Najdi forum

Pozdravljeni
Stara sva 35 in skoraj nic ne seksava. On se samozadovoljuje vsako jutro in vcasih tudi zvecer. Vcasih tudi cez dan, ce je sam. Zjutraj to pocne pred mano. Seveda grem potem ven. Hufo mi je. Minilo je obdobje pol leta, ko nisva nikoli. Zadnji mesec sva spet zacela, se zgodi vsaj enkrat na teden, ta teden ze dvakrat. Vendar to ni pravi seks. Nic bozanja, nic poljubljanja. Jaz samo stojim in on od odzadaj pritiska vame kaksne dve minuti, vcasih tudi pet minut. Meni nikoli ne pride. On tudi gre dokoncat v kopalnico, da mu tam pride. Ve, da si zelo zelim seks. Veckrat me vprasa, ce bi rada seksala, odgovorim, da bi, on pa odgovori, da noce. Vcasih rece, samo vzburil te bom in pustil. Samo malo me poboza in pusti. Tudi nasplosno rad naredi ravno obratno kar bi jaz rada. Zato, da mi pokaže, da je po njegovo, ker je moski, to mi velikokrat pove.
Torej sedaj je predlagal svinganje. Seveda je to ze pocel, ker vse ve kako in kaj. Vendar laze, da bi rad probal nekaj novega. Nasplosno mi veliko laze. Preizkusa me kako bom reagirala.
V preteklosti me je tudi varal, mislim oziroma sem prepričana, da je šel pred kratkim sam na svinganje. Zdaj pa hoce mene. Mi pravi, da bom uzivala, da potem bova tudi midva seksala. Predlagal je sestdesetletni par, da se nama pridruzi. Ja, sprejela bom.
Predvsem bi rada kaksen nasvet svingerjev. Malo me skrbi kako bom uspela to izvesti, ker bo prvic.
Fant me ima rad, pustil me ne bo, ker sem res dobra do njega, vse naredim za njega. Grozno se boji, da bi zanosila z njim, nimava nobene zascite. Me je prisilil, da vzamem tabketko proti zanositvi po spolnem odnosu, ko sva nazadnje dvakrat seksala, potem pa pol leta nisva. Tudi se prej na začetku sva imela lepo obdobje, ko sva vec kot teden dni seksala vsak dan. Potem je pa rekel, da zdaj pa to nikamor ne pelje, da bom zanosila. In takrat nisva seksala potem okoli dva meseca.
Na kratko…upam, da lahko kaj razberete.
Hvala

 

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Za zjokat je tole poročilo. Kakšno otroštvo si imela in kakšne starše, da ne veš, kaj je ljubezen in si dovoliš hoditi po sebi? Ti si zlorabljana kot bela sužnja, kot te Romunke, ki jih pod pretvezo spravijo v tujino in potem zaprejo v bordel.

Punca, odpri oci prosim in se pricni imeti rada, saj to kar opisujes definitivno NI ljubezen! Pa saj tale tvoj tip te je ze cisto poteptal. Sram ga bi lahko bilo za taksno obnasanje. Zakljuci v kopalnici, boji se, da bi ti naredil otroka.. Kar se lahko razbere iz tvojega zapisa je, da te oseba le grdo izkorisca.. ti ga v celoti servisiras, on pa ti obcasno nameni kaksno gesto iz usmiljenja. Tu ni nobene ljubezni iz njegove strani. Resi se tega gnusnega tipa in si vzami cas za razmislek, kje so tvoje poskodbe iz otrostva, da pustis, da nekdo tako grdo ravna s teboj.

Takoj stran od njega. In nujno začni delati na sebi. On te izkorišča in si dela norce iz tebe, ti pa to podzavestno dovoliš. Ne vidiš tega, to ni noben odnos. Sem imela podobno izkušnjo.

tvoj fant je kreten in zato bo sigurno našel sebi primeren par(oba se morata strinjati pri izbiri para), ki tebi ne bo všeč, oziroma ne boš imela nič od tega.
Swinganje je sicer za pametne ljudi, vendar se tudi tukaj najde plevel, kot prvo pa se morata oba s tem strinjati, oziroma si tega želeti, drugače se temu izogibaj.
Lp swinger

Da se ti da sploh z njim ukvarjat. Nimas kaj bolj pametnega za pocet?

Ne da se mi pretirano razpredati debate, pa bom bolj kratek.
Pusti ga, odidi, zbeži čim dlje od tega teleta.
Dobro te je zmanipuliral, da takole v sebi iščeš krivca.
Glede na napisano boš idealna partnerka predvsem mnogim normalnim moškim, ker tole kar imaš doma je res žalost od žalosti.

Iz vsakega grmovja v katerega brcneš pade vsaj ducat boljših moških od tega ki ga imaš sedaj.

Verjemi, zmoreš to, glavo pokonci in pogumno čim prej stran iz te toksične zveze.

Hvala za odgovor Swinger. Nisem pa razumela kaj bi bila tista beseda oznacena z zvezdicami?
Sem prebirala o svinganju. Pise, da se spolno zivljenje izboljsa. Se pravi med partnerjema. Včeraj mi je rekel, da sta se mu dva para oglasila, en par sedem let starejsi od naju. Ne vem kaj naj naredim. Saj drugace me mika. Tudi sama imam fantazije. Jaz bi rada seksala. Samo najraje s fantom.
Drugace sem lepa zenska, zapeljiva imam veliko ponudbe, tud na ulici me ustavljajo in recejo kako sem lepa ali seksi itd… Vem da bi z lahkoto dobila drugega ali pa samo za seks.
A je mogoce kje kaksen forum samo za svingerje?
Hvala tudi ostalim za odgovore in mnenja. Res je tudi, da sem samo jaz povedala svoj pogled na situacijo. On se meni z besedami težko približa, tud za svinganje me sprašuje, ko sva v postelji v temi.

