Najdi forum

Pozdravljeni. Moja situacija je sledeča. Z punco se poznava vec kot 3 leti, leto in pol sva bila par. Vse je bilo lepo, imela sva se super, prezivela marsikaj lepega… popolna zveza, vendar sem bil veliko ljubosumen in zategnjen do nje, saj je imela veliko moskih prijateljev in se je z njimi tudi veliko pogovarjala kar pa mi ni bilo ok in sem to veckrat tudi povedal. Nikoli me ni vzela resno pa ceprav je tudi sama ljubosumna. Imel sem strah da bo med naju prisel boljsi, in to je ubijalo najino zvezo. Zacel sem jo tudi nadzorovati na snapchatu, instagramu, ni mi bilo vsec ko je oblekla kaj “modernejsega” ker kot moski poznam svoj spol in ne bi prenesel da jo kdo pozeljivo gleda. Veckrat je rekla da rabi malo casa zase ampak si tega nisem dopovedal, in me je pustila. Ali je mozno da ima drugega?
Ze dneve probavam priti v stik z njo, a zaman in mislim da je edino kar se je lahko da bi ji dal malo mira to, da koncava. Mogoce je kdo od vas ze bil v taksni situaciji? Je to samo zacasna resitev da se malo umiri? Vem kaj pomeni “vzeti si cas za razmislek” in da ni nikoli vec enako. Pomeni mi vse, vedno je bila edina… ljubim jo in jo pogresam… naj ji dam malo mira in nato poskusim znova ali naj vztrajam?

Pravite (paradoksalno in kognitivno disonančno), da je bila veza popolna in vi ljubosumni.

No, sedaj je veza še bolj popolna in vi še bolj ljubosumni.

De omnibus disputandum..

Moje mišlenje glede tega je, da mora biti ženska vedno urejena.
Kaj ni lepšega, ko se vsi slinijo okli nje, ti jim jo pa odpelješ. Ali pa, da je kot neka grduša, za katero bi rekli, da se je ne bi niti dotaknili.
Če si ljubosumen, si pa v obeh primerih.

New Report

Close