Najdi forum

Ali se lahko zainteresira zame?

Vsem lep pozdrav!

Ne vem, kako lahko začnem svojo zgodbo. Smo skupina odbojkašev, ki smo se pred korono vsakotedensko dobili na odbojki. Vsake toliko časa, smo imeli kakšno zabavo ali piknik. Pred tremi leti je prišla nova članica, ki se mi je zdela zelo simpatična. Pa ji recimo Sonja. Takrat sem bil tudi v resni zvezi s punco s katero sem si želel ustvariti družino. Moja tedanja punca je bila prijetna za pogovor zelo pametna in tudi lepa na pogled. Živela pa je neko življenje brez cilja. Tako umetniško. To mi ni bilo všeč. V petih letih sva se dvakrat razšla in dvakrat poizkusila na novo. Za novo leto pred korono mi je totalno počil film in sva se razšla.

Sedaj, ko so se terase odprle smo se z odbojkarsko ekipo spet nekajkrat dobili na pijači. Prišla je tudi Sonja in sem začel razmišljati, da bi midva postala par. Sonja je urejena in simpatična.

Problem je v tem, ker se ji dopadejo odbojkaši, ki so kar mlajši od nje. To vidim. Problem je tudi v tem, ker je te fantje ne prebavljajo. Ni mi jasno zakaj. Tisto poletje pred korono smo se na hitro dobili na pikniku pri eni odbojkašici. Sonje ni bilo na pikniku. Takrat še nisem razmišljal o tem, da bi bil s Sonjo. Bil sem s prejšnjo punco. Mislil pa sem, da je to dobra partija za katerega samskega fanta iz skupine. Ker je ni bilo zraven sem rekel, da jo bom poklical. Ko sem to rekel, se je eden izmed fantov, ki je pri ženskah zelo zaželjen vstal in rekel, da bo takoj odšel, če pokličem Sonjo. Na moje vprašanje zakaj je odgovoril, da je to najbolj tečna baba na svetu. Drugi sploh niso ugovarjali. Videl sem, da tudi drugim ni všeč.

Še en tak primer je bil, ko so rekli, da bo Sonja zraven in je drugi fant totalno ponorel in je rekel, da naj bo v tem primeru vsaj 10 metrov stranod njega, drugače ga ne bo. Meni se ne zdi napačna ženska.

Ker je urejena in meni simpatična, sem začel razmišljati, da bi midva postala par. Vidim pa, da ona (še) ni ravno zainteresirana zame. Kaj pa mislite vi? Se splača tu kaj probati oziroma jo osvajati?

Obstaja na tem forumu kakšna ženska, ki je šele po nekaj letih vzljubila fanta, ki je bila že prej z njim v družbi in pozabila druge?

Vsem hvala vnaprej za odgovore.

Pitršek

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.


Lahko se učimo iz napak, dogodkov drugih.. vi ste se odločili učiti na lastnih.

Odpor več ljudi, še posebej, če so z vami kompatibilni, bi vam moral biti opozorilni znak.. če ne drugega, da vprašate: ZAKAJ?
Če ni kvalitetnega odgovora, kot je natolcevanje “o najbolj tečni babi”.. potem se pač ni vredno ozirati na to. V primeru, pa da se poda tehtne razloge.. bi pa veljalo ravnati v skladu z navodili.

Razen seveda, če se morate vsega naučiti osebno, na sebi.. s svojimi napakami.. Potem pa kar pogumno naprej.. življenjske učne ure so minuto pred vami.

De omnibus disputandum..

Stepni volk, hvala za odgovor.

Popolnoma se strinjam s teboj. Razmišljam tudi o tem, da bom preveril ozadje te negativne nastrojenosti proti njej. Upam, da kaj podobnega ne govorijo, ko mene ni poleg 🙂

Res, da se veliko nisem družuil z njo. Tako, da bi bila kdaj s Sonjo sama, se sploh nisva dobila. Ko smo z odbojkaši v družbi pa do sedaj še nisem opazil, da bi bila ona nekaj posebno tečna. Vem, da sta se enkrat s tistim kolegom, ki je rekel, da bo odšel, če bo ona prišla, sprla glede avtomobilov o tem, kaj je zanj pravi avto in kaj je zanjo pravi avto. Drugi konflikt pa je enkrat nastal pri plačanju stoškov neke skupne zabave. V obeh primerih, vsaj z mojega aspekta, ni bilo nekih posebnih (tečnih) odstopanj z njene strani.

Se pa želim v naslednjih dneh dobiti s “predsednico” naše odbojkarske skupine, da se pogovoriva še znjo.

