Najdi forum

Pozdravljeni
pred leti se je ena ženska zanjimala za mene, norela je za mano , me zasledovala,v glavnem zdela se mi je preveč vsiljiva , meni je bila zelo všeč ampak me je nekaj odbijalo od nje,mogoče ker je bila par let mlajša od mene, ampak vseeno mi je bila vsak dan v glavi.problem da nisem bil z njo je bil ker je že imela fanta in to mi teži, če je že zasedena in vem da sem ji obrno glavo in zdaj mi je žal, nisem nek narcisek tak da to odpade,jaz sem vsa ta leta ostal sam nekaj avanturic in to je to ona pa je takoj najšla si moškega ker je res lepa punca.Bistvo je v tem da vedno , ko jo vidim kako je z njim zadovoljna mi kar postane hudo ker jaz nisem bil pametnejši , samo da se ve ji pa zelo privoščim , ker to je moja kazen za vedno, vedno mislim na njo tudi kadar sem z kakšno drugo žensko, ker ženska je res nekaj posebnega lepa ,pametna miga se v teh umetniških krogih. Povejte mi prosim kako naj jo pozabim, ker ko sem v njeni bližini se začnem čudno obnašat ,nimam napadov al kaj podobnega v glavnem rad bi se ji pokazal v najlepši luči, zanjima me če še kaj čuti do mene, al pa sem ji jaz spremeno mišljenje o moških. Ne morem verjet da sem lahko to spravo na “papir”, ker o tem še se nisem nikdar pogovarjal, kako naj jo pozabim?
star sem 24
hvala pomagajte mi prosim

Tino,

nikar tako, saj bo prišla druga še veliko boljša, če pa pride ta nazaj pa naj ne pride zaradi tvojega izkazovanja ljubezni, ampak naj sama ugotovi, da si jo vreden ali bolje, da te je vredna.
Nisi želel ničesar, ker je imela fanta. Izjemno lepa, čudovita in čista poteza. Potem pa se sekiraš, ker jo je dobil drugi.

No sedaj pa pomisli, da jo ti dobiš in jo potem od tebe nekdo drug. Prav tako kot bi jo ti prevzel od drugega, ko sta še skupaj, bi se lahko zgodilo, da bi jo nekdo tretji prevzel od tebe, ko bi bila še vedno skupaj. Ti si ravnal zelo odgovorno, ona ni. In isto napaka lahko kadarkoli ponovi, samo da bi bil žrtev ti. Čeprav je lepa in čudovita in se giblje v javnih krogih, kar močno paše, očitno le ni imela toliko spoštovanja do partnerja, da bi mu povedala, da nista za skupaj in ga pustila ter nato šla z drugim. Kako temu rečemu, živi iz dneva v dan. In nikoli ne ve, kaj bo prineslo jutro, s tem pa tudi ti ne, pa če se še tako trudiš. Bodi še naprej tako dober in počakaj na tisto, ki te je vredna.

Pa še ena misel zate, ki jo upoštevaj:
ČE ŽELIŠ VIDETI NE SMEŠ GLEDATI Z OČMI, TEMVEČ S SRCE. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.

primož

Hvala primož še poznaš kakšne metode za preboljenje ljubezni
hvala

Ja najboljši način je, da jo sprejmeš in da si vredn boljšega. dugače pa čim več športa.

primož

New Report

Close