Najdi forum

Ojla, nevem če sem na pravem forumu.. Potrebujem pa nasvet, z žensko sva v vezi 7 let. Zadnja leta je odnos zelo slab skoraj da ni sexa, ni medsebojnega druženja, pri obeh se vidi nezadovoljstvo, skratka totalno razhajanje pogledov, kakorkoli sva se trudila popraviti ni to to.
V tem času sem spoznal drugo žensko znjo imam afero že 2 in pol leta. S katero je vse v samem vrhuncu, od izletov, druženja, sexa, povezavi mislim vse na isti valovni dolžini.
Ona je pred afero z menoj imela resno vezo 5 let in se razšla ko je spoznala mene, v vezi z njim je bila z žensko 2 lete pravi namrec da zaradi pomanjkanja pozornosti, čustev, ljubezni vsega pri tistem fantu je to našla pri tej ženski kar me zelo bega, takrat je priznala da je bi-sexual, danes trdi da se ji vse to gabi oziroma da se več nevidi z žensko, sprašujem se če govori samo da se meni lepše sliši ali obstaja možnost da človek spremeni nagon skratka med afero z menoj je imela stik z drugim cca mesec dni pravi, da je hotela oditi od mene zaradi trpljenja, ker imam jaz nekoga doma vem, da ni bilo spolnega odnosa med njima ker se je punca sama odločila za poligraf in tudi to dokazala, po vsem je hotela priti nazaj oziroma nadaljevati odnos z menoj kar sva tudi naredila vendar se jaz borim v glavi z dvem stvarmi kaj če se ta zadeva ponovi če jaz gdaj naredim korak doma in pa če obstaja možnost da se ji resničnoto z ženskami zdi odvratno.
Da nisem že prej naredil koraka je bil zame največji problem ta ženska, sama pomisel na to me zmrazi.
Prosim za kakšno mnenje in prosim brez obsojanj


Pri bi-seksualnem partnerju gre zgolj za to, da je “konkurence” pač za polovico več, saj sta mamljiva oba spola.
Bi-seksualnost ne pomeni, da “moraš” ves čas biti z obema spoloma – konstantni trojček. Pomeni zgolj to, da si lahko z obema spoloma. Monogamija pa že med zategnjenimi heteroseksualci ne deluje najbolje. Povedano drugače: Pri čisti heteroseksualki niste nič bolj na “varnem”.

Antropologi nasplošno ugotavljajo, da je ženska seksualnost nekoliko bolj fleksibilna od moške, ki se nekje po 20 letu “zabetonira”.
Malo ljudi je strogo hetero ali homo – seksualno. Dejansko se nas večina ljudi nahaja na spektru vmes, o čemer je že Kinsey:
[img]https://66.media.tumblr.com/b0ac2abcd399b35dbb862c72f9d4f8c8/tumblr_inline_nvuwm8zGqh1s0q1be_1280.png[/img]

Sodobnejše skale so še kompleksnejše, ker upošteva še nianse.

Bi-corius človek bo tako morda probal z istim spolom.. in potem tudi ugotovil ali mu to ustreza.

2 letna veza z istim spolom dokazuje, da ne gre več za “radovednost”. Je pa lahko, kot Kinseyeva skala lepo pojasni, interes do istega spola pač nižji.
Lahko je tudi finta v levo, da se znebiš bivšega partnerja ali kakšnih vsiljivih nadlegovalcev s tem, da zaviješ proti bi-seksualnemu.

Seveda bi se morali o tem pogovarjati z vašopartnerko – z NJO gradite zaupanje.. in ne “vohuniti” za njo pri anonimnežih na spletu. In če vam anonimneži svetujejo, da morate takoj pobegniti?
Boste kar pobrali šila in kopita?

VIDVA gradita odnos, vidva gradita zaupanje.. odnos. Zato se tudi VIDVA morata pogovarjati ISKRENO!

De omnibus disputandum..

Najprej bodi iskren. Do partnerke in samega sebe.
Sediš na dveh stolčkih zaradi pomanjkanja sexa in sedaj od nas pričakuješ, da izberemo namesto tebe.

Torej. Če ostaneš s partnerko, ki te v nobenem pogledu ne zadovolji boš nesrečen, prav tako boš nesrečen, če se ustališ z ljubico. No. Tako pišeš. Dvomiš v njo ker je bi…a zaradi moškega pa misliš, da te ni zmožna zapustit?

V glavnem. 2 leti partnerki niti nisi dal možnosti, da se spremeni, ker si se zaljubil v drugo (bodi odkrit do sebe in ne dajaj vso krivdo nanjo), z ljubico pa ne upaš zaživet, ker je dom vseeno dom in neka varnost.
Kdo bi te razumel…

Ampak v tem primeru kaj pravis na to da je ta punca imela med afero z menoj nekoga za cca mesec in pol ob sebi, je možnost da me je s tem hotela pozabiti. Ali pa naj bezim od takšne ženske glede na to da je v prejšnji vezi isto naredila

New Report

Close