Vsekakor bom poročal o zadevi, da mi boste lahko vi, ki ste indiferentni v tej zadevi lahko svetovali 🙂

Lep vikend.

Pozdravljen,

totalno si zaslepljen in ne vidiš realne slike. Njena fizična privlačno je zameglila tvojo presojo. Tvoji prijatelji, ki ne gojijo romantičnega interesa za njo, jo vidijo realno, ti jo pa idealiziraš.

Kar se tega tiče da postaneta par, to ni odločitev enaka temu da greš kupit stvar, ki jo rabiš. Žensko moraš najprej zapeljati, do tebe mora čutiti visok interes, da sploh lahko začne razmišljat da bi bila s tabo v partnerskem odnosu. Prav tako če boš omenjal partnerski odnos prvi, boš izpadel obupan in boš tako uničil vse šanse pir njej.

Ženska, ki jo privlačijo mlajši, ni čustveno zrela oseba, bolje bi ti bilo da se sploh ne petljaš z njo, saj te bo varala 100 % tudi če ti jo uspe dobiti.

In glede tega da ženska z leti vzljubi fanta, to ne obstaja. A si ji privlačen ali pa ji nisi. Veliko moških so zmotnega mišljenja da če se bojo družili z žensko pod krinko prijateljstva, da jo bojo s časoma osvojil, kar se ne zgodi nikoli, oziroma samo v redkih primerih, ko ženska izrabi takega moškega kot rezervni načrt in definitivno si ne želiš biti nobeni ženski poslovna odločitev. Za več razlage si oglej moje nasvete na youtube. Lp

Po moje je tisti tvoj prijatelj kaj poskušal pri tej Sonji pa ni hotela in sedaj je ne prebavlja

Pozdrav, moje lastne izkušnje so take, da če so me opozarjali, je bilo res nekaj narobe. Da bi nekdo koga vzljubil dvomim. Moški sigurno po dolgem času ne vzljubite ženske. Obratno bolj možno, vendar bolj v redkih primerih, ki jih trenutno ne poznam. Poročaj, ker tudi mene zanima, kaj je s to punco.

Ti razmišljaš, ti se odločaš in ti se boš pogovoril z neko tretjo osebo? Ženske niso igrače veš, kaj pa ko bi malo pri njej preveril, če je sploh zanimaš? Tako mogoče ima ona kaj pravoglasa pri vsem tem?

Imamo že večkrat videno situacijo: ženska, vprašanje koliko privlačna, bi imela mlade in lepe. TI pa nje (seveda) ne bi imeli (ker imajo lahko veliko mlajših in lepših). Dodaš še (morda) težek karakter in je rezultat tukaj. Te iste ženske pa hkrati ne zanima nekdo drug, ki bi bil morda bolj primeren zanjo. Ker pač morda nima tako čvrstih mišic, ker ima morda že malo pleše, ne vem, karkoli, kar pride z leti. Da ima ta ista ženska seveda (skoraj gotovo) tudi že kakšne sledove let, pa seveda na upošteva. Na koncu ta ostane sama, avtor pa si najde eno, ki ga bo bolj spoštovala. Videno že ničkolikokrat.

Hvala vsem za odgovore. Sem jih skrbno prebral in razmišljam o njih.

Coach Dr Marton
Morda sem res zaslepljen in ne vidim realne slike. Bom še razmislil o tem in raziskal zadevo.
Drugače pa se s tvojim razmišljanjem popolnoma strinjam.

Freespirit
Kaj so imeli ti moški, ki Sonje ne prebavljajo, z njo ne vem. Ta prijatelj, ki je striktno proti njeni družbi, je v ženskem svetu tako zaželen, da dvomim, da bi mu bila všeč (od njega je starejša več kot 10 let). Trenutno ima partnerico, ki je res top (resna, izobražena, poštena in zelo lepa na pogled).

No, Sonja je zame povprečna urejena ženska. Moja bivša je bila na mnogih področjih res top ženska. Po letih me je odbilo le njeno bohemsko razmišljanje in obnašanje. Sonja pa je vsaj videti urejena ženska.

Vesnax
Prav to raziskujem, če je res kaj narobe z njo.

