Najdi forum

Živjo,

zanima me sledece. Recimo, da mi je vsec neki tip – to sem mu tudi osebno razložila. On pravi, da je trenutno prevec zaseden (z zenskami), jaz pa se vedno upam, da me bo poklical (ima mojo telefonsko in sliko). Pravi, da z mano ne more bit, ker se mora stvar zgodit spontano (kaj naj bi to sploh pomenilo?). No, dvakrat sem ga ze pocakala skoraj pred vrati njegove sluzbe in vedno je bil z mano zelo prijazen (kakor je sicer tudi prijazen z vsemi zenskami na splosno!). Zanima me, ce mislite, da bo med nama kdaj karkoli bilo. Ali mi bo ta oseba sploh kdaj povedala, ce mu npr. grem zares na zivce in me ne mara? Ali fantje kdaj kaj takega poveste dekletom ali ste le se naprej prijazni z njimi in jih zavajate? Meni se zdi, da ga bom pred njegovo sluzbo cakala vse pogosteje …

Lp, Anja

Ja, če boš pa to počela, potem pa ti bo res mogoče kdaj rekel, da mu greš na živce.
Mislim, da je rekel kar prav, stvar se mora zgoditi spontano, čeprav bi katere žesnke mislile, da se moškemu nastaviš in ta že reče, no potem pa v redu, pa da vidimo kaj se bo zgodilo.
Če ve kaj hoče, potem ti ne prideš v poštev, saj s takim načinom res ne boš mogla priti v njegovo srce. K njemu boš lahko prišla, takrat ko bo on čutil potrebo po tvoji bližini, kadar boš morebiti drugačna od ostalih.

Ni vse v lepoti, v neki knjigi sem prebral, da se človeški obraz nenehno spreminja. žalostno bi bilo, da je obraz v otroštvu enak obrazu na stara leta, kar pomeni, da se notranje, duhovno niste popolnoma nič razvili. Ja pravijo, oči so zrcalo duše, saj se v njih vidi in odseva naš duševni razvoj in ta notranjost ta izraznost, ki jo sami ne opazimo, lahko privlači ljudi ali pa jih odbija. Včasih se zazdi, da ko pogledaš ljudi v oči, da ti niso všeč. Temu rečemu ne sede mi na prvi pogled, če bi že morebiti sprejel tisto energijo, pa pridejo poleg še veliko drugih malenkosti. Eda izmed njih je lahko direktnost:” Ej, ti si men všeč, a bi lahko kaj imela s tabo2. IN drugi, vedno bolj pogosto čakanje pred službo. ???

Če ima sliko in telefonsko, ker si mu jo ti dala, ne vem če te bo ravno zaradi tega poklical. Mogoče je pa samo prijazen do tebe in te noče na grd način odgnati.

Če ti dam odgovor, kakšni so fantje: Eni te grdo, drugi lepo odženejo, ima pa zelo prav ko pravi, da se mora zgoditi spontano, drugače je preveč na silo. To je ravno tako kot pri sexu, če boš na silo, ne boš dolgo.

primož

No, ker mi je itak jasno, da s tem tipom ne bo nic, me zanima naslednje. Jaz sem vanj strasansko zaljubljena in brez njega ne morem ziveti, neskoncno me privlaci .. Torej, ker mi je jasno dal vedeti, da itak ni za resno zvezo, me zanima, ali bi npr. pristal na to, če mu rečem, da bi z njim rada samo seks za eno noč. Prijateljice me prepričujejo, da če bo že zato, ker mu toliko težim, pristal na ponudbo, naj zagotovo ne pričakujem tistega, kar si jaz želim: t.j. noč v dvoje in potem crkljanje in nežnost po seksu. Kaj menite na to?

Lp, Anja

Anja,
kaj misliš da menim?

verjetno si še zelo mlada in ti hormoni delajo sto na uro, o življenju razmišljaš bolj malo o pravi ljubezni še manj. če misliš, da bo zaradi tega, ker mu nonstop moriš rekel: ” Ma mater dost jo man, grem pa z njo postlo, da bo mir” in potem pričakuješ crkljanje??????

Milijon vprašajev bi ti lahko dal, A res tako razmišljaŠ???? če tako, potem verjemi, da si lahko predstavljaš smao sex in nič drugega, na koncu boš pa še razočarana. Ljubezen je nekaj več, sex je pa posledica ljubezni, in če je sex res posledica ljubezni, potem bo to tako nora spolnost, da je ne boš želela nikoli pozabiti.

Pozabi pa na sex za eno noč, ker boš samo razočarana. razen, če želiš samo to in nič drugega.

primož

Verjetno ne bi bila zadovoljna, ker ti pričakuješ več, ne samo telesno potešitev, čeprav ti je tip blazno všeč. Ne ponižuj se s tem, da bi pristala na manj, kot si želiš, samo zato, da bi prišla v njegovo bližino.

pozdravljeni!!!

tudi jaz imam enak problem kot anja.zaljubljena sem v fanta,leto starejšega od mene.ko me vidi na hodniku se mi nasmeje in me pogleda,vedno si najde razlog,da me nekaj vpraša.pred testom mi zaželi srečo.pred kratkim pa me je začel zajebavat z fantom,s katerim sploh ne hodim in on to dobro ve.ko ga vprašam če je ljubusumen najprej odgovori ja ,šele nato ne.brez dekleta je. vsi mi pravijo da je vame,vendar si tega ne upa priznati.kaj pa menite vi???

nina

Čavček Anja!

Halo, ženska kaj ti pa je! Ne bodi no tako nora! Tip ki, reče, da si želi to tako spontano, želi le mir pred še eno žensko, ki se je noro zatrapala vanj. PUSTI GA IN NAJDI NEKOGA, KI TE BO IMEL RESNIČNO RAD

Najbolje,da stopiš do njega in ga vprašaš, če bi rad bil s tabo? če bo rekel, ja, potem ima veliko možnosti, če popravi svoje obnašanje in ljubozumnost. kajti najbolj sovražiš, da is ljudje izmišljujejo zgodbice, da zadovoljijo svojo domišljijo. če mi že ne uspe, pa naj vsaj ostali vejo,d a me ni dala na čevelj, ampak jaz ne.

O ti moj bogi EGO, ko bi ljudje večkrat pokazali kakšni so v resnici, bi imeli veliko več sreče pri ženskah in obratno.

primož

ali je možno da je ta fant zaljubljen vame????

nina

seveda je možno pa še kako, saj sem rekel, vprašaj ga.

primož

pozdravljeni!!!!

sem ga vprašala in je rekel,da ne.gleda me pa tako,da me mal ne požre!!!!

nina

Potem pa je verjetno brez veze da karkoli vstrajaš ali poskušaš. Raej se mu nasmehni in sedaj naj on pristopi takrat pač ko bo to želel. Do takrat pa ti lepo živi naprej svoje življenje. Če pride vmes kdo nov, Bog pomagaj, imaš vso pravico,d a si izbereš kogar hočeš.

Predvsem bodi zvesta sama sebi in svojem srcu.

primož

New Report

Close