Najdi forum

Zapletla sem se s sodelavcem

Spoznala sva se v službi, on je 8 let mlajši, vse se je začelo nekako spontano in je bilo vse super, dokler se nisem začela dolgočasiti. Potem se je v zgodbo vmešal se en sodelavec, katerega poznam še iz srednje šole, bil je eden mojih prvih simpatij… med nama ni bilo nič, razen občasnega flirta. Ampak je spet postalo vse vznemerljivo. Problem je seveda da je on poročen in ima dva otroka.
Seveda sem celotno zgodbo povedala temu sodelavcu, s katerim sem imela razmerje. Najhujše kar pa je bilo pa je to, da sem mu v navalu jeze povedala, da se dolgočasim z njim… temu je sledil prepir, težke besede so padle, blokiral me je vsepovsod.
Pred dnevi sem izvedela, da se je hotel zaplesti z eno skupno sodelavko, s katero sva si vse povedali kako je… sedaj je še bolj jezen na mene, ker ene stvari se ne govorijo itd..
Sem razočarana nad njim, nad celo situacijo, sama nad sabo.. on pa nekega opravičila ne sprejme.
Po eni strani si želim da bi se situacija uredila po drugi strani vem da med nama ni več zaupanja, ampak ga pogrešam.

Prosim za vaše mnenje glede cele zadeve, vem da sem za celotno situacijo sama kriva, ampak bi res rada popravila vse skup, zavedam se da je njegov ego prizadet.

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

če sem prav razumela, je med vama 8 let razlike? upam, da je on starejši, bi se razložilo otročjost, nezrelost in neodgovornost s tvoje strani.

nad njim nimaš kaj bi razočarana. kar imaš, si si zakuhala sama. če si se pač dolgočasila, je to tvoj problem. pokazala si veliko nezrelost in nespoštovanje, torej je fantina prvi naredil prav, da te je dal na čevelj in tam maš tudi za ostat k nisi zrela.

drugo, če se zapletaš s poročenimi, ti mora bit jasno, da bodisi si samo igra zanje in od tega ne bo nič bodisi se zanje moraš trudit in trudit, da jim dokažeš, da si boljša kot njihov zakonec. Poročeni tudi imajo drugačen pogled na odnose, tako da je bil lahko samo prijazen, ti si pa misliš, da te bo naskočil. ker si pokazala, da si izredno otročja, nezrela, neresna in neodgovorna, si pač ostala sama in ti svetujem, da pustič oba pri miru, sicer boš dobila še nazil stalker in psiho.

in vse to na delovnem mestu. Na delovnem mestu ni dobro se zapletat, če se ne izide, je potem situacija več kot akward. Če je sam bagi flirt, ok, važno, da štekaš, da je flirt, nasmeški in občutki, ampak kaj več? ne.

kar se tiče izpovedovanja na delovnem mestu kolegom? se moraš zavedat, da sodelavci so zgolj to – sodelavci. Niso tvoji prijatli, so ljudje, ki delajo na istem delovnem mestu kot ti. Z enimi se ujameš, z drugimi ne, z enimi celo zelo dobro, vendar niso kolegi ali prijatli, so sodelavci in kot taki, ti bodo hitro obrnili hrbet ali si našli novo igračko, ko pride za tabo.

Kdaj se boste nekateri začeli zavedati, da služba ni družba? In tudi v kakšni službi ste to, da imate čas flirtati. Očitno imate premalo dela, ali pa vaše delo opravi nekdo drug.

Mene je osvajala sodelavka, na koncu pa prikazala situacijo tako, kot da jaz želim nekaj od nje. Pa je poročena in ima otroka.

Sploh ženske so sramota, kako se obnašajo. Potem pa jokajo, ko jim nekdo naredi podobno.

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam s tabo, da delo ni družba. Sicer, če se ujameš, se družiš v zasebnem času. Če imaš težavo in lahko sodelavcu pomagaš, to storiš v zasebnem času. Delo je delo. Žal nekateri tega ne razumejo.

Na delovnem mestu sem spoznala kup ljudi, ki so bili sicer zanimivi, vendar izredno nezadovoljni. In priznam, da sem hotela jih spoznat. Med njimi je bil tudi sodelavec. Mene ta človek ni privlačil, ne osebno ne fizično, vendar njegovo obnašanje je bil otako, da nisem razumela ali je psiho, rabi pomoč, želi prijateljstvo. Možu sem doma to razložila, pokazala sliko sodelavca, ime povedala, njegovo starost in vse. Mi je dal nekaj dobrih nasvetov in nekaj manj dobrih nasvetov in sem se jih skušala držat. Po njegovem nasvetu in nasvetu drugih kolegov, sem mu tudi pisala, da bi ugotovila, ali je psiho ali zgolj socialno zavrt, da ne zna z nekom, ki mu je všeč (kot oseba) ali se mu zdi zanimiv, vzpostavit stik. Mene ne bi motilo ga spoznat, ampak to je to. Svojega moža imam zelo rada, ne znam si predstavljat življenja brez njega in sina, čeprav je na trenutke grozen, prav tako.

Vprašanje: kako veš da te je osvajala? ker je bila prijazna s tabo? ker se ti je nasmihala? se ti je nastavljala? kazala zadnjico in prsi? te je tikala? pihala za vrat medtem ko je s teboj govorila? se te je dotikala, ko sta bila skupaj?

Namreč, sem izredno odprta oseba in rada spoznavam ljudi, vendar nimam želje po drugih. Imam svoje. Ampak a to da si prijazen je filtriranje? to da se nekomu smejiš tudi? to, da nekomu pišeš tudi? Morda ste ljudje, ki imate težave pri prepoznavanju razlike med prijaznostjo in iskrenostjo ter željo po tem, da nekoga potegneš v postlo in ga naskočiš.

Avtorica, tle gor sem bral, da je nekdo svetoval, da če si skočil čez plot, da to poveš partnerju in da ti je težko. In zato,ker si priznal, ti bo partner v štartu pol že odpustil itd(je bilo s tem verjetno mišljeno). No tukaj pa je primer, da temu ni tako.Če si ga posral, bodi tiho in čao Pero. Ljudje bi si očitno z tem radi oprali vest. Ampak meni vest pravi,da jaz nisem last nobene ženske, ona pa ni moja last, zato mi je glede tega lažje vse to razumet. No moja bivša mi je nekoč povedala, da je flirtala, ampak, sreča, ker sem jaz razumljiv, pa sem jo še celo tolažil, pri drugih bi bilo vrjetno v 80% cel kraval in vojna. Vsaj predvidevam tako.

Kdaj boš odrasla?

New Report

Close