V moškem svetu pa sem že doživel, da se je prijatelj po nekaj letih ogrel za eno žensko, ko je že bilo prepozno. Ta srednješolka mu je dala v četrtem letniku zlat prstan in mu povedala, da je zaljubljena v njega. On pa je bil ravno v tem času zaljubljen v drugo punco in se ni zmenil za njeno »osvajanje«. Ko je imela ženska v katero je bil zaljubljen čudne izpade je šele spoznal, kako je bila tista punca, ki mu je dala prstan, resnično elegantna ženska. Ko jo je po nekaj letih začel osvajati, je bila že v drugi zvezi. Takrat mu je povedala, da jo je njen fant sprejel v bolečini, ko je bila zaljubljena v njega. Stal ji je ob strani in je tudi povedala, da ga zaradi tega ne bo zapustila, ker je videla, da se lahko na njega zanese. Danes je srečno poročena s tem moškim in ima dva otroka.

Tista punca, v katero je bil pa takrat zaljubljen pa si še danes ni osnovala resnega partnerskega odnosa in je že krepko prestopila v 30 leta.

Liliput_aha
Zavedam se, da ženske niso igrače in se (še) nisem nikoli tako obnašal do njih. Delam v tej smeri, da se tako tudi ne bom obnašal. Seveda ima ona pravoglasa in to prva. Ne želim si pa, da bi ob sebi imel neko žensko samo zato, ker ni mogla dobiti moškega, ki si ga želi.

Cwetqo
To je res že ničkolikokrat videno. Tako je bilo pri družinski prijateljici mojih staršev. Ženska uspešna in lepa. Pa je zapustila partnerja, ki je bil uglajen podjetnik in začela zvezo s 14 let mlajšim tipom. Seveda jo je mlajši tip pustil, ko je bila stara 40 let. Danes je stara 60 let. Še vedno uspešna, njena lepota pa usiha. Ostala je brez resnega partnerja in brez otrok.

Čeprav ne gledam mehiških ljubezenskih nadaljevank, so mi vaše življenske zgodbe res prišle do srca. Žalostne zgodbe.
https://www.youtube.com/watch?v=6CWPYcWaNHE

Je mogoče kdo pomislil, da “Sonji” ni všeč pobirati bivših od znank? Ali pa reskirati mesto v odbojkarski skupini? Ali pa samo, da se ji avtor ne zdi dovolj zanimiv in/ali zainteresiran, da bi pristopila?

Smo 2021, družba je mešana (m in f), vsak sodelavec, ki vpraša, če greš na kavo, ne vabi na zmenek in vsaka sodelavka, ki te povabi na kosilo, te ne namerava naskočit.

Pa tudi ne vem kaj misliš s “všeč so ji precej mlajši”…
Kaj jih vabi domov ali komentira kot 45letna gospa “oohohoo, 25letni fit bjondoti” tako kot vsak tip istih let.

jaz vem zakaj je ne marajo. Odnos starejsa zenska in mlajsi moski , ravno ce je privlacen, je tezek. Npr. Za delovno skupino pravim. Taka zenska jim ni vec privlacna in nimajo nobene tolerance ali potrplenja do nje. Ce pa kaj naglas pove, tudi ce ima prav, jo imajo za tezko. In to je vse kar je..

Uh, nisem vedel, da je moja tema iz pred leta še živa. Sonjo sem povabil na pijačko in sva kar nekajkrat bila skupaj. Na prvih dveh druženjih sem bil zelo zainteresiran zanjo. Po tretjem srečanju me je nekaj začelo motiti, pa ne vem kaj. Je sicer prijetna sogovornica, pametna in ima lepo postavo, a vseeno me je nekaj zmotilo. Potem mi je še kolega posredoval slabe informacije o njej in sem srečanja z njo postopno opustil.

Malo sem hotel biti sam, da zadevo premislim. Nekaj mesecev zatem smo dobili v službi novo sodelavko. Začele so se iskrice in sicer obojestransko. Pijačke, malčke. Ženska super in sodelavci jo imajo zelo radi. Rekel sem si, počasi naprej. Bila sva že na večerji in sprehodu, vendar brez intimnosti. Ima fanta. Pravi, da se z menoj odlično počuti. S fantom ne tako dobro. Rada bi plesala z menoj.