Ti nimaš rada sama sebe!
Imej se toliko rada, da ti narediš temu konec in si, prosim, poišči strokovno pomoč.

Kar se njega tiče, on ni m od moškega. Je narcis in verjetno tudi sociopat. On te NE ljubi in niti te NIMA rad.

Prosim, imej se rada in pojdi.

Stavim, da je gej, tebe pa ima za krinko ker se boji izpostavit

…in potem svizec zavije čokolado…


To je POSILSTVO in ne swinganje.

Niti en swingerski forum vas ne bo sprejel, ker se držijo pravila: “Prav je tisto, kar obema (vsem, v primeru swinganja) ustreza!”

De omnibus disputandum..

Lapes….
bodi fina pa se mi oglasi na ZS…
bova tole malo predelala.
Vse dobro-m20

Draga dama, imej se rada in se losaj tega tvojega deca, če je že zdaj do tebe takšen bo v nadaljne samo še slabše, malo se uprašaj če si morda ne zasluzis ljubezni in ne kamen ob sebi. Srečno

Okej o tem bi se veliko dalo razpravljati. Ampak kot prvo…swingat NE MORE on sam, to kar ti opisuješ je varanje.
Swinganje izboljša zvezo? Ja-če imata že pred tem zdrav odnos, zadovoljivo spolnost IN ZDRAVO KOMUNIKACIJO. Če karkoli od tega manjka, bo swinganje samo zabilo žebelj v krsto. Vidva nimata nič od tega. Še bolj pa je to slaba ideja, ker je pred in med tem potrebno veliko pogovora, da sta zadovoljna oba.

Tvoj tip je narcis, ki te izkorišča za ugotnosti, katere mu nudiš. Drznem si tudi trditi, da zna bit psihopat. Jaz bi na tvojem mestu pobegnila, če maš kam, in prekinila vse stike – ter še vedno gledala čez ramo. Taki ljudje so resnično nevarni in to še bolj postanejo, če jih pustiš.

Če se želiš bolj podrobno pogovorit, mi piši na [email protected]

Draga avtorica,

koliko časa pa še nameravaš svojemu fantu dovoliti, da manipulira s tabo in te zlorablja?
Ker to, kar počne, ni normalno.

Izsiljevanje s seksom je najslabša vrsta manipuliranja – in logična posledica je, da se ves čas počutiš krivo in nevredno. To je tudi njegov namen.

Ker ko te bo prisilil v svinganje, bo na koncu to uporabil proti tebi, to mi lahko verjameš.
Ne prosjači ga za pozornost, ker se točno s tem hrani – s tvojo energijo.

Pojdi stran od njega, preden te mentalno čisto uniči. Ni te vreden.

 

Ne verjemi mu,da bo po svinganju boljše… mogoče en dan dva.. potem gre stara zgodba dalje… lahko pa se celo zaplete še bolj… mogoče bosta spoznala kak par,kjer se bo on zelo dobro ujel in navezal na žensko….in tega mogoče sploh ne bo skrival…v tebi pa se bo začel porajati dvom, če mu ona pomeni več kot ti, če misli nanjo,ko je s tabo….verjemi mi…sem doživela to… in to je začetek konca….

Zato ti polagam na srce,kot so ti že drugi….najdi si drugega…ki mu bo mar samo zate…

In še kar si zanikaš, slišiš samo tisto, kar hočeš slišati. In še opravičuješ njegova dejanja. Daj si možnost za srečo, odidi, začni delati na sebi, postavi si višje standarde in od njih ne odstopaj. In prišel bo pravi. Sama sem odsla iz destruktivne veze 7 let nazaj in to z otrokom, brez sluzbe. Danes imam krasnega partnerja, ki me obozuje, vse pocneva skupaj, sprejel je mojega otroka in se enega imava skupaj. Daj si moznost za sreco, z njim je nimas.

 

Ojej v kakšnih zvezah so vse ljudje, to je pa noro.

Jaz sem s svojo žensko ravnal kot s kraljico pa me je zapustila, ta pa s tabo ravna kot z gnojem pa mu nameravaš še svinganje privoščit. Svašta res. Svet je šel nekam.

Na kratko. Obstaja več vrst zaščite. Če pa se tako boji, da bi zanosila pa naj natakne kondom. Tudi svingali ne boste brez zaščite, če imate vsaj en pravilno delujoč kolešček v glavi.

Še boljši nasvet zate? SPAKIRAJ kovčke in najdi drugega moškega, ki ga ne boš potrebovala prosit in čakat po mesce na akcijo potem ga pa še gledat kako to dela sam. Ker je dovolj moških na svetu, ki jih za take stvari ni treba prosit😉

Sploh nevem kako ti to zdržiš. Daj pomisli malo nase kako se ti počutiš. Tu omenjaš, da ti je hudo ker te dobesedno podjebava kot se lahko razbere iz teme. Zakaj si to dovoliš? Ni vreden tega noben človek, ki te prizadane vedno znova in to dobro ve. Te ni vreden. Prosim spoštuj sama sebe, da ti nebo žal.

Glede svinganja pa dobro premisli ali si to sposobna. To je prvo potem pa se z partnejem ODKRITO pogovorita. Kaj gdo pričakuje itd. Potem pa v akcijo. Mogoče še boljše zate, mogoče boš svingala z takim, da boš ugotovila, da si zaslužiš več.

New Report

Close