Najdi forum

Prosim pomagajte mi saj se sama ne vem kje sem.stvar je taka.s fantom sem ze eno leto in pol skupi.bil je moj prvi in jaz ga imam neizmerno rada,z njem se vidim do konca zivljenja.problem pa je da me zanima se seks s katerim drugim,ker ce ne se bom celo zivljenje sprasevala kako je sploh biti z drugim fantom. prevarati ga nocem,ker se mi ne zdi fer. ali ga imam sploh rada,ker se mi ne zdi dobro da sem to sploh zacela razmisljati? kaj naj naredim? naj ga pustim in potem ugotovim kaj sem izgubila? zadnje case se skoz sprasujem kaj mi je, kako cutim in tudi do fanta sem se spremenila. vem,da ga imam neizmerno rada,vem da je on najboljsi clovek na svetu in zame naredi vse,cisto vse, vendar pa malce mika da bi probala se kaj druzga… prijateljica mi je rekla da ce o tem razmisljam potem ze niso moja custva do fanta taka kot so bila,jaz pa se sama ne vem vec nic. ali res niso vec prava custva ali pa se jaz bojim prekiniti s fantom?
kaj menite vi? vsak nasvet bo zelo pomagal,HVALA.

Sanja,

kako naj vemo, kako je drugje, če smo z enim celo življenje. Veš kaj bom rekel: Blagor tistim, ki so lahko s prvim in edinim, celo življenje do smrti. če ga imaš rada ostani z njemu in nikar ne poiskušaj kaj podobnega. če vama kaj manjka in si zato eliš, potem ni 100%, če pa je ve v najlepšem redu, potem pa naj ostane tako kot je. Veš želje pa misli pa vedno so in obstajajo. tako, da to ni nič nenavadnega. če pa bi probala z drugim samo zato da bi bil drug, pa naj ti povem, da ni nič drugače,s amo druga oseba, lahko da ima drugačnega, večjega ali manjšega, in kot večina pravi, ni vse v sexu, zadovoljitve so lahko tudi na druge načine. Saj pravim, če bi rada zato, ker nekaj ne moreš tukaj uresničiti ali pa da ti da premalo, potem je to drug problem. Nikar pa samo zaradi tega, da bi probala. verjemi, če te zadovolji in ti v vsem ustreže, naj ostane pri tem.

Nekateri si celo življenje očitajo zakaj so probali. Ti se temu lahko izogneš, ampak kot sem rekel če vse štima med vama, nikar ne zamenjaj. pa skupaj poglejta kakšen erotičen film, ali pa kaj več filmov, pa vidiš, da je vse enako, če imaš pri sexu domišljija, potem je lahko vse lepo in to samo v dvoje.

primož

Zdi se mi normalno, da te zanima, kako bi bilo še z drugimi fanti, ker ti manjka izkušenj. Zdej tako, tudi če bi spala še drugim fantom, ni rečeno, da te ne bi zanimalo še, kako je s tretjim itd.

Nekatere nikoli ne mine želja po drugem telesu, vprašanje je samo, kako živijo s tem. Nekatere preveč “matra” in se poslužijo prevare, drugi tega ne jemljejo preveč resno in si mislijo; saj te prime pa te mine.

Vprašaj se kaka oseba si ti. Bi lahko šla z drugim v posteljo samo zaradi seksa, ali morajo biti zraven še čustva? Če je drugo, boš težko šla samo v avanturo in lahko ti bo pozneje žal. Kaj bi ti bilo najbolj žal, če bi vedela, da boš jutri umrla; da nisi poskusila še z drugimi ali da si prevarala svojega fanta?

Ta želja pa zna biti zelo moteča, ker spreminja odnos s tvojim fantom. Ne vemo pa, kaj se bo zgodilo. Ali boš na koncu zadovoljna ali ne. Marsikateri bi ti napisal, dej punca ne bodi nora, poskusi še z drugimi, drugače te bo vedno mikalo. Ali pa ravno obratno, da ti bo na koncu žal, da boš izgubila fanta itd.

To je še vedno tvoja odločitev, upam pa, da ti bodo vprašanja zgoraj pomagala, da se boš lažje odločila. Pa tudi Primož je napisal zelo pameten odgovor.

nova
Uredništvo priporoča

No, vidiš, o tem jsrazmišljam že par let… je moja prva in razumeva seok… na noben način je ne bi hotel izgubiti, pa vendar misli, kako bi bilo z drugo žensko mi ne dajo miru…
Moje mnenje, enkat je treba probat, boljš zdej kot kasnej..
lep dan

Rok, da ti odgovorim, saj bodo tudi drugi brali.

Moje mnenje pa je, da si močno neresen, če tako razmišljaš. Enkrat je treba probat. Lepo te prosim. naj ti povem, ni ti treba probat niti enkrat, pa lahko živiš veliko bolje, kot večina ljudi na zemlji.

V nekem sporočilu je ena gospa zelo dobro napisala, ja je probala in to samo zaradi želje, mož ni nikoli izvedel, ampak ji je močno žal, kajti bila je samo ogromna želja, v primerjavi z tistmu drugem, pa je njen mož pravi kerlc. To je morala seveda sama ugotoviti, ampak žal je že prepozno in seveda na napačen način.

Zapomni si, vse je samo v želji, nikoli pa ni bolje, še posebej, če se z sedanjo zelo dobro razumeš. Če se pa ne, potem pa sploh ne vidim razloga zakaj si z njo.

pri takih zadevah bodi previden in vedno pomisli, kaj če bi ona to naredila tebi?????????

Primož

Jaz razumem roka.ni tako lahko recti,ker te dejansko pac zanima kako je.ful mam rada fanta ampak zal me zanima se kako je s katero drugo osebo.una gospa je probala in zdej vsaj nima vec teh problemov in vprasanj.
ne vem kako se bom odlocila,morm se mal premislit.sej enkrat me mine,vcasih pa kr razmisljam…
lep pozdrav

Vprasanj res nima, ostaja pa breme, da je to naredila, ki je pa veliko bolj boleče, kot pa ne probati. tega se žal nikoli več ne znebiš. četudi fant ne bo izvedel, pomisli, vsak dan do konca življenja, veš, da mu nisi bila zvesta in si ga prevarala in nikoli več mu ne moreš rečt, da ga ljudiš njega in edinega in da vse kar imaš lahko daš in si dala samo njemu.

Tega pri 50 letnici poroke ne boš mogla rečt, če pa boš zelo dobro veš, da boš lagala , kar pa lahko zaključimo, da bo tvoje celo življenje slonelo na laži.

tako majhna teža, pa tako veliko breme.

Razmisli.

primož

New Report

Close