Lani, za praznike pred koncem oktobra grem v trgovino, ki je kar stran iz mojega mesta. Ne boste verjeli, srečam bivšo. Oba presenečena, sva se v trgovini pogovarjala uro in pol. Res dobra sogovornica, da o dobrem izgledu ne govorim. Potem sva šla na pijačko. Povedala mi je, da sedaj živi v drugi državi (pa ji recimo sončna država) in ima za partnerja zdravnika iz tujine in si bosta verjetno tam uredila življenje. Potem sem ji rekel, da me veseli, da je našla ljubezen svojega življenja. Rekla, je: Ja jaz sem našla ljubezen svojega življenja. Kaj pa ti? Povedal sem ji, da se od najinega razhoda srečujem z eno. Če bo ljubezen mojega življenja, bomo pa še videli. Potem pa je rekla: A hočeš videt kako izgleda ljubezen mojega življenja? Vzela je denarnico in mi pokazala sliko. Pa to sem jaz. Povedala je, da sem jaz ljubezen njenega življenja. Sliko po dveh letih še vedno nosi v svoji denarnici. Pogovarjala sva se več kot štiri ure. Povedala je, ko sem jo zapustil, je odšla v tujino in tam uteho našla v nekem mladem temne polti. Delal je doktorat tudi v drugi državi. Odpeljal jo je v to sončno državo, vendar ga je zapustila, ker je bojda preveč mislila name. Potem je srečala sedanjega partnerja.

Večer sva končala v njenem trenutnem stanovanju. Ko sva vstopila v stanovanje in zaprla vrata, se je zakadila vame, dala kar nekaj klofut, me grobo porinila v steno, stisnila pesti in na vso moč kričala: zakaj, zakaj … zakaj sem jo zapustil. Ko se je umirila, je počepnila in zajokala. Povedal sem ji, da zaradi njenega bohemskega življenja. Pravi, da to ni opravičilo. Hotla je vedeti resnico. Me je vprašala, če sem si slučajno privoščil kako mlado, ker ni bilo v njej dosti seksapila, če sem se jo naveličal. Me klofutnila in kričala povej, povej. Povedal sem ji, da bolj sksapilne ženske še nisem imel. Kričala je zakaj lažem, da naj imam toliko spoštovanja do nje, in ji povem resnico. Počepnila je in zajokala. (Nad njenim izpadom sem bil zelo presenečen. Ko sem pred dvema letoma odhajal od nje, je bila čisto mirna, kot da ji je vseeno.) Potem sem jo objel. Odrinila me je in kričala sovražim te, sovražim te. Spet sem jo objel, tokrat je rekla, ne sovražim te, ljubim te, ljubim te, mucek moj (tako me je vedno klicala). Stisnila se je k meni. Povedala mi je tudi, da sam živim samo v nekih klišejih. Pravi, da bo tudi ona začela popuščati, če bom kje popustil jaz.

Pokazala je slike na mobitelu. Oba bivša sta dobra konkurenca. Visoka, nabildana, mulat je dolgolasec, drugi je bolj urejen tip. Me je prav zanimalo, kaj ji je na meni všeč. Povedala mi je, da se lahko pogovarja z menoj ure, da jo znam nasmejat, moja masaža z dotiki pri intimnosti. Povedala mi je, da sem ji všeč, ker sem visok in imam najlepšo rito, kar jih je videla. Tega mi ni nikoli povedala in sploh do danes nisem vedel, da je vam ženskam moška rit tudi pomembna, pa dotiki, masaža. Res pa je, da ni rekla, da sva imela dober seks (razmišljam, če bi jo to vprašal). Do takrat sem bil prepričan, da vam je najbolj pomembno moško premoženje in seks. Sem se pa res spomnil, da mi je na sprehodih pogosto dala roko v zadnji žep na kavbojkah in me nežno s prsti božala.

Cel vikend nisva šla iz stanovanja (samo 2x sva šla v trgovino s špecarijo, da sva si pripravila specialitete). Ko sva se poslavljala me je v objemu držala vsaj 20 min. Meni je bilo všeč. Pozitivna energija. Hotel sem, da se ne bi končalo. Do februarja 2023 ima podpisano pogodbo za delo na Kostariki. Potem se je pripravljena vrniti in zaživeti z menoj. Pravi, da naj ji povem svoje pogoje. Vsak dan se slišiva po družbenih omrežjih. Vsak pogovor zaključi z besedami: Mucek mojega življenja si in zraven trije srčki

Sedaj sem pa zopet izgubljen. Rad jo imam, všeč mi je. Upam, da se bo res umirila. Cel vikend je bil aktiven. Intimnost v sobi, intimnost pod tušem, intimnost v kuhinji. Sva malo zadremala, kaj skuhala, kaj pojedla in spet naprej. Na tista dva sem malo ljubosumen, ker zgledata dobro. Sem res toliko boljši, da bo ostala pri meni? Pravi, da je bila vseh pet let, ko sva bila skupaj, samo moja in bi bila še naprej, če je ne bi zapustil. Kaj je vam ženskam pomembno pri moškem?

Na začetku bom naredil test. Ko dobim v službi deset dni dopusta, bom šel nenajavljen v to sončno deželo in jo bom presenetil.

Vaša mnenja prosim …

New Report

Close