Najdi forum

Skupaj sva nekaj casa. In nevem a sva za skupaj ali je boljse, da prekineva s tem.
Namreč nekatere stvari mi grejo zelo na zivce. Ponavadi, ko mu ne odpisem takoj me ze klice kaj je narobe itd. Ce on mene ignorira po cele dneve je pa vse v redu. In ne vem kako ne najde tistih par sekund, da bi odpisal. Vidiva se samo takrat, ko ima on cas. Ce jaz kdaj predlagam ima takrat nenormalno veliko dela. Zmeraj govori o nekih korakih kao, da sva zdaj na preizkušnji, da vidiva, ce je to to. In potem bova naredila korak naprej, da se predstaviva druzinam itd. Kar se tice najinih slik jih ne nalaga nikamor, ces da ni tak tip cloveka. V resnici pa skoraj vsak teden nalaga neke brezvezne fotke itd. Ko se vidiva se laze prijateljem, druzini, da gre k frendom ali pa, da se gre v lj ucit. Zakaj je dandanes tako tezko najti normalnega fanta? Sem res tako slaba, da si tega ne zasluzim? 😔

Nisi slaba, si pa našla slabega tipa. Vrzi ga čez ramo in pojdi naprej.

Iz te moke ne bo kruha.
Tip ti spušča toliko megle, da objektiven bralec verjetno težko razume, kaj ti mora še naredit, da boš spregledala. Skratka, to ni to in iz tega se ne more izcimiti nič dobrega. Ne trdim, da te mora že po enem tednu predstavit celemu svetu, ampak da niti kolegom ne pove zate, je pa alarm najvišje stopnje. Plus, očitno je tudi control freak, kaj bi šele bilo, če bi mu res bilo ful do tebe (mislim, da jo boš veliko bolje odnesla, ker ni zaljubljen).

New Report

Close