Najdi forum

Pozdravljeni. Stvar je sledeča.Star sem 39, sem v vezi z 6 let starejšo žensko.. Moti me to da zadnji dve leti ni vec sexa oziroma je enkrat na mesec ali enkrat na dva meseca.. Bi vi vztrajali v takšni vezi? Drugače se razumeva, stvari niso idealne , kar niso nikjer.. se splaca vztrajat ali it naprej..? po drugi strani pri mojih letih bi si lahko dobil mlajšo in ustvaril druzino, kar pa tudi ni tako preprosto in ne pride kar tako samo od sebe.. Ne bi pa rad bil samski pri teh letih.. kaj narediti

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.
    Ona ti je dejansko mama. Najdi eno. Glej za kaj bi vstrajal. Ne ona ne ti nimata nič od tega. Za kaj te sploh rabi. Reci puncam, da živiš pri mami.
    Čaki mal jaz sem tudi stara 45 imam ljubimce moža. Redno menstruacijo lahko bi imela še otroka. Za kaj ne seksata? Kaj pa če ima ona ljubimca. Najdi drugo.

Samo proč

Kaki butast odgovor.Mu ze pase da je z starejso, da neka mama skrbi zanj, drugace bi glede tega ze prej kaj naredil. vsi tudi niso kar ocetje, če  nimajo volje, ali pa so papirju… Odkrito se pogovori z partnerko, kaj tu sprašuješ.

New Report

Close