Najdi forum

Ola!

Tole je mogoče samo en problemček, ampak mene fuuuuull muči! 🙂
Takole gre:
Že od oktobra sem na smrt zaljubljena v sošolca. Vse skupaj je tako očitno, da skoraj vsi že vedo. On pa to ve nekje od decembra. Kar čutim sem mu napisala na sms, njegovi smsi pa so realno gledano čisto nevtralni. Ko sva skupaj se do njega obnašam tako kot, da sva prijatelja in da nič ne čutim, čeprav je njemu glede mojih čustev že sigurno vse jasno. On pa je do mene tako naprimer dva dni v tednu ful prijazen potem pa me dva dni kar ignorira. Tako se vleče že od oktobra in do sedaj še sploh nisem mogla ugotoviti, če mu je sploh kaj do mene. Čisto sem že obupala. Če mu grem na živce, zakaj mi tega ne pove? Punce nima.
Povejte mi vaše mnenje in kakšen nasvet?
(napisala sem na kratko, upam, da se lahko razume.)

čaw, Sanela

Sanela seveda se razume,

vendar ne vem. če bi ti razlagal na dolgo in široko, saj lahko vse ugotoviš na zelo enostaven način. Pokličeš ga in mu rečeš, če je za en sladoled, da ga ti povabiš. Če reče , da ne, potem si si že 50 % odgovorila. IN če imaš možnost, da sta kdaj lahko za trenutek sama, ga lepo vstavi in ga prav lepo povprašaj, brez nepotrebnega obnašanja in govorjenja, pogledaš ga iskreno v oči in mu rečeš, da verjetno že ve, kaj čutiš do njega, saj že vrabči čivkajo, da pa te iskreno zanima, kaj on čuti do tebe in kaj si on predstavlja pod to tvojo ljubeznijo. Nikar ničesar ne pričakuj, samo vprašaj in počakaj na odgovor, če bo rekel, da nič, se mu samo zahvali za iskrenost in mu daj roko pa reci :” Prijatelja?” Se lepo nasmej in pojdi. Vse ostalo se bo razvijalo samo od sebe.

Vendar kratek nasvet za vse: Če ste v dvomih vprašajte, veliko manj časa vas bo bolelo, kot pa to da ne veste.

Primož

p.s.
Bodite vedno iskreni, do drugega in do sebe.

Hvala Primož! Točno nekaj takega bom naredila in to še ta teden. A mi verjameš, da že komaj čakam?! Pa bo, kar bo!
Prosim drži mi pesti!
Bye, Sanela

nova
Uredništvo priporoča

zivjo!
em pejta enkrat na pijačo pa se v miru pogovorta.. tko bos vsaj vedla pri čem si .pa ne pričakuj preveč da ne bos na koncu razočarana:)

Živjo Sanela!

Vem kako ti je, kajti tudi sama sem imela tak problem. Bil je moja prva ljubezen….no moja žalostna zgodba te najbrž ne zanima, ti pa svetujem, da ga najprej povabiš na kakšno pijačo ali pa sladoled, saj se bližajo topli dnevi. Pogovarjajta se o vsem mogočem, (vse kar zanima tebe in njega), pri tem pa ga vedno glej v oči, kajti oči nikoli ne lažejo. Sem pa tja mu med svojimi besedami, med vrsticami povej, kaj čutiš do njega in ga opazuj kako bo reagiral.
Če ne pokaže nobenega zanimanja zate, se raje umakni, kajti zate bi znalo biti to zelo boleče.

Upam, da ti bo moj nasvet pomagal in ne pozabi OČI NIKOLI NE LAŽEJO.

New Report

Close