imam. pa tudi dobil sem jih .))))
Ko pa imam danes svoje otroke, si rečem: ” no ja, pa še kako so imeli prav” Čudno, kako se lahko ljudje spremenimo. No, ja tudi sam sem marsikaj sprejel in začel drugače gledati na vse ljudi okoli sebe, tako da tudi veliko več sprejmem in gledam iz drugačnega zornega kota. Imel sem srečo, da me je življenje pripeljalo do takega razmišljanja, tako kot je in kot še enkrat pravim, ni bilo vse lepo in srečno, preprosto pa sem se naučil, da sprejemam vse kar se mi zgodi, predvem pa sem moral sprejeti preteklost, da lahko živim danes. Dobre in slabe stvari so del naših življenj in tako jih moramo tudi sprejeti.
In ker sem imel srečo in sem se veliko naučil, bi rad to dal še komu drugemu.

Kaj ti pomaga bogastvo, če ga ne moreš z noben deliti. veš kako pravijo:

Najbolj reven je skopuh, ki ima toliko, da ne more nobenemu ničesar dati.

in res je, drugii del pozitivnega življenja, je pa tako kot praviš: Šala mora bit, pa ne malo, lahko jo je v izobilju. ne pravi moj kolega zastonj. “Skleda smeha na dan, zdravnika stran!”

pa še vedno nisem povedal koliko sem star :))) Ne da se ne bi upal, saj marsikdo ve, samo če pa sedajle povem, ko je forum šele na začetku, bodo pa mislili, da od kje preipisujem, kar pa vsekakor drži :)))) vsakemu pa lahko namignem kako naj bere moje odgovore, saj za vse velja enako.

Bistvo povedanega iščite v zamolčanem.

Primož

New Report

Close