Najdi forum

Imam težavo. In sicer mož ima zelo sexi tajnico. Ves čas sta skupaj sama v pisarni, v celem krilu stavbe ni namreč nikogar razen njiju. Na začetku hodnika so ena vrata, ki jih imata odkar je korona zaklenjena (je treba poklicat na mobitel, da pride nekdo odpret).

In zdaj problem – mož je do mene že par mesecev zadirčen, odklanja poljube, objeme… Pred kakim tednom je nenadoma postal bolj prijazen. Ko sva se včeraj pogovarjala o ukrepih za korono, je rekel, da tudi od sodelavke niso nikjer v bolnici zahtevali kartice. Ko sem vprašala, zakaj je bila v bolnici, je postal naenkrat čisto preč in rekel, da ne ve. jaz težila in težila – rekel, da je imela splav. Zraven je res izgledal iz sebe. Drugače je on opravljiv bolj kot ženske in veliko govori o zdravstvenih težavah od sodelavcev iz stavbe.

Pa ko je par let nazaj izvedel, da so hoteli to tajnico dati drugam, se mu je skoraj zmešalo – en teden praktično ni mogel jesti. Ona je sicer poročena.

In zdaj ne vem – a me vara ali ne? On pravi, da ne, ampak je čisto ponorel, ko sem ga to vprašala. Pravi, da se bo ločil, če bom še naprej brskala po tem. Danes potem cel dan ni hotel jesti.

Orenk prebrskaj, da ti ne bo čez par let žal.
Mogoče najemeš kako detektivko, da ga razkrinka. Boš vsaj vedela pri čem si.

New Report

Close